Doogee X5S LTE, Dual Sim, 1GB, GPS, 5MPx+2MPx PRZEDSPRZEDAŻ@Gearbest
97°Zakończono

Doogee X5S LTE, Dual Sim, 1GB, GPS, 5MPx+2MPx PRZEDSPRZEDAŻ@Gearbest

7
sty 19. 2016
kupon: PromoGB
Ograniczona liczba sztuk.
Wysyłka od 10 lutego.
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Ponieważ brałem udział w kilku przedsprzedażach na GearBest więc lojalnie uprzedzam, że lubią mieć poślizg w wysyłce. Czyli nie dość, że paka idzie 3-5 tygodni, to jeszcze potrafią ją wysłać tydzień albo 2 później. To tak do wiadomości.

Pomijając kwestie powolnej wysyłki mam z GearBestem raczej pozytywne doświadczenia.
MolibdenowyMateuszsty 19. 2016

Ponieważ brałem udział w kilku przedsprzedażach na GearBest więc lojalnie u …Ponieważ brałem udział w kilku przedsprzedażach na GearBest więc lojalnie uprzedzam, że lubią mieć poślizg w wysyłce. Czyli nie dość, że paka idzie 3-5 tygodni, to jeszcze potrafią ją wysłać tydzień albo 2 później. To tak do wiadomości. Pomijając kwestie powolnej wysyłki mam z GearBestem raczej pozytywne doświadczenia.


u mnie w przedsprzedaży Doogee X6 szedł równy miesiąc i wysłali dokładnie w ten dzień gdzie była premiera zaplanowana.Ogólnie bez problemów
Mnie 2 razy dali radę wkurzyć, raz 3 tygodniowym opóźnieniem wysyłki (bo producent podobno nie dał rady), potem ponad tygodniowym. W sumie szczegóły, bo wszystko inne było ok. Ot taka ciekawostko dla tych, którzy się napalają bo potrzebują coś od nich "na już".
Ja czekałam 2 miesiące na wysyłkę i zrezygnowałem zwrócili mi pieniądze
Czym on się różni od X5 ? Jaka jest jakość wyświetlacza tych "wynalazków" niby IPS ale IPS - IPSOWI nierówny, ktoś ma porównanie ? ogólnie jak wygląda jakoś, wykonanie ?
u mnie jak sprawdziłem przy płatności paypalem to wychodziło do zapłaty 284zł a nie 270zł
FotXsty 19. 2016

Czym on się różni od X5 ? Jaka jest jakość wyświetlacza tych "wynalazków" n …Czym on się różni od X5 ? Jaka jest jakość wyświetlacza tych "wynalazków" niby IPS ale IPS - IPSOWI nierówny, ktoś ma porównanie ? ogólnie jak wygląda jakoś, wykonanie ? u mnie jak sprawdziłem przy płatności paypalem to wychodziło do zapłaty 284zł a nie 270zł


Ja mam Doogee X5 i ekran jest bardzo dobry, jak na telefon za 230zł nie mam na co narzekać.
Pepper
@FotX PayPal ma generalnie od pewnego czasu gorszy kurs niż większość banków przy płatności kartą płatniczą i przewalutowaniu.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy