Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Dragon's Dogma: Dark Arisen Steam CD Key

cze 14. 2022
Gra Dragon's Dogma: Dark Arisen, osadzona w ogromnym otwartym świecie, oferuje satysfakcjonujące doświadczenie walki w akcji. Gracze wyruszają w epicką przygodę w bogatym, żywym świecie z trzema towarzyszami AI, znanymi jako Pionki. Partnerzy ci walczą niezależnie, demonstrując sprawność i umiejętności, które rozwinęli w oparciu o cechy wyuczone od każdego gracza. Użytkownicy komputerów PC mogą dzielić się tymi pionkami online i zbierać nagrody w postaci skarbów, wskazówek i wskazówek dotyczących strategii, aby pokonać przerażających wrogów. Pionki można również pożyczyć, gdy do wykonania różnych trudnych zadań potrzebne są określone umiejętności.

Cechy
  • Dynamiczne doświadczenie bojowe – Odetnij cztery głowy Hydrze, wspinaj się na gryfy i walcz w powietrzu lub pokonuj smoki i inne stworzenia, odkrywając ich słabości.
  • Mnóstwo treści – zawiera wszystko z oryginalnej gry oraz sequel. Zawiera wysoko oceniane wrażenia bojowe i bogate możliwości personalizacji, a także ogromne podziemne królestwo do eksploracji z przerażającymi potworami.
  • Mnóstwo opcji dostosowywania – Dziewięć różnych profesji dla graczy do wyboru z różnymi opcjami umiejętności dla każdego, zbroja, którą można ulepszyć i ulepszyć, a także towarzysze pionki, których można wyszkolić, aby pasowali do pożądanego stylu walki.
  • Oszałamiająca grafika – Piękna grafika w wysokiej rozdzielczości o zwiększonej wierności.
  • Pełna obsługa platformy Steam – w tym osiągnięcia Steam i możliwość grania za pomocą kontrolerów Xbox 360 i Xbox One, a także tradycyjny schemat sterowania klawiaturą i myszą.
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Prześlij Komentarz