Niestety, ta okazja już wygasła
Dodatek Scythe: Igrając z Wiatrem Gra Planszowa
370° Zakończono

Dodatek Scythe: Igrając z Wiatrem Gra Planszowa

97,90zł
7
370° Zakończono
Dodatek Scythe: Igrając z Wiatrem Gra Planszowa
paź 2. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Myślę że ceny po druku będą już w okolicach 129-149pln
Uwaga! Przedsprzedaż!

Odwieków ludzie potrafili podróżować jedynie drogą lądową lub morską.Jednak największe umysły Wschodniej Europii stworzyły nową technologię:okręty powietrzne. Te napędzane parą behemoty żeglują swobodnie wchmurach, wspierając ekspansję swego imperium poprzez innowację ikonfrontację.

Wrazz upływem lat świat zrozumiał, że w najbliższym czasie żadna frakcjanie wybije się na prowadzenie. Aby powstrzymać narastające konfliktyoraz zaprowadzić pokój, liderzy Europii zaczęli spotykać się co roku wcelu wypracowania nowych metod rozstrzygania sporów między frakcjami.


Igrając z Wiatremto drugie rozszerzenie do gry Scythe. Dodaje 2 moduły, których możnaużywać razem lub osobno dla dowolnej liczby graczy, z podstawową wersjągry lub innymi rozszerzeniami. Moduły te zapewniają więcej opcjistrategicznych, ale nie wymagają ich wykorzystania. Nowym graczomzalecamy, aby przed wprowadzeniem rozszerzenia spróbowali zagrać wbazową wersję Scythe.

Rozszerzenie wprowadza do gry:
-okrętypowietrzne: 7 plastikowych figurek z przeźroczystymi podstawkami (po 1 wkolorze każdej z frakcji) dzięki którym rozgrywka w Scythe uzyskacałkowicie nowy wymiar;
-16kart okrętów powietrznych, za pomocą których wyznaczone zostaną cechyokrętów powietrznych - będą one zatem inne dla każdej z kolejnychrozgrywek;
-8kart rozstrzygnięć, które pozwolą na zmianę warunków zwycięstwa -finalnej punktacji. Ich wykorzystanie zapewni jeszcze większąregrywlaność Scythe;
-karty i zasady Automy dla dwóch nowych modułów gry.

Uwaga: To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki z udziałem tego rozszerzenia musisz posiadać grę Scythe.

Dodrukplanowany jest na styczeń/luty 2021. Data premiery dodruku zależna jestod wydawcy i może ulec przesunięciu. Wysyłka oraz odbiór osobisty będąrealizowane w dniu premiery.

Zawartość pudełka:
♦ 1 instrukcja;
♦ 1 instrukcja Automy;
♦ 1 karta osiągnięć;
♦ 1 plastikowa wypraska;
♦ 8 kart rozstrzygnięć;
♦ 16 kart okrętów powietrznych;
♦ 7 figurek okrętów powietrznych;
♦ 7 przezroczystych podstawek;
♦ 9 kart Automy
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
+ dostawa 12.40 zł
No niestety, Scythe z poprzedniego druku kupiłem za 230 zł, a teraz 300 to okazja, więc na niższą cenę niż preordery nie liczę.

Btw.
Czy tylko mnie się opis rozjechał?
Jeszcze nie miałem czasu by zagrać ale statki mi się bardzo podobają.
Cena spoko zastanawiam się nad innym rozszerzeniem najeźdźcy z dalekich krain. Hmm
MrCISky02/10/2020 12:50

No niestety, Scythe z poprzedniego druku kupiłem za 230 zł, a teraz 300 to …No niestety, Scythe z poprzedniego druku kupiłem za 230 zł, a teraz 300 to okazja, więc na niższą cenę niż preordery nie liczę.Btw.Czy tylko mnie się opis rozjechał?No właśnie jak kopiuje i wklejam to zawsze mi się rozjeżdza pomimo tego że na podglądzie wygląda dobrze. Macie jakis sposób na to?
Kris_88_PL02/10/2020 12:59

Cena spoko zastanawiam się nad innym rozszerzeniem najeźdźcy z dalekich kr …Cena spoko zastanawiam się nad innym rozszerzeniem najeźdźcy z dalekich krain. HmmPodobno ten dodatek + Fernis to 2 najlepsze ale jeszcze nie grałem w podstawkę bo kolejka jest :-) Czekam na zime.
Szczerze polecam sklep. Robiłem u nich zamówienie i bardzo porządnie zapakowana paczka.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst