Niestety, ta okazja już wygasła
Drake Hollow w Game Pass @ Microsoft Store
336° Zakończono

Drake Hollow w Game Pass @ Microsoft Store

ZA DARMO0,01zł Darmowa dostawa Darmowa
13
336° Zakończono
Drake Hollow w Game Pass @ Microsoft Store
sie 29. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Drake Hollow added to Game Pass @ Microsoft Store

Xbox One

W imieniu naszego studia The Melasses Flood z przyjemnością dzielę się wiadomością, że nasza najnowsza gra, Drake Hollow, jest już dostępna. Od dziś możesz udać się do The Hollow i rozpocząć swoją przygodę na Xbox One. To nasz najnowszy tytuł, po debiucie naszego studia The Flame in the Flood. I chociaż nieustannie angażujemy się w naszą misję polegającą na konsekwentnym tworzeniu fascynujących doświadczeń z ogromnym sercem, zobaczysz, że Drake Hollow zmierza w innym kierunku niż nasz pierwszy tytuł, z mnóstwem tajemnic w rrękawie.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Yoss29/08/2020 00:16

Wykupić Game Pass


No ale jest "Za darmo". Jak dostać te grę za darmo, bez wykupowania czegokolwiek?
mam GP ale nie rozumiem jak cos co jest w ramach abonamentu za ktory sie placi mozna nazwac promocja/okazja? dlatego ze wprowadzili nowa pozycje? ciagle nowa wchodzi ale zeby od razu tu to wrzucac? jak dostane nowy kanal w ramach abonamentu tv to tez mam sie tu podzielic? dla mnie bez sensu
13 Komentarzy
Mam Xboxa. Jak dostać te grę za darmo?
Charliu29/08/2020 00:09

Mam Xboxa. Jak dostać te grę za darmo?


Wykupić Game Pass
Yoss29/08/2020 00:16

Wykupić Game Pass


No ale jest "Za darmo". Jak dostać te grę za darmo, bez wykupowania czegokolwiek?
Gamepass to idealne miejsce dla takich gier.
99.9% indyków w mojej ocenie nie jest warta kupna, a w gamepass człowiek je sprawdzi bez ryzyka wtopienia pieniędzy i jak się spodoba kupi poza gamepass.
Gra i developer zyskują, developer potrójnie, ma kasę od MS za gamepass, ma darmowa reklamę gry i dotarcie do milionów graczy bez kosztów marketingu, trzy ci którym się spodoba kupią Twoja gre.
mam GP ale nie rozumiem jak cos co jest w ramach abonamentu za ktory sie placi mozna nazwac promocja/okazja? dlatego ze wprowadzili nowa pozycje? ciagle nowa wchodzi ale zeby od razu tu to wrzucac? jak dostane nowy kanal w ramach abonamentu tv to tez mam sie tu podzielic? dla mnie bez sensu
minerek29/08/2020 11:19

mam GP ale nie rozumiem jak cos co jest w ramach abonamentu za ktory sie …mam GP ale nie rozumiem jak cos co jest w ramach abonamentu za ktory sie placi mozna nazwac promocja/okazja? dlatego ze wprowadzili nowa pozycje? ciagle nowa wchodzi ale zeby od razu tu to wrzucac? jak dostane nowy kanal w ramach abonamentu tv to tez mam sie tu podzielic? dla mnie bez sensu


Bardziej chodzi o to, że ten gamepass to nowość i rewolucja w branży gier video, coś co telewizja zrobiła już 50 lat temu, czyli abonament na ileś tam treści a nie kupowanie filmu, serialu na sztuki jak wciąż jest w branży gier.

To jest rewolucja i nowość, ludzie nie są oswojeni z tym, że można zapłacić te 40zl/miesiąc i mieć dostęp do 200+ gier w tym nowości i premierę growych.

Trudno oczekiwać, żeby ludzie nie traktowali to jak promocji, gdyż gamepass to gamechanger.
Tommy5029/08/2020 11:24

Bardziej chodzi o to, że ten gamepass to nowość i rewolucja w branży gier v …Bardziej chodzi o to, że ten gamepass to nowość i rewolucja w branży gier video, coś co telewizja zrobiła już 50 lat temu, czyli abonament na ileś tam treści a nie kupowanie filmu, serialu na sztuki jak wciąż jest w branży gier.To jest rewolucja i nowość, ludzie nie są oswojeni z tym, że można zapłacić te 40zl/miesiąc i mieć dostęp do 200+ gier w tym nowości i premierę growych.Trudno oczekiwać, żeby ludzie nie traktowali to jak promocji, gdyż gamepass to gamechanger.


Ci związani z sony już nie raz sie wypowiadali ze game pass to nic ciekawego bo oni wolą gry na walasnosc. Taka mentalnosc.
Tommy5029/08/2020 11:24

Bardziej chodzi o to, że ten gamepass to nowość i rewolucja w branży gier v …Bardziej chodzi o to, że ten gamepass to nowość i rewolucja w branży gier video, coś co telewizja zrobiła już 50 lat temu, czyli abonament na ileś tam treści a nie kupowanie filmu, serialu na sztuki jak wciąż jest w branży gier.To jest rewolucja i nowość, ludzie nie są oswojeni z tym, że można zapłacić te 40zl/miesiąc i mieć dostęp do 200+ gier w tym nowości i premierę growych.Trudno oczekiwać, żeby ludzie nie traktowali to jak promocji, gdyż gamepass to gamechanger.Tutaj nie ma żadnej okazji, to nie jest gra za darmo! To tylko informacja że pojawiła się nowa gra jeśli ktoś kupuje abonament.
Pitu pitu czy to jest innowacja czy nie niczego nie zmienia
Edytowane przez: "AloneInTheDark" sie 29.
AloneInTheDark29/08/2020 11:45

Tutaj nie ma żadnej okazji, to nie jest gra za darmo! To tylko informacja …Tutaj nie ma żadnej okazji, to nie jest gra za darmo! To tylko informacja że pojawiła się nowa gra jeśli ktoś kupuje abonament.Pitu pitu czy to jest innowacja czy nie niczego nie zmienia


Prawdą jest to co piszesz i przyznaję Ci rację, ale tylko trochę tłumacze ludzi i ich myślenie.
Równie dobrze, ta wstawkę wstawił ktoś, kto odpowiada za marketing tej gry.
minerek29/08/2020 11:19

mam GP ale nie rozumiem jak cos co jest w ramach abonamentu za ktory sie …mam GP ale nie rozumiem jak cos co jest w ramach abonamentu za ktory sie placi mozna nazwac promocja/okazja? dlatego ze wprowadzili nowa pozycje? ciagle nowa wchodzi ale zeby od razu tu to wrzucac? jak dostane nowy kanal w ramach abonamentu tv to tez mam sie tu podzielic? dla mnie bez sensuZa darmo masz informację na temat pojawienia się gry w game passie :). Bliscy muszą mieć z Tobą przesra... Pan Czepialski
Fusbal_Szpiler29/08/2020 13:52

Za darmo masz informację na temat pojawienia się gry w game passie :). B …Za darmo masz informację na temat pojawienia się gry w game passie :). Bliscy muszą mieć z Tobą przesra... Pan Czepialski


Ja tylko chciałbym dostać te grę za jedyną słuszną cenę i próbuje się dowiedzieć jak :-)
Fusbal_Szpiler29/08/2020 13:52

Za darmo masz informację na temat pojawienia się gry w game passie :). B …Za darmo masz informację na temat pojawienia się gry w game passie :). Bliscy muszą mieć z Tobą przesra... Pan Czepialskidlaczego czepialski? wg mnie za duzo tu ostatnio "smieciookazji" sie pojawia i ciezko to filtrowac. Komentarze sa po to by przedstawic wlasne zdanie na temat danej okazji. To bylo moje, a moi bliscy nie narzekaja.
Edytowane przez: "minerek" sie 29.
Właśnie w to gram. Wydaje się całkiem ciekawe
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst