60°
Zakończono
Dodatkowy numer NJU z rachunkiem za 9zł! @ NJU MOBILE
Dodatkowy numer NJU z rachunkiem za 9zł! @ NJU MOBILE

Dodatkowy numer NJU z rachunkiem za 9zł! @ NJU MOBILE

Pepper
Nju Mobile po raz kolejny pozytywnie zaskakuje - dzięki temu może po raz kolejny zrobić się ciekawie wśród starć operatorów.

NJU PLAN DODATKOWY - bo tak nazywa się nowa usługa, to nic innego jak możliwość 'dołożenia' do naszego nju z rachunkiem drugiego, pełnoprawnego numeru z nielimitowanymi usługami za dodatkowe 9zł. Numer może być nowy, lub przeniesiony z innej sieci!

Co to oznacza w praktyce?

np. przy planie WSZYSTKO za 39zł (nielimitowane rozmowy, smsmy, mmsy oraz 2GB internetu) za dodatkowe 9zł, będziemy mieli drugi niezależny numer, z takimi samymi usługami. Całość pakietów danych, rozmów, jak i smsów jest dzielona na dwa numery. Dzięki czemu za nielimitowane rozmowy, smsy i mmsy oraz 1GB internetu za numer zapłacimy tylko 24zł (39zł+9zł).

Nowa usługa pozwala na dowolne kombinacje. Najciekawszą opcją dla osób które korzystają dużo z sieci będzie np. możliwość wykupienia pakietu 10GB danych za 29zł, do tego nielimitowane rozmowy za 29zł oraz wiadomości za 9zł, do tego wszystkiego drugi numer. Dzięki czemu zapłacimy łącznie za 2 numery z nielimitowanymi rozmowami, wiadomościami oraz dzielonymi 10GB transferu 76zł . Kombinacji jest przynajmniej kilka - nie mówię, że oferta jest bezkonkurencyjna, jednak zdecydowanie ciekawa.

Jeśli macie dwa numery w Nju mobile, nie można ich scalić bezpośrednio - trzeba na chociażby jeden dzień przenieść numer do innej sieci, a następnie wrócić do Nju i przypisać drugi numer do konta głównego. Wymaga to trochę zachodu, jednak zaoszczędzić można całkiem sporo!

Pełny regulamin promocji znajdziecie tutaj

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst