Niestety, ta okazja już wygasła

Domek Willa Epee Bellies Rozkoszne brzuszki

kwi 4. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

  • Seria:The Bellies
  • Wiek:Od 3 lat
  • Typ:Domki i mebelki
  • Gwarancja:24 miesiące

The Bellies Rozkoszne brzuszki Willa BelliesOto wspaniała willa Bellies! Dom ma 3 piętra wypełnione zabawą, wspaniałe akcesoria, urocze detale i niesamowite funkcje. W którym każde pomieszczenie jest inne, zupełnie jak Bellies. Jest tu kuchnia, zjeżdżalnia dla laleczek (sprzedawane oddzielnie), myjnia, która naprawdę się rusza, automat ze slimem, basen z kulkami i wiele wiele więcej. Nie mogło tu także zabraknąć 15 akcesoriów do urządzenia willi.

520935_1.jpg

3 piętra, 7 pomieszczeńNa najwyższym piętrze znajduje się automatyczna myjnia do mycia i suszenia Bellies z działającym taśmociągiem. Po ekspresowej kąpieli można zjechać zjeżdżalnią do basenu z piłeczkami na środkowym piętrze. Jest tutaj także kuchnia ze stołem, talerzami i sztućcami oraz automat z masą slime. Na parterze jest parking, pokój z sekretnym wyjściem i łóżeczko piętrowe. Dodatkowo jest tutaj pokój zabiegowy. Dzieci pokochają odkrywanie każdego zakątku domu, ponieważ jest on pełen fantastycznych funkcji!

520935_1.jpg

Zawartość pudełkaW pudełku znajduje się: willa Bellies, 15 akcesoriów do urządzenia willi oraz instrukcja. Zabawka do działania wymaga 4 baterii AA (nie dołączono). Brak laleczek w zestawie.

520935_1.jpg

The Bellies - Rozkoszne BrzuszkiPoznaj The Bellies — najbardziej szalone, najładniejsze i najśmieszniejsze bobasy z Bellyville. The Bellies to urocze interaktywne laleczki, które kryją w sobie mnóstwo niespodzianek. Każda z nich ma swoją własną historię i osobowość. The Bellies potrafią także mówić w swoim własnym języku!
Aktualizacje społecznościowe
Prześlij Komentarz