Dron MJX Bugs 2 B2C Brushless RC Quadcopter - RTF
-67°Zakończono

Dron MJX Bugs 2 B2C Brushless RC Quadcopter - RTF

362,77zł508,92zł-29% Darmowa dostawa DarmowaGearBest Okazje
17
lut 7.Dostawa z: Chiny
W celu darmowej dostawy trzeba zmienić magazyn na fast 23
Wysyłka 8-10.02
Aktualizacje społecznościowe
GearBest OkazjeGearBest kody rabatowe

Grupy

17 Komentarzy
W takiej samej cenie sprzedaję obecnie Bugs 3 za OLX, nówka nieśmiganka, także nie wiem czy to taka dobra okazja.
Czy to promo z okazji nowego chińskiego roku ? Przed chwilą dostałem email z ofertami, bardzo dużo ofert ale ceny są obizone minimalnie na wiele dronów.
toniacz895 min

W takiej samej cenie sprzedaję obecnie Bugs 3 za OLX, nówka nieśmiganka, ta …W takiej samej cenie sprzedaję obecnie Bugs 3 za OLX, nówka nieśmiganka, także nie wiem czy to taka dobra okazja.


Ale przecież ten z okazji jest lepszy od bugs 3
edwin202 min

Ale przecież ten z okazji jest lepszy od bugs 3


Dla sprzedającego bugs 3 na pewno nie jest lepsza dwojka
edwin202 min

Ale przecież ten z okazji jest lepszy od bugs 3


Dzięki za info, myślałem że to wcześniejszy model. Jak z zasięgiem w tej wersji?
Grzegorz_20187 min

Czy to promo z okazji nowego chińskiego roku ? Przed chwilą dostałem em …Czy to promo z okazji nowego chińskiego roku ? Przed chwilą dostałem email z ofertami, bardzo dużo ofert ale ceny są obizone minimalnie na wiele dronów.


Na ten ciut bardziej niż minimalnie
toniacz8927 min

Dzięki za info, myślałem że to wcześniejszy model. Jak z zasięgiem w tej we …Dzięki za info, myślałem że to wcześniejszy model. Jak z zasięgiem w tej wersji?


B2C ma dzi pi e sa (czytaj GPS) !!! B3 nie ma nawet Barometru za pomoca którego mógłbyś stabilnie zawisnąć w powietrzu.
Edytowane przez: "Pepper265" lut 7.
toniacz8946 min

Dzięki za info, myślałem że to wcześniejszy model. Jak z zasięgiem w tej we …Dzięki za info, myślałem że to wcześniejszy model. Jak z zasięgiem w tej wersji?Mam chwilę polatałem. Z zasięgiem ciężko powiedzieć, bo wyświetlacz jest wyskalowany do 999m, jak poleciałem dalej to już ta cyfra się nie zmieniała pomimo, że dron nadal się oddalał. Zbytnio dalej nie poleciałem, bo straciłem go z oczu i włączyłem automatyczny powrót.
Jak na drona z tej półki to bardzo ciekawy, bo ma GPS i jak na drona z GPSem szybko lata. Wolniej niż starszy Bugs 3 (ale ten nie ma GPS), ale np szybciej niż konkurencyjny Hubsan X4 H501S też z GPSem
Kamerka na pokładzie stała według producenta 1080p. Jakość kamery delikatnie mówiąc średnia. Nigdy nie zawiódł, ale też niewiele nim latałem.
Do drona dokupiłem aku Wild scorpion RC 7.4V 2800mAh 30C, które idealnie się mieszczą do środka bez tylnej klapki, a dzięki wyższej pojemności można dłużej latać.

W sumie swoim dużo nie polatałem, bo chwilę po jego zakupie kupiłem DJI Mavic Pro i Bugs2 trafił do pudełka. Może kiedyś go sprzedam, bo w sumie te dodatkowe bateria chyba nie zaliczyły więcej niż 3-4 loty. Także spojrzenie z tej strony zapewne skrzywia moje podejście do kamerki z Bugsa, która innym może wystarczyć.
Efyr2 min

Mam chwilę polatałem. Z zasięgiem ciężko powiedzieć, bo wyświetlacz jest wy …Mam chwilę polatałem. Z zasięgiem ciężko powiedzieć, bo wyświetlacz jest wyskalowany do 999m, jak poleciałem dalej to już ta cyfra się nie zmieniała pomimo, że dron nadal się oddalał. Zbytnio dalej nie poleciałem, bo straciłem go z oczu i włączyłem automatyczny powrót. Jak na drona z tej półki to bardzo ciekawy, bo ma GPS i jak na drona z GPSem szybko lata. Wolniej niż starszy Bugs 3 (ale ten nie ma GPS), ale np szybciej niż konkurencyjny Hubsan X4 H501S też z GPSemKamerka na pokładzie stała według producenta 1080p. Jakość kamery delikatnie mówiąc średnia. Nigdy nie zawiódł, ale też niewiele nim latałem. Do drona dokupiłem aku Wild scorpion RC 7.4V 2800mAh 30C, które idealnie się mieszczą do środka bez tylnej klapki, a dzięki wyższej pojemności można dłużej latać.W sumie swoim dużo nie polatałem, bo chwilę po jego zakupie kupiłem DJI Mavic Pro i Bugs2 trafił do pudełka. Może kiedyś go sprzedam, bo w sumie te dodatkowe bateria chyba nie zaliczyły więcej niż 3-4 loty. Także spojrzenie z tej strony zapewne skrzywia moje podejście do kamerki z Bugsa, która innym może wystarczyć.


No przyznam że wygląda to ciekawie.
toniacz894 min

No przyznam że wygląda to ciekawie.


Kupuj póki ludzie minusuja okazję nie wiedząc co to za dron
Najniższa cena na Ceneo to około 560 także nieźle chyba

EDIT: Na Ali taniej też nie znalazłem.

Nie wiem jak z kamerą i czy się nią steruje, ale można dokupić gimbala pod niego za około 100zl na Ali i podpiąć własną jeżeli ktoś ma.

Ciekawa wstawka, ale jeszcze nie oceniam, obejrzę recenzje i dowiem się o nim nieco więcej
Edytowane przez: "Jasq" lut 7.
Fast23 .. skąd to jest nadawane proszę o podpowiedź
tomellada33 min

Fast23 .. skąd to jest nadawane proszę o podpowiedź


FAST-23 – Czechy
Mam go, w górę lata do 500m, kamerka słabiutka, brak fpv, do nauki latania fajny. Czekam na jakieś promo czegoś z fpv i tego co mam sprzedam z 3 bateriami.
Fajny dron ale kamera to porazka
Efyr3 g, 51 min

FAST-23 – Czechy


Ja dostałem z Niemiec.
filipgr3 min

Ja dostałem z Niemiec.Z tego co kojarzę to magazyn Czechy, a slą niemieckim DHLem i rzezczywiście chyba idzie przez niemcy
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst