Dodatkowe 20 zł na kolejne zamówienie na PizzaPortal
243°Zakończono

Dodatkowe 20 zł na kolejne zamówienie na PizzaPortal

12
paź 19. 2015paź 19. 2015
Zamów jedzenie za minimum 40 zł w dowolnej restauracji dostępnej na PizzaPortal.pl. Zapłać za nie kartą Visa, a otrzymasz mailem voucher o wartości 20 zł do wykorzystania przy kolejnym zamówieniu na naszym portalu. Promocja trwa do 15 listopada 2015 roku.

Płać w Internecie dowolną kartą VisaZamawiając posiłek na PizzaPortal.pl, możesz używać dowolnych kart płatniczych: kredytowej, debetowej i przepłaconej. Potwierdź w banku, który wydał Twoją kartę, czy możesz płacić nią w Internecie i sam ustal dla niej limity płatności.

Szybka płatność, szybka dostawaKartą możesz zapłacić z dowolnego miejsca, o dowolnej porze, również w dni wolne od pracy. Jeśli tylko najdzie Cię ochota na ulubiony posiłek, wystarczy wybrać ofertę jednej z restauracji na naszym portalu, dokonać płatności przez Internet, ograniczając czas oczekiwania na jego dostawę do minimum.

Krok po kroku na dokładkę od VISA:Złóż zamówienie na PizzaPortal.pl za minimum 40 zł, bez rabatu.Zapłać online przy pomocy karty Visa.Odbierz rabat w wysokości 20zł na kolejne zamówienie.Kod rabatowy na dokładkę od VISAKod rabatowy otrzymasz od nas w ciągu kilku dni od złożenia zamówienia, w treści wiadomości mailowej, przesłanej na adres przypisany do zamówienia lub konta na PizzaPortal.pl. Będzie on ważny przez miesiąc od daty otrzymania. Co ważne, można wykorzystać go tylko jeden raz, w trakcie składania jednego zamówienia, przy płatności online. Nie ma znaczenia cena potraw i dostawy, można również dokonać wyboru ze wszystkich dostępnych u nas restauracji, oferujących płatność online. Regulamin promocji na: pizzaportal.pl

REGULAMIN


Pepper

Pierwsze zamówienie, za minimum 40zł można dokonać także z rabatem (jednak cena końcowa musi wynieść przynajmniej 40zł, aby otrzymać kod -20zł)!

45.jpg
12 Komentarzy

Pepper

Zastanawiam się jak interpretować ten fragment regulaminu: "a) wartość transakcji na PizzaPortal.pl powinna być równa bądź wyższa niż 40 złotych brutto (wartość zamówionych produktów bez pomniejszenia o kod rabatowy)"

Czy chodzi o to, że kwota zamówienia nie może być niższa niż 40zł (czyli np. 60zł -20% się łapie), czy nie możemy skorzystać z kodu rabatowego w ogóle?

z Regulaminu 2.6 Liczba Kodów w ramach Promocji jest ograniczona do 7000 sztuk.

sa jeszcze kupony?

Pepper

Pewnie PP udostępni informację o wyczerpaniu puli. Na tą chwilę takich sygnałów nigdzie nie znalazłem.

zamówiłem na ok.47 zł (bez kodu) , użyłem kod -20 % i z karty zdjęło mi ok 38 zł . Po mojemu to powinienem się załapać a jak będzie ...napiszę za 2-3 dni.

@Kaban mam info od pizzaportal: "w promocji z Visa można korzystać z innych rabatów. Wiążąca jest ostateczna kwota do zapłaty i to ta kwota musi wynosić minimum 40zł Emotikon smile"

Pepper

peyaPaź 20. 2015

zamówiłem na ok.47 zł (bez kodu) , użyłem kod -20 % i z karty zdjęło mi ok 38 zł . Po mojemu to powinienem się załapać a jak będzie ...napiszę za 2-3 dni.


Niestety @peya kodu na -20zł nie dostaniesz http://www.pepper.pl/profile/fb_100008217162515 też ich o to już męczyłem

Czy ktoś dostał już kod na -20zł? Czy promocja jest nadal aktualna?

Właśnie zrobiłem zakupy na 42zł łącznie (po odjęciu rabatu). Niby wszystko się zgadza według regulaminu. Zobaczymy czy dostanę kodzik. Dam znać jak coś.

Wszystko okey. Kodzik faktycznie dostałem. -20zł dla mnie bez ceny minimalnej. :P Ważny miesiąc czasu.

Dzisiaj zamówiłem, może się załapie

załapałem się. Dzisiaj otrzymałem maila cyt.: "
zgarnąłeś dokładkę do drugiego zamówienia! Mamy dla Ciebie kod rabatowy o wartości 20zł do wykorzystania na PizzaPortal.pl przy zamówieniu z płatnością online!"
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst