Niestety, ta okazja już wygasła
DriverMax key na 1 rok
269° Zakończono

DriverMax key na 1 rok

21
paź 19. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Program jest bardzo prosty w obsłudze, a oferowane przez niego funkcje pozwalają zaoszczędzić czas, który użytkownik poświęcić musiałby na wyszukiwanie odpowiednich sterowników lub co gorsza na reinstalację systemu po awarii, wynikającej z instalacji błędnych i problematycznych sterowników.

Zasada działania narzędzia jest identyczna jak ta stosowana w konkurencyjnych rozwiązaniach tego typu. Po uruchomieniu DriverMax przeprowadza analizę zainstalowanych (lub nie) w systemie sterowników dla sprzętu i w razie potrzeby daje możliwość ich pobrania oraz aktualizacji (lub instalacji). Program pozwala także zredukować liczbę restartów komputera koniecznych podczas instalacji większej ilości sterowników. W przypadku pracy z DriverMax niezależnie od ich liczby nastąpi tylko jeden raz ponowne uruchomienie systemu.

Ważnym elementem programu jest moduł do tworzenia kopii zapasowych sterowników zainstalowanych w systemie. Pozwala on jeszcze przed aktualizacją zapisać je w wybranym folderze lub archiwum ZIP, a następnie łatwo później przywrócić np. po reinstalacji systemu.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

21 Komentarzy
Całkiem sprytne. Pochwała dla autora cebuli.
fajne thx
Dzięki
Dobra, łykniete...
brakuje pełnego info.
klucz na rok można kupić albo mieć za free
Dzięki chwastek,+.
I jak ktos zainstalował? instaluje sie cos innego po za tym co powinno ?
Ja używam darmowego, DRIVER PACK SOLUTION.
Kiedys uzylem tego programu to mi ddosy wywalalo caly czas. Ale problemem bylo to ze mialem 2XHD4870 i win 10 ktorego te karty nie obslugiwaly. A on mi jakims cudem wgral cos ^^ i byly ddosy i nie moglem dojsc ladu. Teraz sie boje uzywac na nowym kompie.
Drive Booster i Driver pack solution najlepsze
EMBARRASSED19/10/2017 20:56

Kiedys uzylem tego programu to mi ddosy wywalalo caly czas. Ale problemem …Kiedys uzylem tego programu to mi ddosy wywalalo caly czas. Ale problemem bylo to ze mialem 2XHD4870 i win 10 ktorego te karty nie obslugiwaly. A on mi jakims cudem wgral cos ^^ i byly ddosy i nie moglem dojsc ladu. Teraz sie boje uzywac na nowym kompie.

Chyba miałeś na myśli BSoD-y...
PiotrJanJakubKubiec19/10/2017 21:18

Chyba miałeś na myśli BSoD-y...

No nie dokonca. Nie chodzilo mi o bluscreeny tylko o 100% uzycia karty dysku procka nawet na pulpicie. Czyli tak jakby ddos ^^
EMBARRASSED19/10/2017 22:07

No nie dokonca. Nie chodzilo mi o bluscreeny tylko o 100% uzycia karty …No nie dokonca. Nie chodzilo mi o bluscreeny tylko o 100% uzycia karty dysku procka nawet na pulpicie. Czyli tak jakby ddos ^^

No tak jakby nie do końca, bo jedyne co ma wspólnego ten "twój ddos" z prawdziwym to zajęcie wolnych zasobów :/ Idąc tym tropem - zapomniałem hasła do banku, więc mogę powiedzieć że "tak jakby zhakowali mi konto", bo w obu przypadkach nie mam dostępu do hasła
EvoBraveheartpaź 19. 2017

No tak jakby nie do końca, bo jedyne co ma wspólnego ten "twój ddos" z pr …No tak jakby nie do końca, bo jedyne co ma wspólnego ten "twój ddos" z prawdziwym to zajęcie wolnych zasobów Idąc tym tropem - zapomniałem hasła do banku, więc mogę powiedzieć że "tak jakby zhakowali mi konto", bo w obu przypadkach nie mam dostępu do hasła


Tak tylko mi ten program mi spowodował brak wolnych zasobów i do końca nie mam pewności czy moje zasoby nie brały udziału w jakimś ddosie
Po pomyślnym zainstalowaniu, przeskanowaniu dwóch (!) różnych laptopów z Windows 7, znalazł po 7 aktualizacji (?), po potwierdzeniu aktualizacji i ich pomyślnym (?) ukończeniu - "wywala" system, który jest przywracany awaryjnie do punktu sprzed aktualizacji, ponowny skan powtarza całą procedurę od początku. Na obu urządzeniach. Nie polecam !
123.Chrispaź 19. 2017

Po pomyślnym zainstalowaniu, przeskanowaniu dwóch (!) różnych laptopów z Wi …Po pomyślnym zainstalowaniu, przeskanowaniu dwóch (!) różnych laptopów z Windows 7, znalazł po 7 aktualizacji (?), po potwierdzeniu aktualizacji i ich pomyślnym (?) ukończeniu - "wywala" system, który jest przywracany awaryjnie do punktu sprzed aktualizacji, ponowny skan powtarza całą procedurę od początku. Na obu urządzeniach. Nie polecam !


Właśnie miałem pisać, aby uważać na takie programy w szczególności jak mamy jakieś niepopularne sterowniki.
Co to za badziewie? Używa się tylko i wyłącznie windows 10 update + ewentualnie Snappy Driver Installer
Dzięki. Niby miałem już taki program, ale chyba mi się skończył (choć miał być na zawsze darmowy).
Sterowniki instaluje się ręcznie, tylko i wyłącznie ze strony producenta, jak się komuś bardzo nie chce to można zostawić te, które Windows dobiera. Jak wszystko śmiga to w 99% przypadków nie ma potrzeby aktualizacji (poza sterownikami karty graficznej - ale tutaj potrzebę aktualizacji wykrywa nawet Windows Update), a w przypadku BIOSu nawet odradza się aktualizowanie jeżeli naprawiony błąd u nas nie występował. Tego typu programami można sobie w prosty sposób zasyfić komputer reklamami.
Edytowane przez: "PiotrJanJakubKubiec" paź 23. 2017
Właśnie dostałem informację że licencja jest tylko dla mieszkańców "GERMANY" i lipa
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst