Niestety, ta okazja już wygasła
Dobre książki po 8 zł w Auchan Pasaż Łódzki
604° Zakończono

Dobre książki po 8 zł w Auchan Pasaż Łódzki

7,99zł35zł-77%Auchan Okazje
10
paź 17. 2020Dostępność Łódzkie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Książki w dobrej w cenie w Auchan Pasaż Łódzki z czarnej serii. Te które złapałem i na szybko sprawdziłem opinie w necie są bardzo dobre. Z autorów znałem tylko Trudi Canavan, więc przyciągnęło moją uwagę. Nie wiem czy tylko lokalna w Łodzi w Pasażu, ale zakładam, że tak. Było ich jeszcze sporo. Nie wiem ile to może trwać, ani od kiedy jest. Dzisiaj było
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka
10 Komentarzy
Powaznie akurat teraz musieli mi zamknac polibude juz calkowiecie, gdybym byl w Lodzi brane byloby wszystko
A czy przypadkiem w Auchan na cenówkach na półkach, w lewym dolnym rogu nie ma dat obowiązywania ceny?
Czepianie się mode on: link do moda ? chpasazlodzki.pl/skl…an/ czepianie się mode off.
+ za pierwszą i to w dodatku nie do spożycia/obejrzenia a przeczytania - może ktoś znajdzie coś fajnego dla siebie/na prezent.
Er_Fex17/10/2020 22:01

Powaznie akurat teraz musieli mi zamknac polibude juz calkowiecie, gdybym …Powaznie akurat teraz musieli mi zamknac polibude juz calkowiecie, gdybym byl w Lodzi brane byloby wszystko


Jak Cię to cośkolwiek pocieszy to do Łodzi mam jakieś 6h. A co do zamknięcia "mondrzy" uznali zapewne że na uczelniach korona szaleje.
eter17/10/2020 22:38

Jak Cię to cośkolwiek pocieszy to do Łodzi mam jakieś 6h. A co do zam …Jak Cię to cośkolwiek pocieszy to do Łodzi mam jakieś 6h. A co do zamknięcia "mondrzy" uznali zapewne że na uczelniach korona szaleje.


Gdyby to bylo jeszcze daleko to pewnie bym olal, ale z akademika do pasazu jest mniej niz 10 min spaceru no nic, lepiej zamknac uczelnie, bo juz w nas system edukacji wlozyl troche kasy, a dzieci w szkole podstawowej to cytujac "kto umrze ten umrze"
Er_Fex17/10/2020 22:42

Gdyby to bylo jeszcze daleko to pewnie bym olal, ale z akademika do pasazu …Gdyby to bylo jeszcze daleko to pewnie bym olal, ale z akademika do pasazu jest mniej niz 10 min spaceru no nic, lepiej zamknac uczelnie, bo juz w nas system edukacji wlozyl troche kasy, a dzieci w szkole podstawowej to cytujac "kto umrze ten umrze"


Napisałbym coś o lekarzach rezydentach sprzed czasu korony ale może to być "niepoprawne politycznie" (miałem znajomą)
eter17/10/2020 22:35

Czepianie się mode on: link do moda ? …Czepianie się mode on: link do moda ? www.chpasazlodzki.pl/sklepy/moda/auchan/ czepianie się mode off.+ za pierwszą i to w dodatku nie do spożycia/obejrzenia a przeczytania - może ktoś znajdzie coś fajnego dla siebie/na prezent.


Pierwsza moja wstawka i słabo to ogarnąłem powinien dać linka do książki jakiejś może... W kod też wpisałem kod kreskowy z książki, bo nie było żadnego zniżkowego. Ale okazja wydała mi się na tyle dobra, że się podzieliłem ^^
MrAaron151_18/10/2020 00:23

Pierwsza moja wstawka i słabo to ogarnąłem powinien dać linka do ksi …Pierwsza moja wstawka i słabo to ogarnąłem powinien dać linka do książki jakiejś może... W kod też wpisałem kod kreskowy z książki, bo nie było żadnego zniżkowego. Ale okazja wydała mi się na tyle dobra, że się podzieliłem ^^


Początki nie są łatwe raczej, ale jak widzisz ciepło się zrobiło
LittleOnion17/10/2020 22:20

A czy przypadkiem w Auchan na cenówkach na półkach, w lewym dolnym rogu ni …A czy przypadkiem w Auchan na cenówkach na półkach, w lewym dolnym rogu nie ma dat obowiązywania ceny?


Bardzo słusznie, tak chyba jest. Mój super Xiaomi aparat, chyba nie powoli na takiego zooma, chyba że zawołamy ekipę z CSI ^^ często jestem w Auchanie, będę pamiętał na następną okazję
Wróć się ktoś proszę i mi kup
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od MrAaron151_. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst