Niestety, ta okazja już wygasła
Dr euGeniusz- gra familijna, Allegro
309° Zakończono

Dr euGeniusz- gra familijna, Allegro

34,99zł59,99zł-42% 8zł Allegro Okazje
6
309° Zakończono
Dr euGeniusz- gra familijna, Allegro
lis 9. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Szalony Doktorek zaprasza do zabawy!

Szalony doktorek euGeniusz zaprasza wszystkich śmiałków do podjęcia wyzwania i sprawdzenia poziomu swojej wiedzy z różnych dziedzin życia. Gra rozpocznie się gdy przełączysz euGeniusza na pozycję ON. Doktorek wprowadzi Was do zabawy wypowiadając kolejne komendy. Wszystko co musicie od tej pory zrobić, to po prostu słuchać go uważnie i wykonywać jego polecenia.

Sprawdź ile wiesz!

Jako gracze, będziecie musieli podawać hasła z jakiejś kategorii - pamiętajcie jednak, że odpowiedzi nie mogą się powtarzać. Żeby nie było zbyt łatwo euGeniusz stosuje różne utrudnienia odwracając nagle kierunek gry lub prosząc uczestników, aby swoje odpowiedzi podawali zmienionym głosem. Bądź szybki i czujny! Nasz doktorek jest niecierpliwy, więc na odpowiedź nie masz zbyt wiele czasu.

500 różnych zagadnień

Gracze, którzy nie udzielą poprawnej odpowiedzi w wyznaczonym czasie otrzymują kolorowe zera. Ten z nich, który na koniec rozgrywki zgromadzi ich najmniej – wygrywa! Dr euGENIUSZ dysponuje aż 500 tematami, a to oznacza długie godziny zabawy dla całej rodziny. Przygotuj się na niekontrolowane wybuchy śmiechu i trwałą poprawę humoru – nasz bystry naukowiec nie oszczędzi tego nikomu! Gra przeznaczona jest dla 2-10 graczy, od 6 roku życia.


Opis ze strony Ceneo.pl
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz