Niestety, ta okazja już wygasła
Dron SYMA X15W za 149zł @ Media Expert
326° Zakończono

Dron SYMA X15W za 149zł @ Media Expert

149zł200zł-26% Darmowa dostawa DarmowaMedia Expert Okazje
Edytor10
paź 2. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Media Expert dron SYMA X15W za 149zł z kodem rabatowym.
Ceny w innych sklepach od ok.200zł z dostawą.

 • Częstotliwość [GHz]: 2.4
 • Zasięg [m]: 50
 • Stabilizator: 6-osiowy
 • Wymiary [mm] : 220 x 220 x 50
 • Rozdzielczość filmów i zdjęć: 1280 x 720
 • Czujniki: Żyroskop
 • Funkcje dodatkowe: Akrobacja 360°, Auto - Start
 • Czas ładowania: 100 min
 • Przewidywany czas lotu do [min]: 7
 • Pojemność baterii [mAh]: 450
 • Wyposażenie: Kabel USB, Pilot zdalnego sterowania, Zapasowe śmigła


304440.jpg
Aktualizacje społecznościowe
10 Komentarzy
Da się tym polatać w ogóle?
albert10702/10/2020 13:07

Da się tym polatać w ogóle?


Chyba żartujesz
albert10702/10/2020 13:07

Da się tym polatać w ogóle?


Po pokoju da się, na dworze będzie zdmuchiwać
Miałem SYMĘ X5SW (trochę większy model) i też potwierdzam. Można polatać po domu czy po garażu podziemnym, ale próbowałem na działce i nawet lekki wietrzyk powodował zapchnięcie drona z kursu. Udało mi się polatać na zewnątrz tylko przy bezwietrznej pogodzie. Jeżeli planujesz naukę latania i masz do dyspozycji jakieś większe pomieszczenie z małą ilością przeszkód to będzie w sam raz.
Dron bez GPS to hardcore dla masochistów
DesolateWing02/10/2020 19:25

Dron bez GPS to hardcore dla masochistów


xDDD dronem bez gpsu dopiero nauczysz się latać. Samoróbki race drone bez lub z gps ale tylko do telemetrii. Raczej jak nauczysz się latać bez gps to dopiero możesz mówić, że umiesz latać dronem.
Janek_PL02/10/2020 23:00

xDDD dronem bez gpsu dopiero nauczysz się latać. Samoróbki race drone bez l …xDDD dronem bez gpsu dopiero nauczysz się latać. Samoróbki race drone bez lub z gps ale tylko do telemetrii. Raczej jak nauczysz się latać bez gps to dopiero możesz mówić, że umiesz latać dronem.


Latałem dronami bez GPS i nie uważam, że to mnie nauczyło czegokolwiek czego nie nauczyłbym się dronem z GPS. To taki mit. Wcześniej czy później i tak kazdy poszukuje lepszych i bardziej zaawansowanych rozwiązań. Dzisiaj GPS jest już w naprawdę tanich dronach i za calkowity bezsens uważam kupowanie drona bez GPS - a już szczególnie dzieciom. To tak jakbym uczył się jazdy konno w stadninie i jeździł bez siodła, tyłem i zawiązanymi oczami, nieujezdzonym koniem, bo później będę lepiej jeździł w siodle na spokojnym zwierzeciu, bez zasłaniania oczu i wogole przodem i to mnie lepiej przygotuje do jazdy wiec po co robić sobie trudniej, No chyba że kogoś taki hardcore rajcuje i chce na takim poziomie pozostać - rispekt
Edytowane przez: "DesolateWing" paź 3.
DesolateWing03/10/2020 11:20

Latałem dronami bez GPS i nie uważam, że to mnie nauczyło czegokolwiek cze …Latałem dronami bez GPS i nie uważam, że to mnie nauczyło czegokolwiek czego nie nauczyłbym się dronem z GPS. To taki mit. Wcześniej czy później i tak kazdy poszukuje lepszych i bardziej zaawansowanych rozwiązań. Dzisiaj GPS jest już w naprawdę tanich dronach i za calkowity bezsens uważam kupowanie drona bez GPS - a już szczególnie dzieciom. To tak jakbym uczył się jazdy konno w stadninie i jeździł bez siodła, tyłem i zawiązanymi oczami, nieujezdzonym koniem, bo później będę lepiej jeździł w siodle na spokojnym zwierzeciu, bez zasłaniania oczu i wogole przodem i to mnie lepiej przygotuje do jazdy wiec po co robić sobie trudniej, No chyba że kogoś taki hardcore rajcuje i chce na takim poziomie pozostać - rispektWidać, że nie masz pojęcia o temacie dronów. Akurat jest zazwyczaj zupełnie odwrotnie. Ludzie zaczynają dziś od dronów DJI takich jak Mavic czy Ryze Tello a potem są znudzeni takim lataniem w którym kontroler lotu robi wszytko za operatora(no chyba że nie są, to wtedy zostają na tym poziomie co Ty i udają fotografa) , i wtedy zaczyna się zabawa w drony fpv wyścigowe lub freestyle , składanie własnych kopterów, testowanie ram, podzespołów itd. I GPS jest już wtedy do niczego nie potrzebny, no chyba że ktoś celuje w loty long range. Porównanie które przytoczyłeś też jest całkowicie bez sensu - Według Ciebie ucząc się jazdy samochodem należy zaczynać od auta z automatyczną skrzynią biegów,czujnikami cofania z każdej strony i najlepiej autopilotem, a później dopiero wsiąśćdo standardowego auta bez bajerów i elektroniki.
Edytowane przez: "lukasz2194" paź 3.
Stwierdziłeś to po kilku zdaniach - inne zdanie i masz problem - wchodzisz w ocenę oponenta - gratulacje. I na koniec durny przykład. To może jeszcze mam zacząć od samochodu co ma korby do otwierania szyb i nie ma wspomagania kierownicy? Ale po co? Lepiej będę przyciskał elektrykę ? Jak ktoś chce fpv to nie wchodzi w drona z tej okazji. Wypowiadasz się jako ekspert samozwaniec - powtarzając mity z internetu. GPS to wyższy standard, który jest dostępny w Każdym droższym dronie wiec nie widzę sensu aby walczyć z frustracją nauki dronem za 100 zł bez Gps którym można dodatkowo komuś krzywdę zrobić
Edytowane przez: "DesolateWing" paź 3.
DesolateWing03/10/2020 18:46

Stwierdziłeś to po kilku zdaniach - inne zdanie i masz problem - wchodzisz …Stwierdziłeś to po kilku zdaniach - inne zdanie i masz problem - wchodzisz w ocenę oponenta - gratulacje. I na koniec durny przykład. To może jeszcze mam zacząć od samochodu co ma korby do otwierania szyb i nie ma wspomagania kierownicy? Ale po co? Lepiej będę przyciskał elektrykę ? Jak ktoś chce fpv to nie wchodzi w drona z tej okazji. Wypowiadasz się jako ekspert samozwaniec - powtarzając mity z internetu. GPS to wyższy standard, który jest dostępny w Każdym droższym dronie wiec nie widzę sensu aby walczyć z frustracją nauki dronem za 100 zł bez Gps którym można dodatkowo komuś krzywdę zrobić


Akurat przykład z samochodem w komentarzu wyżej jest bardzo trafiony, także tutaj zwrócenie na to uwagi i wyśmianie jest co najmniej chybione.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst