Niestety, ta okazja już wygasła
Zniżka na ubezpieczenie podróżne / turystyczne Warta Travel z kodem rabatowym
334° Zakończono

Zniżka na ubezpieczenie podróżne / turystyczne Warta Travel z kodem rabatowym

18
cze 30. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Propozycja dla wybierających się na wyjazd turystyczny i nie tylko za granicę naszego kraju.
Szukając oferty ubezpieczenia natrafiłem na tą stronę i po przeprowadzeniu kalkulacji okazało się, że cenowo wychodzi korzystnie.
Wcześniej szukałem przez rankomat i na innych stronach, przy podobnym zakresie i sumach ubezpieczeniowych (leczenie, OC, bagaż, assistance) gdzie indziej wychodziło drożej, czasem 2 a nawet 3 krotnie.
W trakcie kalkulacji na stronie Warty zauważyłem okienko "kod rabatowy" , następnie zacząłem w necie szukać , może jest jakiś kod . I znalazłem- w zależności od wybranego pakietu i zakresu ubezpieczenia kod może obniżyć składkę (z info wynika, że nawet do 50%).
Ja wybrałem podstawowe parametry (uwaga : wybór ubezpieczenia bagażu - o dziwo- zmniejszył składkę, co mnie ucieszyło i dołożyłem tą opcję do pakietu) i kod obniżył mi składkę o 10 %. Nie analizowałem szerszych zakresów ubezpieczenia i wyższych sum aby sprawdzić czy te tytułowe 50 % zniżki można osiągnąć (raczej będzie to 10 % + coś dodatkowo w zależności od opcji).
Całościowo, po zastosowaniu kodu, koszt ubezpieczenia wyszedł mi ok. 2,25 zł dziennie za osobę.
Płatność za polisę dokonujemy online (karta, BLIK i inne narzędzia), a sama polisa jest dostarczana mailowo.
Tak, że summa summarum nie dość, że sama oferta cenowa jest ciekawa, to zastosowanie kodu rabatowego cieszy oko dodatkowo, a i w portfelu więcej zostanie.
Nadmienię, że nie wgłębiałem się zbytnio w analizę OWU różnych ubezpieczycieli, bo do tego to trzeba mieć doktorat albo dużo czasu. A głównie , co mnie interesowało to, czy suma ubezpieczeniowa od leczenia dotyczy jednej osoby, czy każda osoba ma taką sumę ubezpieczenia i w tym wypadku suma ta dotyczy każdej osoby zgłoszonej do polisy odrębnie.
"Suma ubezpieczenia dla kosztów leczenia, assistance i następstw nieszczęśliwych wypadków,
odnosi się do:
1) każdego zdarzenia objętego ochroną i zaistniałego w okresie ubezpieczenia z zastrzeżeniem ust. 8,
2) każdego Ubezpieczonego odrębnie
".

Link do OWU: online.warta.pl/app…pdf
Jadąc na urlop poza terytorium PL sama karta EKUZ daje nam nieco spokoju, ale chyba warto ten spokój wzmocnić dokupując ubezpieczenie podróżne- za kilka złotych dziennie ewentualne (znaczne) koszty leczenia zagranicą możemy przerzucić na ubezpieczyciela.
Link do znalezionej informacji o kodzie rabatowym:
kodpromocyjnywartadirect.pl/

Jeśli ktoś planuje wojaże zagraniczne, to myślę, że taka informacja się przyda i parę złotych na dodatkowe wakacyjne lody zostanie

przykładowo wyliczyło taką składkę (10 % + 15 % zniżki dodatkowej- symulacyjnie zaznaczyłem 1 kraj EU i max. opcje ubezpieczenia na 15 dni) :
169562.jpg
Aktualizacje społecznościowe
ciągle aktywny jest chyba VIP pepper.pl/kup…848

Grupy

18 Komentarzy
plus ode mnie
Plus za propagowanie idei ubezpieczeñ od kosztów leczenia za granicą. Uwaga: jeśli przewlekle chorujesz trzeba zaznaczyć opcję choroby przewlekłe. Składka idzie w górę ale bez tego ubezpieczenie może nie zadziałać gdy stale zażywasz jakieś leki. Tak to działa u wszystkich ubezpieczycieli. Można też sobie porównać z PZU Wojażer (też online).
Kod rabatowy daje w rzeczywistości 10% jak wszystkie inne kody dostępne na jakiejkolwiek stronie.
Plus za troskę. Czy to aby nie artykuł sponsorowany? Mniejsza o to. Sam dzisiaj biorę z Generali.
pytajnick30/06/2019 23:40

Plus za propagowanie idei ubezpieczeñ od kosztów leczenia za granicą. Uw …Plus za propagowanie idei ubezpieczeñ od kosztów leczenia za granicą. Uwaga: jeśli przewlekle chorujesz trzeba zaznaczyć opcję choroby przewlekłe. Składka idzie w górę ale bez tego ubezpieczenie może nie zadziałać gdy stale zażywasz jakieś leki. Tak to działa u wszystkich ubezpieczycieli. Można też sobie porównać z PZU Wojażer (też online).


Następstwa chorób przewlekłych są w tym ubezpieczeniu Warty w zakresie podstawowym. Nie trzeba rozszerzać umowy i dodatkowo za to płacić.
Świetna wrzutka. Akurat miałem szukać. Dzięki, sprawdzę i plusuje
Ja_go01/07/2019 09:48

Następstwa chorób przewlekłych są w tym ubezpieczeniu Warty w zakresie pod …Następstwa chorób przewlekłych są w tym ubezpieczeniu Warty w zakresie podstawowym. Nie trzeba rozszerzać umowy i dodatkowo za to płacić.


No to musieli zmienić. Wcześniej trzeba było włączyć taką opcję. Plus dla Warty.
pytajnick01/07/2019 10:05

No to musieli zmienić. Wcześniej trzeba było włączyć taką opcję. Plus dla W …No to musieli zmienić. Wcześniej trzeba było włączyć taką opcję. Plus dla Warty.


Dokładnie. Ogólne warunki ubezp. zmieniły się chyba od lutego. Jest też m.in. ochrona po spożyciu alko .....
Edytowane przez: "Ja_go" lip 1. 2019
Na VIP jak licze to mam 25 % a na KRAD 00349000 10% MAX ...niezla ściema z tym Krad
Warta to ma 50% znizki ale na mieszkania a nie turystyke .. na stronie wyliczania turytyki jest CZAT i nikt nie slyszal o 50 % znizce na KRAD00349000
Do 50% Ciekawe gdzie? 10% wskakuje.
Jak wpiszę VIP to mi 25% wskakuje.
Dzięki @Marsianin
Edytowane przez: "DKxd" lip 1. 2019
DKxd01/07/2019 18:09

Do 50% Ciekawe gdzie? 10% wskakuje. Jak wpiszę VIP to mi 25% …Do 50% Ciekawe gdzie? 10% wskakuje. Jak wpiszę VIP to mi 25% wskakuje.Dzięki @Marsianinmi na vip wchodzi tyle samo co na te dziwne cos
Marsianin01/07/2019 17:59

Na VIP jak licze to mam 25 % a na KRAD 00349000 10% MAX ...niezla ściema z …Na VIP jak licze to mam 25 % a na KRAD 00349000 10% MAX ...niezla ściema z tym Krad


zrobiłem jeszcze raz symulację- na jeden i drugi kod wyświetla się taka sama cena polisy. Z tymi tytułowymi 50 % zniżki to rzeczywiście jakiś niewypał . Ale generalnie -cenowo - wychodzi dosyć korzystnie. A o mały włos wydałbym więcej w innej firmie, coś mnie jednak podkusiło poszukać w HDI (tj. w Warcie), gdzie mam inne ubezpieczenie-komunikacyjne.
Edytowane przez: "Zatoichi" lip 1. 2019
2512967-6EtB9.jpgJa mam 25 % na VIP
Edytowane przez: "Marsianin" lip 1. 2019
Marsianin01/07/2019 20:27

[Obrazek] Ja mam 25 % na VIP


u mnie zarówno przy jednym jak i drugim kodzie wyświetla 10 %+15 % zniżki

2513053-b1p3y.jpg2513053-oYtY9.jpg
nordi01/07/2019 07:46

Plus za troskę. Czy to aby nie artykuł sponsorowany? Mniejsza o to. Sam d …Plus za troskę. Czy to aby nie artykuł sponsorowany? Mniejsza o to. Sam dzisiaj biorę z Generali.


Generali ma objęte koszty leczenia po spożyciu alkoholu w podstawowej cenie, a to się może przydać na wakacjach. Warto rozważyć takie firmy jak Generali czy Allianz bo to są firmy rozpoznawalne na całym świecie i w obu przypadkach likwidacja roszczenia jest bezgotówkowa, leczenie za granicą może być naprawdę drogie, i może być problem z wyłożeniem odpowiedniej kwoty zanim np PZU ci to zrefunduje. I obowiązkowo EKUZ!
Edytowane przez: "szfed" lip 1. 2019
Dziękuje za kodzik VIP. Specjalnie założyłem konto żeby to napisać
Odkryłem, że działa też kod "ALOHA"
Sami zobaczcie:
2699091-cdBOO.jpg2699091-89tle.jpgteż daje 25% zniżki:
2699091-7OaRr.jpg
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst