Niestety, ta okazja wygasła 5 stycznia 2023.
147° Zakończono
4
Opublikowano 6 grudnia 2022

DOOM PC / Steam

16,69zł
Avatar
Opublikowane przez megalodon
Dołączył w 2019
7.435
3.482

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W 1993 roku na rynku zadebiutowała pierwszoosobowa strzelanina Doom, która już na zawsze zmieniła oblicze swojego gatunku. Ponad dwie dekady później na komputerach PC ukazała się nazwana tak samo czwarta pełnoprawna odsłona kultowej serii, stanowiąca w zamyśle twórców powrót do korzeni cyklu i jego swoisty reboot. Za gry powstanie odpowiadają twórcy pierwowzoru z teksańskiego studia id Software, założonego przez prawdziwe legendy branży, m.in. Johna Carmacka i Johna Romero. I choć w kolejnych latach panowie ze studia id Software stworzyli (lub współtworzyli) tak udane produkcje jak Return to Castle Wolfenstein czy Rage, znakiem rozpoznawczym firmy pozostały dwie wiodące marki: Doom i Quake.

Ogólny zarys fabuły był od lat czynnikiem łączącym kolejne części serii Doom i nie zmienił się w znaczący sposób również w czwartej odsłonie. Tak więc wcielamy się ponownie w samotnego komandosa (tzw. doom marine), który zostaje wysłany do bazy wojskowo-badawczej korporacji UAC na Marsie. Okazuje się, że w wyniku prowadzonych eksperymentów naukowcy nieopatrznie uruchomili portal czasoprzestrzenny, przez który do placówki przedostały się hordy przerażających potworów. Podążając śladem wrogów, protagonista przemierza różne obszary na Marsie, aby następnie przedostać się do piekła i stawić czoła najpotężniejszym z demonów.
CDkeys Więcej szczegółów na CDkeys
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

4 Komentarze

sortowanie:
Avatar
  1. Avatar
    O, szybko zrobili gierkę o tym gościu z Fortnite
  2. Avatar
    Gra warta grzechu. Niestety dwójka to nieporozumienie (skacz, skacz i strzel, skacz i skacz). Istny dramat druga część. (Edytowano)
    Avatar
    Zależy co kto lubi. Do dwójki powstały TNT i Plutonia. Dla mnie to było prawdziwe wyzwanie. Wiele godzin spędziłem żeby je przejść wyłącznie z dwururką.