Dron Cheerson CX-20 z GPS
-43°Zakończono

Dron Cheerson CX-20 z GPS

9
lut 16. 2016
Super dron Cheerson CX-20 z GPS , ze stabilizacją lotu, z automatycznym lądowaniem w razie utraty połączenia, z automatycznym powrotem do bazy. Można mu zaprogramować trasę po której ma lecieć - idealny do filmowania. Silny i tani konkurent DJI Phantom. Cena rewelacyjna + obniżka 33% w promocji
Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
Pepper
Tylko przy takiej kwocie (232$) od razu trzeba przygotować się na VAT +23%
Autor
ale masz obniżkę 33% - więc i tak w porównaniu do krajowych cen jesteś 400zł do przodu !
bubu12lut 16. 2016

ale masz obniżkę 33% - więc i tak w porównaniu do krajowych cen jesteś 400z …ale masz obniżkę 33% - więc i tak w porównaniu do krajowych cen jesteś 400zł do przodu !popraw cenę na 235$ bo przesyłka nie jest darmowa, btw ta cena jest całkiem normalna.
Autor
a czy zauważyliście ,że w PL taki dron kosztuje ~1500,- ?
a jego droższy konkurent dji phantom zaczyna się od 3 tys.zł ?
A czy ty rozumiesz, że to żadna promocja, bo ten dron często jest w tej cenie?
Zbanowany
@bubu12 a czy zauważyłeś, że w Polsce nie tylko ten dron, ale i większość innych rzeczy kosztuje więcej niż w Chinach?
@Kaban z tym vatem to chodzi ci o to, że zostanie naliczony, bo przedmiot jest drogi, czy duży? Wiele osób kupowało droższe telefony od tego drona i udawało im się dostać przedmiot bez dodatkowych opłat. Mnie 4 telefony >100$ też. Teraz mam zamiar kupić tablet 10" za ~150$ i nie wiem czy to, że paczka będzie znacznie większa od tej z telefonem nie spowoduje, że będę musiał zapłacić vat.
Pepper
@lennyhowmany Duży i drogi. Dodatkowo wysyłka rejestrowana w systemie figuruje wraz z wartością chyba. Takie rzeczy nie przechodzą, a jeśli nawet - lepiej miło się zaskoczyć.

Autor
Kaban ty jak już nie masz się do czego przyczepić to i za duży dla ciebie i za drogi ,ale pewnie byś chciał ,żeby mały daleko latał miał gps i i udwignął kamerkę i najlepiej jeszcze sam wrócił i wylądował - najlepiej za 5zł , albo żeby ci jeszcze dopłacili...
idz i kup sobie w sklepie za 1500,- bedziesz wtedy taaaki fajny a sam wstawiasz okazje z kapslami od butelek
Pepper
@bubu12 Stwierdzam tylko fakt - dlaczego będzie trzeba będzie zapłacić VAT. Wtedy wyjdzie przynajmniej 1260zł, a za 130zł więcej jest dostępny na miejscu w PL z gwarancją. To już duża różnica nie jest.

I nie nie podmieniaj adresu na reflinki.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy