Niestety, ta okazja już wygasła
DriveClub VR PS4
-362° Zakończono

DriveClub VR PS4

49zł79zł-38%RTV Euro AGD Okazje
2
sie 8. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

* Darmowy odbiór w sklepie.

Usiądź za kierownicą przy akompaniamencie ryku silników w kolejnym sezonie emocjonujących wyścigów w grze DRIVECLUB.

Gra DRIVECLUB VR łączy znakomite możliwości graficzne i opcje łączności PlayStation 4 z niezrównanym realizmem PlayStation VR i przenosi gracza w najatrakcyjniejsze zakątki globu, w których zasiada on za kierownicą najszybszych seryjnych samochodów świata.

Poznaj inny wymiar Doliny Fraser w Kanadzie i japońskiego jeziora Shōji dzięki nowemu pakietowi funkcji, obejmującemu m.in. tryb „tempomatu”, który umożliwia podziwianie krajobrazów, i trybu „wirtualnego pasażera”, który pozwala obejrzeć najlepsze okrążenia z fotela pasażera.

Do wyboru masz aż 114 nowych torów ulicznych. Wsiądź do jednego z 80 szybkich, kultowych samochodów, zapnij pas i pokonuj zakręty z piskiem opon, przelatuj proste niczym błyskawica i walcz do samej mety.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

2 Komentarze
Przypominam że 30 sierpnia driveclub, driveclub vr i wszystkie dlc znikają z PS Store, więc płyta będzie jedynym sposobem by w to zagrać.
cebulazmlekiem08/08/2019 22:36

Przypominam że 30 sierpnia driveclub, driveclub vr i wszystkie dlc znikają …Przypominam że 30 sierpnia driveclub, driveclub vr i wszystkie dlc znikają z PS Store, więc płyta będzie jedynym sposobem by w to zagrać.owszem znika możliwość zakupu, kto kupił będzie miał cały czas do pobrania i grania
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst