Niestety, ta okazja już wygasła

Drewniane zabawki Melissa & Doug @Amazon.pl

lip 12. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Z promocji skorzystamy dzięki Amazon Prime (pierwsze 30 dni jest darmowe)

Drewniane zabawki Melissa & Doug

554090-RsWnz.jpg

Informacje o tym produkcie
  • ZABAWA Z ODGRYWANIEM RÓL PROMUJĄCA ZDROWIE: Zabawkowy drewniany zestaw z grupami produktów spożywczych marki Melissa & Doug jest solidny i zawiera elementy z pięciu grup produktów spożywczych do zabawy uczącej zdrowego odżywiania. W komplecie są: arbuz, mleko, ser, ryba, jajka i inne produkty.
  • BAWI I UCZY: Ten zabawkowy zestaw dla dzieci z produktami żywnościowymi uczy maluchy planowania dobrze zbilansowanego posiłku. Ułatwia naukę podstaw zdrowego odżywiania. Można go także użyć do uczenia podstaw liczenia, rozpoznawania kolorów, sortowania i grupowania.
  • ŁATWE PRZECHOWYWANIE: W zestawie są cztery drewniane skrzynki do sortowania produktów w grupy żywnościowe: drób, owoce i warzywa, ziarna oraz mięso i ryby. Dzieci mogą też sortować elementy według kolorów lub użyć skrzynek do podawania wyobrażonych posiłków.
  • ŚWIETNY PREZENT DLA DZIECI OD TRZECIEGO ROKU ŻYCIA: Drewniany zabawkowy zestaw z grupami produktów żywnościowych będzie świetnym prezentem dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Dobrym dodatkiem do niego jest zabawkowy zestaw warzyw i owoców marki Melissa & Doug.
  • „ZŁOTY STANDARD W DZIECIĘCEJ ZABAWIE” Firma Melissa & Doug od 30 lat tworzy pięknie zaprojektowane produkty, które angażują wyobraźnię i rozwijają twórcze myślenie. W NBC News produkty te opisano jako „złoty standard zabawek dla małych dzieci”.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Prime Day 2022

1 Komentarz