Niestety, ta okazja już wygasła
Dodatkowy zwrot 2£ (~10zł) przy zakupach powyżej 5£ (~25zł) na TopcashbackUK!
106° Zakończono

Dodatkowy zwrot 2£ (~10zł) przy zakupach powyżej 5£ (~25zł) na TopcashbackUK!

15zł25zł-40%topcashback Okazje
5
106° Zakończono
Dodatkowy zwrot 2£ (~10zł) przy zakupach powyżej 5£ (~25zł) na TopcashbackUK!
paź 7. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cześć! Topcashback znów zorganizował promocję, w której otrzymamy dodatkowe 2£ zwrotu (oprócz standardowej stawki % cashbacku), jeśli zakup przekroczy kwotę 5£. Trzeba wejść w link dostępny klikając "Idź do okazji" i zapisać się do promocji. Zakupy możemy zrobić do godziny 23:59 czasu brytyjskiego (czyli do 00:59 8.10.2020 czasu polskiego).
Moim zdaniem najlepszy serwis cashback, jaki tylko istnieje (nie mylić z wersją .com, ta jest słaba).
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Najlepszy bo najwyższe zwroty, zawsze nalicza czy bezproblemowe zgłaszanie nienaliczonego cashbacku, które firma uwzględnia?
Dzięki za wstawkę. Zawsze te maile z promocją giną mi gdzieś w gąszczu spamu PLUS!
Za okazję, PLUS. Ale z opinią o tym serwisie nie mogę się zgodzić. Trzykrotnie korzystałem tam z podobnej promocji i za każdym razem odrzucali mi taki cashbak promocyjny, choć początkowo poprawnie naliczali. W topcashback.com z kolei, też wielokrotnie korzystałem z takich promocji i zawsze zwrot wpadał. Czasem trzeba było sie upomnieć o ten promocyjny bonus, ale koniec końców zawsze wszystko było jak trzeba.
Nie wiem, może to mój jednostkowy przypadek, bo mnie po prostu nie lubią , ale ja już więcej z ich usług nie skorzystam, natomiast chętnie wezmę udział w kolejnej takiej promocji na .com
Zdecydowanie nie polecam. Mam u nich 12 funtów i nie ma opcji żeby te pieniądze bez prowizji wypłacić. Kiedy zdecydowałem się na wypłatę z prowizją to okazało się że mam za niską kwotę do wypłaty ponieważ 5 funtów serwis zabiera tytułem opłaty rocznej. Natomiast topcashback.com jak wspomniał kolega azaber jest serwisem godnym polecenia.
Topcashback.uk the best! .com i quidico się kryje. Polecam i leci plus za wstawkę! Umykają mi te maile od nich poza tym dają fajny bonus za polecanie nowych użytkowników!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst