DOBRY I TANI MINI-DRON DO ZABAWY!
60°Zakończono

DOBRY I TANI MINI-DRON DO ZABAWY!

6
sie 11. 2015
W wielu recenzjach ten Mini-Dron jest uznawany za najlepszy w swoim pułapie cenowym. Jeśli ktoś chce spróbować zabawy z "lataniem" to najlepszy wybór na początek Zasięg ok. 30 metrów (czyli ponad 10 piętrowy wierzowiec - oczywiście na wysokość), duża czułość sterowania i kilka trybów pracy.

Idealny do zabawy dla dzieci pod opieką dorosłych oczywiście

Aby uzyskać cenę 49,32 należy zainstalować po raz pierwszy aplikację BangGood na smartfonie - zalogować się a kupon zostanie automatycznie przyznany i możemy go wykorzystać podczas zakupu drona do obniżenia ceny o 10% - pamiętajcie o zmianie waluty na PLN w serwisie.

Tu filmik z tego jak lata ten dron:
youtube.com/wat…gtc
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Ostatnio nie kupiłem i chyba teraz się skuszę.
Pepper
No właśnie też się zastanawiam. Kupiłem jakiś czas temu z DHgate cheersona CX-10 ale mam z nim taki problem, że po około 10m tracę nad nim kontrolę i spada A zabawa jest przednia. Sam się czaję na coś, żeby można było Xiaomi Yi podczepić
@Kaban za 25 dni zdam Ci relację O ile poczekasz

Zamówiłem przez nieuwagę "(Left Hand Throttle)". Pisać Chińczykowi że jednak Right? Co to zmieni?
ale to działa tylko 5-7 minut,co to za zabawa która za chwilę się skończy?
Pepper
@nocny_napoleon Z Banggooda ostatnimi czasy paczki dochodzą mi w 7-10 dni maks. Jak przetestujesz to wołaj, jestem ciekaw - bo nie do końca wierze w te filmiki youtubowe niektóre. Wyglądają jak reklamówka danego sklepu, przez co odbiera im to wiarygodności.
Autor
@Kaban też dam znać bo dzieciakom zamówiłem tego drona
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy