Niestety, ta okazja już wygasła
Dolby Atmos for Headphones
174° Zakończono

Dolby Atmos for Headphones

21,54zł79,99zł-73% Darmowa dostawa DarmowaMicrosoft Okazje
32
lut 13. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Oferta dla ludzików co kupują w Argentynie, Turcji itd
Odblokowanie Dolby Atmos for headphones dla win10/xbox one w PL kosztuje jak mnie pamięć nie myli 79,99PLN
Po zmianie regionu na Argentynę w przeliczeniu kosztuje to 21,54PLN - 214,00ars.
tutaj kupiłem ARS seagm.com/xbo…ina
za 300ARS zapłaciłem 12,87usd (wg paypal), wg revolut zapłaciłem 49,13zł

Kupiłem/aktywowałem w następujący sposób.
Uruchomiłem Xboxa, zainstalowałem i uruchomiłem aplikację dolby atmos for headphones, tam była opcja wytestowania dolby, aktywowałem ją. Pojawiła się opcja zakupu licencji.
Przeszedłem do zamiany regionu konsoli, tam zmiana na Argentynę i restart konsoli.
Uruchomiłem aplikację DOLBY mając wybrany region Argentyna, cena już widniała 214ars. Podałem kod doładowujący stan konta MS i licencja została zakupiona.Dolby Atmos mam aktywne na WIN10 i XboxOneX
Aktualizacje społecznościowe
Microsoft OkazjeMicrosoft rabaty

Grupy

Najlepsze komentarze
2% PKB na armię, America loves Poland, konferencje im kurła organizujemy, pół Warszawy stoi w korkach, bierzemy 300 rakiet za półtora miliarda bez offsetu a oni nam Dolby sprzedają 3x drożej niż Turkom?
Edytowane przez: "allium.sapiens" lut 13. 2019
32 Komentarze
Hmm ...
Tak nieśmiało zapytam. Czy to w ogóle działa w słuchawkach?
2% PKB na armię, America loves Poland, konferencje im kurła organizujemy, pół Warszawy stoi w korkach, bierzemy 300 rakiet za półtora miliarda bez offsetu a oni nam Dolby sprzedają 3x drożej niż Turkom?
Edytowane przez: "allium.sapiens" lut 13. 2019
piterek3 min

Tak nieśmiało zapytam. Czy to w ogóle działa w słuchawkach?


Ja różnicy między dolby, a windows sonic nie słyszę.
piterek3 min

Tak nieśmiało zapytam. Czy to w ogóle działa w słuchawkach?


Dlatego jest trial i sam możesz wytestować, Będziesz miał pewność czy warto.
Oczywiście najlepiej testować z gra obsługującą Atmos lub chyba netflix też ma atmos
Może lepiej zainstalować viper4windows
Czemu tego nie ma w standardzie ?
Dolby atmos na Xboxie wspiera raptem kilka gier, nieopłacalny zakup
google.com/amp…amp
piterek25 min

Tak nieśmiało zapytam. Czy to w ogóle działa w słuchawkach?Sprawdź triala, chyba 30 dni, na Windowsie i tak nie ma gier pod Atmosa, co innego xbox (kilka tytułów, ale jest odtwarzacz HD BR i może jakiś film wpadnie), ale mimo to wziąłem jak był za 55zł bo jakoś tak lepiej słychać a może to pieniądze wywalone w błoto dają taki efekt?
Edytowane przez: "Sidroff" lut 13. 2019
Po kiego licha instalować ten syf psujący dźwięk?
Maciej.Wojciechowski13/02/2019 21:11

Dolby atmos na Xboxie wspiera raptem kilka gier, nieopłacalny …Dolby atmos na Xboxie wspiera raptem kilka gier, nieopłacalny zakuphttps://www.google.com/amp/s/www.windowscentral.com/xbox-one-dolby-atmos-games-list%3famp


Ta lista jest nieaktualna. Nie ma tam chociażby Shadow of the Tomb Raider, Forza Horizon 4 Resident Evil 2 remake czy Metro Exodus, ale to nie ma znaczenia bo to się odnosi do gier, które mają natywnie Atmosa na zestaw z glosnikami sufitowymi, to co jest w ofercie na pepper wrzucone to Dolby Atmos for Headphones czyli symulacja ze stereo do Atmosa dla słuchawek.
Edytowane przez: "Felix88" lut 13. 2019
Maciej.Wojciechowski9 min

Dolby atmos na Xboxie wspiera raptem kilka gier, nieopłacalny …Dolby atmos na Xboxie wspiera raptem kilka gier, nieopłacalny zakuphttps://www.google.com/amp/s/www.windowscentral.com/xbox-one-dolby-atmos-games-list%3famp


Ta lista jest z lutego 2018 więc trochę nieaktualna
Felix8813/02/2019 21:19

Ta lista jest nieaktualna. Nie ma tam chociażby Shadow of the Tomb Raider, …Ta lista jest nieaktualna. Nie ma tam chociażby Shadow of the Tomb Raider, Forza Horizon 4 czy Resident Evil 2 remake, ale to nie ma znaczenia bo to się odnosi do gier, które mają natywnie Atmosa na zestaw z glosnikami sufitowymi, to co jest w ofercie na pepper wrzucone to Dolby Atmos for Headphones czyli symulacja ze stereo do Atmosa dla słuchawek."or set up Dolby Atmos for home theater. Hear stunning detail" a ja się zastanawiałem po co płaciłem za odblokowanie atmosa nie tylko dla słuchawek ale i dla zestawu kina domowego, być może to dawno było ale coś mi świta, że chyba ale czy na pewno właśnie potrzebna jest licencja do odsłuchu atmosa na xboxie ?
"Set up Dolby Atmos for home theater, which can be used for free with any Dolby Atmos compatible home theater system, TV, or sound bar." chyba sobie odpowiedziałem sam na to pytanie czyli jednak słuchawki
Edytowane przez: "Sidroff" lut 13. 2019
Sidroff2 min

"or set up Dolby Atmos for home theater. Hear stunning detail" a ja się …"or set up Dolby Atmos for home theater. Hear stunning detail" a ja się zastanawiałem po co płaciłem za odblokowanie atmosa nie tylko dla słuchawek ale i dla zestawu kina domowego, być może to dawno było ale coś mi świta, że chyba ale czy na pewno właśnie potrzebna jest licencja do odsłuchu atmosa na xboxie ?


Do Atmosa na głośniki nie trzeba za nic płacić. Ta licencja płatna jest pod słuchawki. Korzystam jakieś 8-9 miesięcy, nie płaciłem nic. Jedyne co to kojarzę, że obowiązkowo trzeba pobrać apke z demami Atmosa, ale ta jest darmowa.
Dolby Atmos to przede wszystkim głośniki sufitowe (deszcz padający nam na głowę). W minimalnej wersji dwa, w maksymalnej bodajże sześć. Zazwyczaj te głośniki są podłączone do jakiegoś wielokanałowego amplitunera, posiadającego wbudowany dekoder Dolby Atmos.
Na co więc komu jakaś licencja na Xbox, czy PC? Już kompletnie nie pojmuję, co to ma niby mieć wspólnego ze słuchawkami...
Poprzez Xbox na słuchawkach seriale i filmy na netfliksie rewelacja. Polecam
Wie ktoś może czy da się w jakiś sposób podłączyć xbox one x bezpośrednio do soundbara przez kabel HDMI? Jeśli nie to z telewizora powinno się jakoś dać? Mam podłączone przez wyjście optyczne.. ale dolby atmos obsługuje tylko HDMI. W telewizorze mam HDMI ARC, ale nie wiem jak puścić nim dzwięk z TV do soundbara.. czy podłączenie powinno wyglądać tak?

konsola (HDMI)->telewizor (HDMI ARC)->sundbar?

Jeśli tak to jak puścić ten dzwięk z HDMI ARC do soundbara? Bo słychać tylko w telewizorze.
Edytowane przez: "Victoremque" lut 13. 2019
Korzystałem w free triala grając w Gears of War 4, Atmos robi lepiej niż pudełko Tritton 720+, konwertujące Dolby Digital na Virtual 3D. Ale może to magia marketingu na mnie podziałała
Victoremque13 min

Wie ktoś może czy da się w jakiś sposób podłączyć xbox one x bezpośrednio d …Wie ktoś może czy da się w jakiś sposób podłączyć xbox one x bezpośrednio do soundbara przez kabel HDMI? Jeśli nie to z telewizora powinno się jakoś dać? Mam podłączone przez wyjście optyczne.. ale dolby atmos obsługuje tylko HDMI. W telewizorze mam HDMI ARC, ale nie wiem jak puścić nim dzwięk z TV do soundbara.. czy podłączenie powinno wyglądać tak?konsola (HDMI)->telewizor (HDMI ARC)->sundbar? Jeśli tak to jak puścić ten dzwięk z HDMI ARC do soundbara? Bo słychać tylko w telewizorze.


HDMI ARC służy do wysyłania dźwięku z telewizora do amplitunera wówczas, gdy telewizor jest źródłem odtwarzanego materiału (obrazu i dźwięku), czyli wtedy gdy telewizor jest smart (wbudowany Android lub inny system producenta telewizora). I tylko w takiej sytuacji. Standardowo wszystkie źródła są podłączone do amplitunera, a ten zajmuje się obsługą dźwięku, natomiast obraz przesyła do telewizora, który pełni wyłącznie rolę wyświetlacza obrazu. U Ciebie soundbar nie jest takim węzłem łączącym wszystkie źródła, a jedynie końcówką audio podłączoną do telewizora.
DanielNowak1 g, 47 min

Może lepiej zainstalować viper4windows


Masz źródło działające z W10? Ja instalowałem i nic. Jak na androidzie mam tak ustawione że jestem zadowolony to na W10 nic nie działało
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst