Niestety, ta okazja już wygasła
DREWNO CHRON EXTRA/GRUNT 2.5l
395° Zakończono

DREWNO CHRON EXTRA/GRUNT 2.5l

22,49zł89,99zł-75%Tesco Okazje
8
lut 11.
139292-aBaLm.jpgOgólnie to cena regularna zawyżona ale i tak się opłaca na etykiecie pisze EXTRA ale już nie było był tylko GRUNT- bezbarwny w tej cenie.
Tesco Tarnowskie góry ul.Zagórska
Aktualizacje społecznościowe
Tesco OkazjeTesco kody rabatowe

Grupy

8 Komentarzy
W Kielcach też były. Ale warto zaznaczyć że data ważności do kwietnia 2019
agnieszka2001 min

W Kielcach też były. Ale warto zaznaczyć że data ważności do kwietnia 2019


Dzięki. Nie sprawdziłem nawet
Brat kiedyś balkon pomalował przeterminowaną farbą, kleił się nie chciało to zaschnąć, brudził, po roku trzeba było oczyścić i pomalować bo się nawet oprzeć nie dało.
Na Stalowej w Wawie byly, ale juz nie ma bo wzialem ostatnie sztuki
Chociaz te 22zl to tez nie taka rewelacyjna cena, ale warto. To juz nie ten drewnochron co kiedys.
Edytowane przez: "stan3c" lut 11.
Articuno11/02/2019 22:12

Brat kiedyś balkon pomalował przeterminowaną farbą, kleił się nie chciało t …Brat kiedyś balkon pomalował przeterminowaną farbą, kleił się nie chciało to zaschnąć, brudził, po roku trzeba było oczyścić i pomalować bo się nawet oprzeć nie dało.


Bo źle wymieszał, bo źle malował ( za grubo...) A najważniejsze drewna raczej się nie maluje tylko impregnuje to najważniejszy także malować można oczywiście ale emalia impregnat służy do impregnacji
maslo198812/02/2019 00:47

Bo źle wymieszał, bo źle malował ( za grubo...) A najważniejsze drewna racz …Bo źle wymieszał, bo źle malował ( za grubo...) A najważniejsze drewna raczej się nie maluje tylko impregnuje to najważniejszy także malować można oczywiście ale emalia impregnat służy do impregnacji


Ja na działce znalazłem w beczce farbe z lat 70 i pomalowałem wrota od garażu drewniane i już się 3 rok ładnie trzyma
Nygers12/02/2019 13:59

Ja na działce znalazłem w beczce farbe z lat 70 i pomalowałem wrota od ga …Ja na działce znalazłem w beczce farbe z lat 70 i pomalowałem wrota od garażu drewniane i już się 3 rok ładnie trzymaZ lat 70? To pewnie z azbestem dla przyczepnosci. Kiedys to były farby, co? nie to co teraz..
Wodorost1 g, 27 min

Z lat 70? To pewnie z azbestem dla przyczepnosci. Kiedys to były farby, …Z lat 70? To pewnie z azbestem dla przyczepnosci. Kiedys to były farby, co? nie to co teraz..

No taka wielka beczka stalowa czy coś, na niej kartka z datą 1972r. Czy coś w ten deseń, po polsku z jakiś polskich zakładów. Otwieram to deczko, pewnie nie otwierane od nowości a tam na powierzchni oddzieliła się taka bezbarwna kilkucentymetrowa maź, dopiero po wymieszaniu się zagęściła i okazało się, że to ładny szary, stalowy kolor. Tylko już nie pamiętam, czy ta beczka była zakopana w ziemi częściowo czy po prostu stała sobie w garażu tyle lat, kupiona kiedyś jak dziadkowie budowali dom i niewykorzystana. Ale swój klimat mają takie znaleziska, gdy otwierasz coś sprzed ponad 40 lat i działa
Znalazłem jakieś jedno stare zdjęcie z malowania, niestety chyba zdjęcia beczki nie zrobiłem.
1947833-3Ziga.jpg
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst