Dollar Loot Bundle
136°Zakończono

Dollar Loot Bundle

16
cze 26. 2017
25 gier na STEAM. Oczywiście nie ma co oczekiwać cudów, ale by dodać trochę pozycji do biblioteki oraz nawbijać kart kolekcjonerskich. Według wyliczeń mozna, aż 2 euro zarobić na tej paczce z kart, więc ponad pół euro zarobku B) Tak czy owak jak ktoś chce pododawać sobie gry i karty to warto. A i przez kolejne parę dni codziennie będzie inna paczka, codzien zmienia się i są inne gry.
Aktualizacje społecznościowe
Bundle Stars Okazje

Grupy

16 Komentarzy
Super, czekałem za paczkami właśnie
Vpn na canade i wyjdzie 3.89 zl paypalem
EMBARRASSEDcze 26. 2017

Vpn na canade i wyjdzie 3.89 zl paypalem


Jakiego VPN używasz?
EMBARRASSEDcze 26. 2017

Vpn na canade i wyjdzie 3.89 zl paypalem


Słuchaj jak omijasz blokadę np. na Bundlestars że po zrobieniu zakupów z jednego kompa na 10 różnych kontach nie przechodzi ci żadne zamówienie? Nawet na wirtualnych kartach. Próbowałem VPN na niemcy ale zamówienie zostało i tak anulowane. Gość z obsługi napisał mi, że to przez wiele zakupów które robię. Próbowałem też z komórki ale poszło tylko jedno.
bysiu3wrz 21. 2017

Słuchaj jak omijasz blokadę np. na Bundlestars że po zrobieniu zakupów z je …Słuchaj jak omijasz blokadę np. na Bundlestars że po zrobieniu zakupów z jednego kompa na 10 różnych kontach nie przechodzi ci żadne zamówienie? Nawet na wirtualnych kartach. Próbowałem VPN na niemcy ale zamówienie zostało i tak anulowane. Gość z obsługi napisał mi, że to przez wiele zakupów które robię. Próbowałem też z komórki ale poszło tylko jedno.


Tor browser ustawiam kanadę i tyle nic więcej nie kombinowałem a kupowałem już tam z tysiać bundli
EMBARRASSEDwrz 21. 2017

Tor browser ustawiam kanadę i tyle nic więcej nie kombinowałem a kupowałem …Tor browser ustawiam kanadę i tyle nic więcej nie kombinowałem a kupowałem już tam z tysiać bundli

Dzięki wielkie za info ;-)
EMBARRASSEDwrz 21. 2017

Tor browser ustawiam kanadę i tyle nic więcej nie kombinowałem a kupowałem …Tor browser ustawiam kanadę i tyle nic więcej nie kombinowałem a kupowałem już tam z tysiać bundli

Sprawdziłem Tor'a ale wciąż mi nic nie przechodzi. Nie ważne z jakiego maila, czy stworzę nowe konto na BS czy korzystam ze starego. Nie można dokonać wpłaty za żadną paczkę
bysiu3wrz 22. 2017

Sprawdziłem Tor'a ale wciąż mi nic nie przechodzi. Nie ważne z jakiego mai …Sprawdziłem Tor'a ale wciąż mi nic nie przechodzi. Nie ważne z jakiego maila, czy stworzę nowe konto na BS czy korzystam ze starego. Nie można dokonać wpłaty za żadną paczkę

A placisz z PayPala bez podpietej karty?
EMBARRASSEDwrz 23. 2017

A placisz z PayPala bez podpietej karty?

Płaciłem najpierw dwiema różnymi kartami. Później jak nic na nich nie przechodziło to z wirtualnych kart na Entropay. Ale ostatecznie na tym też stanęło.
bysiu3wrz 23. 2017

Płaciłem najpierw dwiema różnymi kartami. Później jak nic na nich nie przec …Płaciłem najpierw dwiema różnymi kartami. Później jak nic na nich nie przechodziło to z wirtualnych kart na Entropay. Ale ostatecznie na tym też stanęło.

Sprubuj paypalem zalozonym na canade na canadyjskie dane ktore doladujesz prxelew dla znajonych.
EMBARRASSEDwrz 23. 2017

Sprubuj paypalem zalozonym na canade na canadyjskie dane ktore doladujesz …Sprubuj paypalem zalozonym na canade na canadyjskie dane ktore doladujesz prxelew dla znajonych.

I to podaje jakies lipne losowe dane przy zakladaniu konta (uzywajac tora) a pozniej doladowac z jakiejkolwiek karty tak?
bysiu3wrz 23. 2017

I to podaje jakies lipne losowe dane przy zakladaniu konta (uzywajac tora) …I to podaje jakies lipne losowe dane przy zakladaniu konta (uzywajac tora) a pozniej doladowac z jakiejkolwiek karty tak?

Dane z generatora jakiegos zeby bylo prawilne w miare.
EMBARRASSEDwrz 23. 2017

Dane z generatora jakiegos zeby bylo prawilne w miare.

Tor na Kanade, dane z generatora ale PayPal chce albo podpięcie karty albo banku. Nie wiem czy da się to ominąć?
bysiu3wrz 26. 2017

Tor na Kanade, dane z generatora ale PayPal chce albo podpięcie karty albo …Tor na Kanade, dane z generatora ale PayPal chce albo podpięcie karty albo banku. Nie wiem czy da się to ominąć?

Korzystam z paypala od poczatku az ostatnie konta zakladalem wczoraj i nie mam karty podpietej.
EMBARRASSEDwrz 26. 2017

Korzystam z paypala od poczatku az ostatnie konta zakladalem wczoraj i nie …Korzystam z paypala od poczatku az ostatnie konta zakladalem wczoraj i nie mam karty podpietej.

Ok, masz rację. Wystarczyło wylogować się bez podpinania karty czy banku i zalogować jeszcze raz. Opcja wysyłki kasy dla znajomego też działa tylko te opłaty przy wysyłce kasy są ciul wysokie. Jakbym chciał przelać ze swojego prawdziwego konta 500 CAD na to lipne to oplata 45 zl. :-/ Zdzierstwo.
bysiu3paź 2. 2017

Ok, masz rację. Wystarczyło wylogować się bez podpinania karty czy banku i …Ok, masz rację. Wystarczyło wylogować się bez podpinania karty czy banku i zalogować jeszcze raz. Opcja wysyłki kasy dla znajomego też działa tylko te opłaty przy wysyłce kasy są ciul wysokie. Jakbym chciał przelać ze swojego prawdziwego konta 500 CAD na to lipne to oplata 45 zl. :-/ Zdzierstwo.

To przelewaj w kilku kwotach jako przelew dla znajomego lub rodziny to masz bez prowizji chyba. Przynajmniej ja tak mam
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst