Niestety, ta okazja już wygasła
Driver Booster Pro -70%
-327° Zakończono

Driver Booster Pro -70%

79,90zł279,90zł-71% Darmowa dostawa Darmowa
14
lip 22.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Driver Booster to program, którego zadaniem jest automatyczne wyszukiwanie oraz aktualizowanie sterowników w naszym komputerze. Podejrzewam, że większość miała z nim do czynienia, natomiast osobom które zmagają się z pobieraniem sterowników ze stron producentów - polecam ten oto program.

Jeśli coś jest nie tak z tą ofertą to pragnę przeprosić za fake info Pozdrawiam
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
sdi-tool.org/ Program, który robi to samo za darmo.
Ten program co parę miesięcy można w różnych promocjach dostać za darmo ( z reguły jest to licencja na rok). Sam już tak co najmniej dwa razy robiłem.
Edytowane przez: "SzalonyTadeusz" lip 22.
14 Komentarzy
Ten program co parę miesięcy można w różnych promocjach dostać za darmo ( z reguły jest to licencja na rok). Sam już tak co najmniej dwa razy robiłem.
Edytowane przez: "SzalonyTadeusz" lip 22.
sdi-tool.org/ Program, który robi to samo za darmo.
codziennie można go mieć za darmo :-)
dlatego szkoda płacić
Cris.Pell22/07/2019 15:24

https://sdi-tool.org/ Program, który robi to samo za darmo.


Windows 10 robi praktycznie to samo za teoretycznie też darmo a drivery do GPU i tak najlepiej pobrać od AMD lub tych drugich
laserovsky22/07/2019 15:27

Windows 10 robi praktycznie to samo za teoretycznie też darmo a …Windows 10 robi praktycznie to samo za teoretycznie też darmo a drivery do GPU i tak najlepiej pobrać od AMD lub tych drugichI wolałbym, żeby nie robił. Miałem już nie jeden sprzęt, który przez uporczywe podmiany sterowników z Windows update nie działał.
Edytowane przez: "Cris.Pell" lip 22.
nawet jak nie ma go za darmo to za 8~zl w komputer swiat jest klucz
wersja pro dużo nie daje
>Driver Booster to program, którego zadaniem jest automatyczne wyszukiwanie oraz aktualizowanie sterowników w naszym komputerze.
lol
już nawet windows się nauczył to robić sam automatycznie
Po co?
Program jest ok, choć czasem coś spartoli jak każdy inny tego typu. Dobra rzecz dla kogoś komu niechce się po reinstalce żmudnie wgrywać sterów do każdego urządzenia osobno. Zaoszczędza mnóstwo czasu. Mnie osobiście nigdy nie zawiódł na windows 10 na starszych zdarzały się wtopy A sama okazja z d..py bo można go mieć legalnie za darmo co jakiś czas.
Edytowane przez: "Grzegorz_1982" lip 22.
laserovsky22/07/2019 15:27

Windows 10 robi praktycznie to samo za teoretycznie też darmo a …Windows 10 robi praktycznie to samo za teoretycznie też darmo a drivery do GPU i tak najlepiej pobrać od AMD lub tych drugichNiestety nie, żaden Windows nie jest w stanie zaktualizować wszystkich sterowników. Oczywiście IObit Driver Booster w wersji PRO można mieć za free, można śmiało i bezpiecznie korzystać z tego programu. Niestety ze względów licencyjnych ten program nie ma dostępu do baz wszystkich sterowników. Osobiście polecam Driver Easy w wersji PRO, ten program również można wyhaczyć za Free, niestety wersja PRO rzadko jest dostępna za Free.
Są darmowe odpowiedniki które działają lepiej drp.su/en
Ktoś tu lubi zimne dalej wstawka otwarta
Zwykly23/07/2019 06:23

Są darmowe odpowiedniki które działają lepiej https://drp.su/enTakie darmowe, że hurtem nie zainstalujesz bez licencji. 3 sterowniki na dzień, przerabiałem to.
Edytowane przez: "Cris.Pell" lip 23.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od ShizzerR_. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst