Dollar Realms Bundle - 11 gier za 0,99€ | Two Worlds, Gorky, Polanie.. |
697°

Dollar Realms Bundle - 11 gier za 0,99€ | Two Worlds, Gorky, Polanie.. |

4,76zł31,75zł-85%Fanatical Okazje
15
697°
Dollar Realms Bundle - 11 gier za 0,99€ | Two Worlds, Gorky, Polanie.. |
Zaktualizowano sty 11. (Opublikowano gru 30. 2020)Obowiązuje do 30/01/2021
(W nawiasie najniższa obecna cena z porównywarki GG.deals)
Gry w postaci kluczy
steam

Dollar Realms Bundle zawiera:345613.jpgBattle vs. Chess
Szachy utrzymane w klimatach fantasy, oferujące sporą liczbę trybów rozgrywki - zarówno dla samotnego gracza, jak i dwójki zapaleńców. Wszystkie figury mają postać animowanych jednostek. Sztuczną inteligencję oparto na zaawansowanych algorytmach z jedenastej odsłony serii Fritz.

345613.jpgEarth 2140
Pierwsza gra strategiczna czasu rzeczywistego polskiego zespołu Topware Programy, rozgrywająca się w dalekiej przyszłości, gdy na Ziemi pozostały jedynie dwie potężne siły, walczące o surowce i panowanie nad planetą. Możemy opowiedzieć się po stronie UCS (United Civilized States) lub ED (Eurasian Dynasty).

Earth 2150 Trilogy
Zestaw zawiera grę Earth 2150: Escape From The Blue Planet wraz z dwoma dodatkami: The Moon Project oraz Lost Souls.

345613.jpgEnclave
Gra akcji z elementami RPG w realiach fantasy, rozgrywana z widoku TPP lub FPP. Świat gry podzielił się na krainę dobra i zła - musimy opowiedzieć się po jednej ze stron. Kampania składa się z ponad 20 poziomów pełnych zróżnicowanych potworów.

345613.jpgGorky 17
Oryginalna gra stanowiąca kombinację przygodówki, turowej strategii oraz RPG-a, stworzona przez polskie studio Metropolis Software House pod wodzą Adriana Chmielarza. Fabuła Gorky 17 jest dość ponura i łączy elementy political fiction, fantastyki naukowej oraz horroru.

345613.jpgJagged Alliance 2: Wildfire to ulepszona wersja popularnej turowej gry strategicznej (przebieg wydarzeń ukazany w rzucie izometrycznym), wprowadzonej do globalnej sprzedaży pod koniec lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Wzbogacona edycja powstała na bazie nieoficjalnej modyfikacji podstawowego wariantu programu, stworzonej przez Rosjanina nazwiskiem Serge Popov.

Jagged Alliance 2
Druga część kultowej serii turowych gier taktycznych studia Sir-Tech. Jako dowódca grupy najemników staramy się wyzwolić państwo Arulco spod panowania złej królowej. Pomiędzy misjami zarządzamy bazą, szkolimy żołnierzy i przyjmujemy zlecenia.

345613.jpgKnightShift | Once Upon A Knight
Polanie II to sequel pierwszej całkowicie polskiej strategii czasu rzeczywistego, kontynuujący wszystkie dobre tradycje poprzedniczki (Polanie) i jednocześnie przenoszący serię w XXI wiek. Akcja osadzona została w świecie znanym w pierwszej części gry, spotkamy się tu ze znanymi już postaciami, tzn.: krowami, pastuszkami, niedźwiedziami i rycerzami, ale oczywiście nie brakuje też nowych bohaterów oraz wielu ciekawych ulepszeń. W grze zaimplementowano elementy znane z gatunku cRPG, dzięki czemu nasze postacie zdobywają doświadczenie, używają różnorodnych typów broni, czarów i innych przedmiotów, a każda z nich posiada unikalne imię np. Maćko syn Kowala. Zależności ekonomiczne pozostały podobne jak w pierwszej części, tzn. ekonomia świata Polan oparta jest na mleku, którego produkcję możemy zwiększyć stosując na przykład specjalne techniki wypasu krów.

345613.jpgSepterra Core: Legacy of the Creator
Septerra Core: Legacy of the Creator jest grą z gatunku cRPG, stworzoną przez ekipę deweloperską studia Valkyrie. Gracz wciela się w bohaterkę imieniem Maya, która próbuje ocalić fantastyczny świat Septerra Core i jego mieszkańców przed zniszczeniem.

345613.jpgTwo Worlds to rozbudowana produkcja zaliczana do gatunku komputerowego role-playing, za której developingiem stoją pracownicy polskiego, krakowskiego studia Reality Pump (twórcy m.in. cyklu strategii czasu rzeczywistego Earth). Pod względem rozmachu, opisywany tytuł można porównać chociażby do trzeciej części serii Gothic, czy The Elder Scrolls IV: Oblivion.

345613.jpgTwo Worlds II PC
Kontynuacja epickiej gry RPG Two Worlds, opracowanej w 2007 roku przez rodzimych deweloperów ze studia Reality Pump. Jej akcja rozpoczyna się 5 lat po wydarzeniach ukazanych w pierwowzorze.

345613.jpgWorld War II: Panzer Claws II to kolejna strategia rozgrywana w czasie rzeczywistym, którą zawdzięczamy programistom polskich studiów developerskich Reality Pump i In Images. Tym razem przeniesiemy się w okres II wojny światowej (1941-1944) i przyjrzymy się szczegółowo wydarzeniom na froncie wschodnim, operacjom we Francji i Włoszech oraz hitlerowskiej ofensywie w Ardenach.

Aktualizacje społecznościowe
15 Komentarzy
Prześlij Komentarz