Niestety, ta okazja już wygasła
Dotykowy sterownik rolet Tuya z obsługą aplikacji, Amazon Alexa i Google Assistant @AliExpress deals
100° Zakończono

Dotykowy sterownik rolet Tuya z obsługą aplikacji, Amazon Alexa i Google Assistant @AliExpress deals

46,50zł54zł-14%AliExpress Okazje
Edytor 20
lis 11. 2019Dostawa z: Chiny

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Za $12,04 kupimy dotykowy sterownik rolet Tuya. Sprzęt możemy obsługiwać za pomocą dedykowanej aplikacji, a dodatkowo współpracuje z Amazon Alexa i Google Assistant.


201831-WZX0E.jpg
201831-d3ujw.jpg
201831-kT56x.jpg
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Blissx11/11/2019 09:58

Któż poleca jakieś rolety co współgrają z takim sterownikiem?


Tak. Polecam te z elektrycznym silnikiem.
20 Komentarzy
Do kompletu przydalyby sie rolety z jakimi wspolpracuje sterownik
Mam działa dobrze polecam:)
Edytowane przez: "Sebastian_Marciniak" lis 11. 2019
Któż poleca jakieś rolety co współgrają z takim sterownikiem?
Blissx11/11/2019 09:58

Któż poleca jakieś rolety co współgrają z takim sterownikiem?


Tak. Polecam te z elektrycznym silnikiem.
Sterownik współpracuje ze wszystkimi typami rolet zasilanych poprzez 230V. Mając w kpl kupujesz niekoniecznie to co Ci się podoba.
Znajdź tylko rolety podłącz kablem zasilanie i po sprawie.

Hmmm... a może....chwilunia.

Jeżeli obrót rolet realizowany jest poprzez zmianę fazy, to może 2 najtańsze sterowniki 230V z WiFI (np.SONOFF) bez obudowy zamontowane koło rolet, lub o ile jest miejsce w obudowie rolety.
Jeżeli sterowanie odbywa się bez zmiany fazy, a przełącza się tylko na krańcówkach(czujnikach) w rolecie to wystarczy jeden sterownik WiFi.
Krańcówki rolety podłączyć pod sterowniki WiFI i można roletą sterować smartfonem. Tylko jest jeden malutki problem, co będzie jak nie będzie SIECI WiFi - uch, czarno to widzę
Jakiś pilot uda się sparować z tym włącznikiem?czy tylko komórka
Czy ktoś obeznany z krańcowkami w roletach moze mi powiedzieć gdzie kupie kluczyk do krańcowek? Imbus 4mm za mały, imbus 5mm za duży. Kupiłem kluczyk plastikowy i też za mały... i juz nie wiem gdzie szukać...

3155650-AB3hk.jpg
vakl11/11/2019 13:26

Czy ktoś obeznany z krańcowkami w roletach moze mi powiedzieć gdzie kupie k …Czy ktoś obeznany z krańcowkami w roletach moze mi powiedzieć gdzie kupie kluczyk do krańcowek? Imbus 4mm za mały, imbus 5mm za duży. Kupiłem kluczyk plastikowy i też za mały... i juz nie wiem gdzie szukać...[Obrazek]


mam kilka, mogę ci wysłać za koszty przesyłki
to się nadaje do rolet zewnętrznych ?
Ktoś ma i się wypowie? W aplikacji można wybrać poszczególną roletę do sterowania, czy wszystkie jednocześnie będą reagować na komendę?
mam i polecam. Fajny gadżet. Harmonogram otwierania i zamykania 100% przydatny.
Prosta obsługa i minimalistyczny designe.
Rafallll11/11/2019 15:51

mam i polecam. Fajny gadżet. Harmonogram otwierania i zamykania 100% …mam i polecam. Fajny gadżet. Harmonogram otwierania i zamykania 100% przydatny. Prosta obsługa i minimalistyczny designe.


Czy możesz sterować wybranymi roletami z poziomu smartfona? To działa tylko w sieci wifi? Da się sterować roletami będąc poza domem z poziomu aplikacji?
Piotr_Kus11/11/2019 16:01

Czy możesz sterować wybranymi roletami z poziomu smartfona? To działa ty …Czy możesz sterować wybranymi roletami z poziomu smartfona? To działa tylko w sieci wifi? Da się sterować roletami będąc poza domem z poziomu aplikacji?


Hej. Aplikacja pozwala na sterowanie każda roleta z osobna można tworzyć grupy(dowolnie), sterowanie wszystkimi naraz. Automatyzacja każdej z osobna, grup, wszystkich jednocześnie. Po przez automatyzacja mam na myśli np. ustawienie otwierania i zamykanie wraz ze wschodem, zachodem słońca itp. Najlepiej zainstalować aplikację Tuya i poklikać.
Piotr_Kus11/11/2019 16:01

Czy możesz sterować wybranymi roletami z poziomu smartfona? To działa ty …Czy możesz sterować wybranymi roletami z poziomu smartfona? To działa tylko w sieci wifi? Da się sterować roletami będąc poza domem z poziomu aplikacji?


Ps. Tak da się sterować z każdego miejsca na świecie
Jak mam taki łącznik z linka poniżej to mogę go zastąpić tym z tej promocji? allegro.pl/ofe…ook
agevinu11/11/2019 18:59

Jak mam taki łącznik z linka poniżej to mogę go zastąpić tym z tej promo …Jak mam taki łącznik z linka poniżej to mogę go zastąpić tym z tej promocji? https://allegro.pl/oferta/polmark-rosa-lacznik-zaluzjowy-bialy-ecru-lp-7q-m-6795117312?utm_medium=app_share&utm_source=facebook


Rolety muszą być sterowane z przewodu fazowego czyli: Do twoich włączników myszą być doprowadzone dwa przewody fazowe(najczęściej brązowe) oraz jeden neutralny (niebieski). Na aukcji nie jest to opisane ciężko powiedzieć ale ja miałem podobne i wszystko pasuje.
@Sebastian_Marciniak dzięki wielkie. Żona psioczyła, że to drogie, ale jak pokazałem jej Twój post to jest uradowana.
Czy ktoś wie, czy ten przełącznik ma zabezpieczenie żeby nie można było puścić prądu jednocześnie na podnoszenie i opuszczanie?
Macxde11/11/2019 22:37

Czy ktoś wie, czy ten przełącznik ma zabezpieczenie żeby nie można było puś …Czy ktoś wie, czy ten przełącznik ma zabezpieczenie żeby nie można było puścić prądu jednocześnie na podnoszenie i opuszczanie?


Raczej się nie da zrobić czegoś takiego ponieważ w momencie użycia przycisku zmiana się stan na wymagany przez użytkownika. To samo w aplikacji. Chyba że wystąpi jakiś bug.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst