Dobry spalacz tłuszczu na walkę po Świętrach ;)
-128°Zakończono

Dobry spalacz tłuszczu na walkę po Świętrach ;)

24
gru 27. 2015
Okazja spalacz USP OxyElite Pro 90 kaps. tańszy prawie o 100 zł.Najtańsza oferta na Allego 52,99. Brać i spalać;)

  1. Artykuły spożywcze
Najlepsze komentarze

fda.gov/Saf…htm


W skrocie, FDA kaze zwracac do producenta bo udowodnili ze uszkadza watrobe :P
24 Komentarze

Nie trzeba było tyle żreć.

fda.gov/Saf…htm


W skrocie, FDA kaze zwracac do producenta bo udowodnili ze uszkadza watrobe :P

Autor

DarioGru 27. 2015

Nie trzeba było tyle żreć.


@Dario może ty "żresz" większośc ludzi raczej je posiłki...

Autor

@JasiuPasiu FDA kazało zwracać ten spalacz w 2013r. Dzięki Bogu mamy 2015r. i myślisz, że jeśli byłby tak naprawdę toksyczny to UE powoliła by go dystrybuować jeszcze przez 2 lata ? Link który podałem jest do sklepu, a nie do przemytnika który sprzedaje lewe suple...

Nie rozumiem ludzi, którzy najpierw jedzą ponad umiar a później "chcą z górki" i zażywają takie specyfiki. Wystarczy odrobina wysiłku i tłuszcz sam się spala..

@kubus76k dziwię się ludziom którzy ryzykują zdrowiem jedząc te różne suple które juz nie raz były wycofywane z rynku, są sprzedawane w różnych dziwnych sklepikach i stoiskach które są i za chwilę znikają.

FDA zakazał wersji z DMAA, a ta która jest w sklepie nie zawiera tej substancji! @JasiuPasiu jeżeli nie znasz się to proszę nie wpowadzaj ludzi w błąd

pewnie jak z dopalaczami ,zakazane i zaraz coś nowego ,moim zdaniem takie coś to syf i nie warto ryzykować

Autor

kamiGru 27. 2015

Nie rozumiem ludzi, którzy najpierw jedzą ponad umiar a później "chcą z górki" i zażywają takie specyfiki. Wystarczy odrobina wysiłku i tłuszcz sam się spala..


Nie rozumiem ludzi którzy piszą coś wogóle nie wiedząc co piszą i oceniający innych. Dla mnie i dla większości myślących ludzi spalacz stosuje się na ostatnie szlify podczas redukcji ( @kami poczytaj co to redukcja po masowaniu ), a nawiazanie do Świąt w tytule to tylko nawiązanie do czasu który obecnie mamy. Ten spalacz napewno nie jest dla laików i każdy bierze co chce i kiedy chce ...@Konrad i reszta dziwiących się , mam pytanie czemu nie dziwicie się ludziom którzy wystawiają tu okazje np z alkocholami które jak wiadomo uszkadzają nie tylko wątrobę... oraz okazje na Coca Cole i Pepsi które również uszkadzają organizm. Zastanówcie się co Wy jecie i co pijecie, a nie osądzajcie innych..

Główny Inspektor Sanitarny informuje, że były próby zgłaszania produktu pn. Oxy Elite PRO przez przedsiębiorców działających na polskim rynku, jednakże Główny Inspektor Sanitarny nie przyjął do wiadomości żadnegoz tych wprowadzanego do obrotu jako suplementu diety / środka spożywczego specjalnego przeznaczenia żywieniowego z uwagi na wątpliwości dot. bezpieczeństwa ich stosowania.

W stosunku do produktu pn. OxyELITE Pro zgłoszonego do GIS przez ww. przedsiębiorców toczy się postępowanie wyjaśniające.

Zgodnie z deklaracją na etykiecie w składzie przedmiotowego produktu znajduje się m.in. 1,3 - dimetyloamylamine oraz johimbina HCl a także inne składniki, wobec których nie zostało potwierdzone bezpieczeństwo stosowania jako składniki żywności.

1,3 - dimetyloamylamine (DMAA) jest substancją aktywną i wymieniona została jako substancja niedozwolona - stymulant określony - zgodnie z „Listą zabronioną 2012” wydaną przez Światową Agencję Antydopingową (WADA). Ponadto brak jest danych naukowych potwierdzających bezpieczeństwo i historię stosowania DMAA do celów żywienia człowieka przed dniem 15 maja 1997 r.
W odniesieniu do johimbiny Hcl, Główny Inspektor Sanitarny informuje, że kora johimbiny zawierająca alkaloid johimbinę wykazuje działanie polegające na pobudzaniu ośrodkowego układu nerwowego i ośrodków rdzenia kręgowego. Johimbina może wywoływać szereg działań niepożądanych, w tym bezsenność, drżączkę, stany pobudzenia, wzrost ciśnienia tętniczego, tachykardię, nudności i wymioty. Według Komisji E ze względu na nieudowodnioną skuteczność oraz toksyczność nie zaleca się stosowania johimbiny w produktach leczniczych ze względu na trudność oszacowania korzyści w stosunku do ryzyka.

Dodatkowo w składzie produktu OxyELITE PRO podanego w komunikacie FDA został zadeklarowany składnik aegeline określany również jako N-[2-hydroksy-2 (4-metoksyfenylo) etylo]-3-fenylo-2-propenamid, który nie posiada historii spożycia, a także brak jest danych potwierdzających bezpieczeństwo jego stosowania do celów żywienia człowieka.
Jednocześnie zwracam Państwa uwagę na fakt, iż ww. składnik nie został wymieniony w opisie produktu pn.: „OxyElite Pro” wprowadzanego do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przez polskich przedsiębiorców.
W USA rozpoczęto publiczne śledztwo po tym jak Hawajski Departament Zdrowia (HDOH) otrzymał 9 września 2013 roku raport dotyczący 7 pacjentów hospitalizowanych w okresie maja-września 2013 roku [3]. Wszystkie przypadki dotyczyły ostrego zapalenia wątroby lub niewydolności wątroby o nieznanej etiologii. Chore osoby stosowały wcześniej preparat OxyELITE Pro (produkcji USP LABS, USA).

Autor

@pbb nie będę się spieral Każdy wie co robi Nikt do końca nie wie jak to było z tymi chorymi, czy brali jeszcze coś, czy byli zdrowi podczas brania oraz jaką ilość tego brali Jak większość środków trzeba myśleć co jak i po co... Nikt nikogo nie zmusza do stosowania Okazja jest okazją dla tych którzy chcą taki preparat zakupić...

oby nie były to nieświadome nastolatki ...

Pepper

zmarzłam

@kubus76k Duzo rzeczy ktore zostaly zakazane w Stanach dalej sa sprzedawane w europie ... nie oznacza to ze nasz europejski organizm to wytrzyma, poprostu nasze rzady maja nas w dupie, jak i sprzedawcy ktorzy nam to wciskaja.

Autor

Myślę że ten portal wskazuje okazje, a nie wywody co zdrowe, a co nie więc nie wiem po co to wszystko...

PS. Niestety, brak danych mówiących o tym, ile osób używało OXYELITE PRO. Powszechnie dostępne leki przeciwbólowe/przeciwzapalne z grupy NLPZ wg danych naukowych przynoszą ok. 3 tysiące zgonów rocznie i to tylko w Polsce! Czy w związku z tym ktoś wystosowuje ostrzeżenia i zakazuje handlu np. ibuprofenem czy diklofenakiem sodu? Alkohol zabija co roku około trzech milionów ludzi [5]. Czy ktoś zakazuje handlu alkoholem? Na świecie pali 2 mld 150 mln osób, rocznie 5 mln z powodu palenia umiera [6]. Czy ktoś w związku z tym zakazał palenia? W wypadkach drogowych (w Polsce) ginie kilka tysięcy osób rocznie, czy ktoś zakazał poruszania się pojazdami? Być może w przypadku OXYELITE PRO wylano dziecko razem z kąpielą – tak samo jak stało się z efedryną, DMAA oraz szeregiem innych, substancji ergogenicznych.

kubus76kGru 27. 2015

Myślę że ten portal wskazuje okazje, a nie wywody co zdrowe, a co nie więc nie wiem po co to wszystko...PS. Niestety, brak danych mówiących o tym, ile osób używało OXYELITE PRO. Powszechnie dostępne leki przeciwbólowe/przeciwzapalne z grupy NLPZ wg danych naukowych przynoszą ok. 3 tysiące zgonów rocznie i to tylko w Polsce! Czy w związku z tym ktoś wystosowuje ostrzeżenia i zakazuje handlu np. ibuprofenem czy diklofenakiem sodu? Alkohol zabija co roku około trzech milionów ludzi [5]. Czy ktoś zakazuje handlu alkoholem? Na świecie pali 2 mld 150 mln osób, rocznie 5 mln z powodu palenia umiera [6]. Czy ktoś w związku z tym zakazał palenia? W wypadkach drogowych (w Polsce) ginie kilka tysięcy osób rocznie, czy ktoś zakazał poruszania się pojazdami? Być może w przypadku OXYELITE PRO wylano dziecko razem z kąpielą – tak samo jak stało się z efedryną, DMAA oraz szeregiem innych, substancji ergogenicznych.Reasumujac to wreszcie wersja bez tych wczesniejszego badziewia z 2013 czy to ta sama wersja ?

kubus76kGru 27. 2015

@JasiuPasiu FDA kazało zwracać ten spalacz w 2013r. Dzięki Bogu mamy 2015r. i myślisz, że jeśli byłby tak naprawdę toksyczny to UE powoliła by go dystrybuować jeszcze przez 2 lata ? Link który podałem jest do sklepu, a nie do przemytnika który sprzedaje lewe suple...Tak jak przy następnej wypowiedzi dałem Tobie plusa, bo to fakt - świadomość żywieniowa jest u ludzi tragiczna, cały rok zażerają się parówkami z białym chlebem popijając jakimiś kolorowymi, gazowanymi ściekami tak tutaj należy z kolei Ciebie wyprowadzić z błędu
Wmawianie sobie iluzoryczności bezpieczeństwa takich środków - zresztą bądźmy szczerzy, czegokolwiek do spożywania - na podstawie faktu, że sprzedaje to osoba, która zarejestrowała sobie działalność zamiast sprzedawać na czarno to ślepy zaułek. Podobnie jak kontrola "suplementów diety" przez organa państwowe UE. Trochę w tym siedzę i przestrzegam - większość takich specyfików jest sprowadzana bezpośrednio zza oceanu całymi kontenerami poza jakąkolwiek kontrolą a Ci sumienni "przedsiębiorcy" to w większości nafaszerowani ów chemią jegomoście z podziurawionymi dupami.
Nie jestem przeciwnikiem takich suplementów bo sam takowe zażywałem ale trzeba wiedzieć co , jak i kiedy zażywać. Wszystko jest dla ludzi. Wszystko jest trucizną, wszystko jest lekarstwem. Kwestia ilości...

Autor

@nowart Jak pisalem wcześńiej to portal nie od tego aby rozwodzić się nad tym co jest zdrowe lub nie, tak jak piszesz wszystko jest kwestią ilości i rozumu człowieka... jeśli ktoś chce dyskutować na te tematy to są inne oprtale jak SFD, KFD itp. Tak więc nie rozumiem hejtu jaki tu się stosuje.
PS Ta wersja nie zawiera 1,3 - dimetyloamylamine oraz johimbiny HCl które są faktycznie zabronione w USA i PL

a co takiego jest w tej wersji co mialoby dzialac ergogenicznie?

pepper raczej nie ma służyć promowaniu "promocyjnych" ofert substancji, które zagrażają zdrowiu/ życiu... Albo powodują trwałą utratę zdrowia...
Lepiej jakby były wrzucane rzeczy okazyjne pomagające człowiekowi w codziennym życiu.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst