Do 50% zniżki na wybrane produkty (z kartą LifeStyle) @ Superpharm
164°Zakończono

Do 50% zniżki na wybrane produkty (z kartą LifeStyle) @ Superpharm

Pepper 4
lis 7. 2015
W sieci Superpharm listopadowe rabaty sięgają do 50%. Przecenione zostały wybrane grupy produktów:

  • -50% na kosmetyki do pielęgnacji ciała (balsamy, mleczka, kremy na cellulit i rozstępy, kremy do i po depilacji, kremy do rąk i stóp, pomadki ochronne do ust)
  • -40% na podkłady i pudry
  • -40% na maski i odżywki do włosów
  • -30% na kremy i serum do twarzy
  • -30% na dezodoranty i antyperspiranty

Jeśli chodzi o zniżkę na kosmetyki do pielęgnacji ciała, to nie obejmuje ona zestawów promocyjnych i prezentowych, marek Vichy, La Roche-Posay i Cataphil oraz kremów pod oczy i dermokosmetyków.


Oferta obowiązuje do 11 listopada, tylko dla posiadaczy karty LifeStyle.
Regulamin
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Czy ktoś ma aktualne informacje odnośnie karty LifeStyle z Superpharm czy nadal wymagają tak dużo wrażliwych danych przy rejestracji? pesel, nr dowodu itd? danych jakich mogę przecież nie chcieć podawać a tam to było wymagane, kiedyś próbowali mnie przy kasie namówić na tę kartę, ale jak zobaczyłem formularz to podziękowałem, tyle danych to mogą wymagać urzędnicy przy wniosku o paszport a nie sklepikarze.
Pepper
FotXlis 7. 2015

Czy ktoś ma aktualne informacje odnośnie karty LifeStyle z Superpharm czy …Czy ktoś ma aktualne informacje odnośnie karty LifeStyle z Superpharm czy nadal wymagają tak dużo wrażliwych danych przy rejestracji? pesel, nr dowodu itd? danych jakich mogę przecież nie chcieć podawać a tam to było wymagane, kiedyś próbowali mnie przy kasie namówić na tę kartę, ale jak zobaczyłem formularz to podziękowałem, tyle danych to mogą wymagać urzędnicy przy wniosku o paszport a nie sklepikarze.


Pesel nadal klublifestyle.pl/reg…er/
zakładałem 3 dni temu podawałem tylko datę urodzenia, pesel, adres zamieszkania i mail. O numer i serie dowodu nie pytają już.
Dzięki za odpowiedz, więc nadal nie skorzystam, bo pesel to nadal dana bardzo wrażliwa, po co im to ? kto wie gdzie później taka baza trafi?!, nie spotkałem się aby inny sklep, czy firma do programu lojalnościowego wymagała pesel, a kilka kart mam.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy