Niestety, ta okazja wygasła 25 lutego 2023.
188°
9
Opublikowano 31 stycznia 2023

Gra Door Kickers Nintendo Switch

4zł
Awatar użytkownika Free_Space
Opublikowane przez Free_Space
Dołączył w 2020
12
522

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena £0,89 na nintendo.co.ukDoor Kickers to strategiczna gra taktyczna, w której wcielamy się w dowódcę policyjnych oddziałów SWAT. Za produkcję tytułu odpowiada kilkuosobowe niezależne studio deweloperskie KillHouse Games z Bukaresztu. Tytuł jest pierwszym dziełem rumuńskich twórców. Część środków na jego produkcję zdobyli na oficjalnej stronie gry, sprzedając dostęp do jej wczesnej wersji alfa i beta, na wzór modelu przyjętego w internetowym serwisie Kickstarter.


Twórcy Door Kickers postawili na realizm, udostępniając graczom szereg rzeczywiście istniejących gadżetów i broni oraz umożliwiając stosowanie rożnych strategii zapewniających zwycięstwo. Dwuwymiarowe pole gry obserwujemy z góry, co pozwala szybko zorientować się w układzie pomieszczeń oraz zaplanować kolejne działania. Rozgrywka odbywa się w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia aktywnej pauzy. Gracze sterują kilkuosobowym oddziałem i to od nich zależy jaką strategię obiorą, z którego miejsca zaatakują przeciwników i jak się z nimi rozprawią. Sukces zależy od naszej precyzji, skoordynowania akcji oraz wykorzystania otoczenia i rozkładu pomieszczeń. Zabawę uprzyjemnia nam AI przeciwników, którzy są wymagający i potrafią wykorzystać nasze pomyłki.

W trakcie wielu rodzajów misji ratujemy zakładników z rąk uzbrojonych szaleńców, chronimy VIP-ów, atakujemy kryjówki handlarzy narkotyków i eskortujemy więźniów. Polem naszych działań są rezydencje, obiekty przemysłowe, banki, ambasady itd. Misje generowane są losowo, ale mogą zostać również opracowane przez graczy w specjalnym edytorze, pozwalającym także na budowanie nowych lokacji.

Źródło: gry-online.pl/gry…62e
Nintendo eShop Więcej szczegółów na Nintendo eShop

Aktualizacje społecznościowe

9 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Poleca. Doors kickers ale wersja action squad.jest czesto za ok 15 zika w promo.
  Obie dobre, ale trzeba pamiętać, że to zupełnie różne gry
 2. Awatar użytkownika BuszmanTV
  Czy jest jezyk pl?
 3. Jest to w czasie rzeczywistym czy zatrzymuje się kolejkuje?
  Można pauzować i zmieniać plan tego co mają wykonać nasze postacie po kolei.
 4. Świetna gra, ograłem co prawda na PC, nie na switchu, ale i tak polecam.
 5. Awatar użytkownika byku4ever
  Chciałem kupić, ale okazało się, że już mam Tak czy siak plusik. Mega cena. No.
 6. Awatar użytkownika Ketjov
  Jest
Awatar użytkownika