DOOM Xbox One PL Dubbing Strzelanina Akcji FPS
174°

DOOM Xbox One PL Dubbing Strzelanina Akcji FPS

40zł 8,99zł Allegro Okazje
4
174°
DOOM Xbox One PL Dubbing Strzelanina Akcji FPS
lis 18. 2020
  • platforma: xbox one / one s / one x
  • wersja językowa gry: polska (dubbing / napisy)
  • okładka: europejska*
  • stan: nowa
  • tryb gry: single - multiplayer
  • tryb multiplayer: internet
  • liczba graczy: 1 - 12

Rozpętało się piekło

Demony z piekła rodem namnożyły się na powierzchni Marsa – pora odesłać je do domu.

NIE MA CHWAŁY BEZ CIERPIENIA…

Nowe oblicze potępienia. Kiedy piekielne potwory zajmą opuszczoną bazę badawczą na Marsie, będziesz potrzebować ogromnej siły ognia, aby przeżyć. Nowa odsłona kultowej strzelanki DOOM zapewnia kolejnemu pokoleniu graczy niezwykłą broń i tyle rozlewu krwi, ile się da.

Superstrzelba, niezawodna piła mechaniczna, a nawet niesławne działo BFG 9000 czekają na ciebie wraz z zestawem nowych, brutalnych, miażdżących kości ataków w walce wręcz. Przygotuj się i urządź potworom prawdziwą jesień średniowiecza.

* Może oznaczać okładkę w wersji językowej Angielskiej / Włoskiej / Hiszpańskiej / Francuskiej / Niemieckiej - zdjęcie poglądowe

323071-u3qSp.jpg323071-iR6or.jpg323071-Zo2Lf.jpg
id Software, studio które przyczyniło się do powstania gatunku FPS i stworzyło deathmatch dla wielu osób, przedstawia DOOM, brutalną strzelankę, dostosowaną do współczesnych oczekiwań. Bezwzględne demony, siejąca zniszczenie broń i szybki, płynny system poruszania się gwarantują dynamiczną walkę w pierwszej osobie, niezależnie od tego, czy likwidujesz hordy demonów z piekła rodem w kampanii dla jednego gracza czy rywalizujesz ze znajomymi w licznych trybach dla wielu osób. Skompletuj arsenał futurystycznej i kultowej broni, dodaj ulepszenia, nowy system poruszania się i zaawansowaną walkę wręcz, aby rozgniatać demony w powietrze na zupełnie nowe, kreatywne i brutalne sposoby. Rozszerz rozgrywkę w DOOM za pomocą edytora SnapMap.

323071-lKbjk.jpg323071-HbzJC.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
4 Komentarze
Prześlij Komentarz