Niestety, ta okazja już wygasła
Dron Goolrc SG907 z kamerą 5G WiFi
157° Zakończono

Dron Goolrc SG907 z kamerą 5G WiFi

270,64zł464,55zł-42% Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
12
wrz 25. 2019Dostawa z: Chiny

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cześć! to moj pierwszy wpis więc proszę o wyrozumiałość tym bardziej, że piszę z telefonu

Od jakiegoś czasu szukam drona. przeglądając aliexpress wpadł mi w oko model SG907. Aktualnie trwa 40% obniżka a dzięki kuponom można jeszcze obniżyć cenę.

188968.jpg
Można wybrać różne akcesoria (wtedy cena też jest inna) m. in. Dron + zwykła kamera, Dron + kamera 4k.

Podana cena dotyczy najtańszej opcji i po kodach wynosi 66,88$.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Przecież to jest badziew w ładnym opakowaniu. Silniki szczotkowe z przekładnią. Według mnie to wcale nie promocja a w miarę normalna cena na taki sprzęt.
Jeżeli chce się coś ponagrywać w niezłej jakości (jakość obrazu, stabilizacja) to minimum Hubsan Zino, następnie jeśli budżet pozwala półka wyżej jest Fimi x8, a dalej to już oczywiście drony Dji...
12 Komentarzy
Jak nie DJI to żaden. Ale daj znać jaka jakość nagrywania o ile jakąś jakość jest
Przecież to jest badziew w ładnym opakowaniu. Silniki szczotkowe z przekładnią. Według mnie to wcale nie promocja a w miarę normalna cena na taki sprzęt.
Tutaj wideo z drona Jakość tragedia. Jak już iść minimalnie po bandzie to kupić coś co pisze ktoś wyżej ze stajni DJI np. Tello, ale osobiście zaczynałbym od Sparka, ale to nie ten przedział cenowy
Jeżeli chce się coś ponagrywać w niezłej jakości (jakość obrazu, stabilizacja) to minimum Hubsan Zino, następnie jeśli budżet pozwala półka wyżej jest Fimi x8, a dalej to już oczywiście drony Dji...
1080P pięknie nagrał . Nawet fajnie lata. Mój waży 1.5 kg i nie mogę nim wogóle latać . Wszędzie na mapie w moich okolicach dla dronów powyżej 600 g mam niebo na czerwono.
Edytowane przez: "Sorento" wrz 25. 2019
Sorento25/09/2019 12:18

1080P pięknie nagrał . Nawet fajnie lata. Mój waży 1.5 kg i nie mogę nim wo …1080P pięknie nagrał . Nawet fajnie lata. Mój waży 1.5 kg i nie mogę nim wogóle latać . Wszędzie na mapie w moich okolicach dla dronów powyżej 600 g mam niebo na czerwono.


Co to znaczy? Proszę rozwiń nie możesz latać ? Czy masz zabronione
Jest mapa przestrzeni powietrznej Drone Radar w której wpisujesz wagę swojego drona i ona pokazuje gdzie można latać . Jeśli jest na czerwono to nie można . No i jak sprawdzam to mieszkając w Warszawie najbliższe miejsce jest koło Serocka . Wybrałem się w zeszłym tygodniu nad Wkrę, myślę sobie polatamy nad rzeką , włączam mapę a tam wszystko na czerwono . Rozglądam się a tam maszty radarowe . Spróbowałbym wylecieć , to chyba by mnie zestrzelili ...
Edytowane przez: "Sorento" wrz 25. 2019
computer_destructor25/09/2019 12:16

Jeżeli chce się coś ponagrywać w niezłej jakości (jakość obrazu, stabili …Jeżeli chce się coś ponagrywać w niezłej jakości (jakość obrazu, stabilizacja) to minimum Hubsan Zino, następnie jeśli budżet pozwala półka wyżej jest Fimi x8, a dalej to już oczywiście drony Dji...


Mam Zino od kilku miesięcy (na szczęście trafiła mi się dobra sztuka) i żałuję, że nie dołożyłem do Fimi X8 (no ale z takim samym wyposażeniem wychodził wtedy prawie 2x więcej). W Zino kontroler to porażka, zero precyzji. Teraz odkładam na Mavic Air lub Mavic 2 Zoom.
To chyba najtanszy dron z gpsem
swiesu_12325/09/2019 11:49

Jak nie DJI to żaden. Ale daj znać jaka jakość nagrywania o ile jakąś jakoś …Jak nie DJI to żaden. Ale daj znać jaka jakość nagrywania o ile jakąś jakość jest


Parrot również dobry
Avatar
Usunięty124068
Marudy, pomyślcie sobie, że niektórzy nie latali nigdy i potrzebują drona do nauki latania. Mają sobie kupić od razu DJI za 4000-7000PLN? Ten z okazji się moim zdaniem do tego nadaje, więc daję plusa. Do tego, jak ktos ma GoPro, może przykleić do drona i porobić ładne zdjęcia (nie video).
Edytowane przez: "Usunięty124068" wrz 26. 2019
Usunięty12406826/09/2019 11:34

Marudy, pomyślcie sobie, że niektórzy nie latali nigdy i potrzebują drona d …Marudy, pomyślcie sobie, że niektórzy nie latali nigdy i potrzebują drona do nauki latania. Mają sobie kupić od razu DJI za 4000-7000PLN? Ten z okazji się moim zdaniem do tego nadaje, więc daję plusa. Do tego, jak ktos ma GoPro, może przykleić do drona i porobić ładne zdjęcia (nie video).


Jeśli nie latałeś nigdy czymś ze stajni DJI to wiedz ze by nimi latać nie trzeba się uczyć czymś innym. Takiego AIR Mavic żeby rozwalić to trzeba naprawdę mieć pecha, albo mało myśleć.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od MartekPL. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst