Do 400 zł za konto w Santander
377°

Do 400 zł za konto w Santander

Santander Okazje
117
377°
Do 400 zł za konto w Santander
Obowiązuje do 31/10/2020paź 11. 2020
Czołem, dzisiaj mam dla Was prezent od wyjadaczy wisienek.
W opisanych promocjach znajdziecie do zdobycia łącznie do 400 cebulionków w formie gotówki i bonów.

Gotowi...?

Do 400 zł z Santander ( 200 + 50 + 100+ 50)

200 zł za konto

Aby skorzystać z promocji - musisz być nowym klientem, który od 1.09.2019 nie posiadał żadnego konta osobistego w PLN w Santander Bank Polska.

Posiadanie innych produktów tego banku (np. karta kredytowa, konto walutowe) nie wyklucza z promocji.

Co więcej:
W promocji nie mogą uczestniczyć obecni i byli klienci banku, którzy od 1 kwietnia 2019 r. brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę, Konta Jakie Chcę dla Młodych, Konta Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18 r. ż. organizowanej przez bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych, Konto dla dziecka poniżej 18 r. ż.

Składamy wniosek o konto jakie chce/ konto jakie chce dla młodych


bank.santander.pl/kjc…tml
lub

bank.santander.pl/kjc…tml

Karta debetowa do konta nie jest wymagana, choć jej posiadanie może ułatwić wam spełnienie dalszych warunków.

Musicie również:

-podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
-zgodzić się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
-zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
-zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
-zgodzić się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli m.in. dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej.

Na złożenie wniosku macie czas do : 31.10.2020 a na podpisanie umowy do 15.11.2020r

Co dalej?

Żeby przytulić 200 zł - w każdym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu konta musimy:
-zapewnić wpływ na konto min. 1000 zł
wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych (kartą lub BLIKiem)
-zalogować się do aplikacji Santander Mobile


Regulamin precyzuje, że spełniać warunki możemy w miesiącu założenia konta lub w kolejnym.

Jeśli niczego nie spapraliśmy to nagroda w promocji zostanie wypłacona do 15.03.2021, o ile spełnimy wszystkie powyższe warunki i utrzymamy zgody marketingowe/EKK.

50 zł w programie poleceń


W trakcie wnioskowania o konto (wraz z kartą Mastercard) możecie podać kod polecający znajomego i… zgarnąć kolejne 50 zł za zostanie klientem banku.

Warunki?
Bank nagrodzi jedynie tych nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego dla klientów prywatnych w złotych polskich w Santander Bank Polska od 1.07.2019. Musicie też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda (choć nawet nie wie za kogo).

Najważniejsze jednak, abyście podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku .


Warunki?


1. Logujesz się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander.
2. Wykonujesz płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł, przy czym co najmniej jedna transakcja musi być wykonana BLIKiem (reszta może być kartą i/lub BLIKiem).

Na obie czynności masz czas do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Doradzam to zrobić jak najszybciej.

50 zł za polecenie zgarniesz do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

100 zł w formie 6800 pkt w programie Bezcenne chwile.

Regulamin wymaga założenia Konta Jakie Chcę i zaledwie dwóch prostych kroków. Potem sam zdecydujesz, na co wykorzystasz otrzymaną premię.

Regulamin jasno wskazuje, że Mastercard i Santander nagrodzą jedynie tych klientów banku, którzy założą w nim konto, ale wcześniej nie zbierali punktów w Bezcennych Chwilach.
Do zyskania jest 6800 pkt, czyli równowartość 100 zł.

Akcja promująca Bezcenne Chwile wśród klientów Santandera trwa do 30 listopada 2020 r. lub do wyczerpania puli premii, które zgarnie 8600 osób.

Zgodnie z regulaminem z promocji skorzystają osoby, które przez dniem rozpoczęcia promocji - 1 października 2020 r. - nie byli uczestnikami programu Bezcenne Chwile.

Warunki?
Jak dostaniesz kartę do 30 listopada 2020 r., zarejestruj swoją kartę w programie Bezcenne Chwile.

Następnie -
Do tego samego dnia przynajmniej raz zaloguj się do Santander Internet lub Santander mobile.

W ciągu pierwszych 30 dni kalendarzowych od przystąpienia do programu dokonaj minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą.

Dla cwaniaczków:


Nie uwzględnią operacji zwróconych, transakcji dotyczących składek ubezpieczeniowych, podatków, odsetek, gier losowych, a także przekazów pieniężnych itp.

Nagrodę - 6800 punktów - otrzymasz na konto w programie w ciągu 10 dni roboczych od chwili spełnienia wymagań akcji. Zdobyty bonus musisz wymienić na jedną z nagród z katalogu programu w ciągu 2 miesięcy od otrzymania punktów. Potem stracą one ważność.


BONUS:

50 ZŁ dla małoletniego dziecka


Oprócz 200 zł na start i 50 zł z polecenia Santander pozwala również na zgarnięcie kolejnych 50 zł – za założenie konta swojemu małoletniemu dziecku. Czym więcej dzieci – tym większa premia do zgarnięcia.


Warunki?

Wystarczy, że jesteś uczestnikiem promocji z premią 200 zł na start, spełnisz jej wszystkie warunki oraz złożysz wniosek o Konto Jakie Chcę dla swojego dziecka – za pośrednictwem Wideodoradcy banku. Będziesz mieć na to czas do 5.11.2020.
Teraz wystarczy, że do konta dziecka będą wyrażone te same zgody, co do konta dorosłego i… premia Twoja.
Zostanie ona wypłacona najpóźniej do 15.03.2021.

Aktualizacje społecznościowe
Santander OkazjeSantander Kupony
Najlepsze komentarze
Nie polecam... Nagrodę przyznają oszusci z moneymania. Pl.... Czyli po kilku miesiącach nie przyznają nie odpisują na maile ani reklamację
Straciłem czas i nerwy nie polecam tej promocji bankowe
Polecam milenium Citi Pekao SA BNP Paribas... Santander jako jedyny oszukał.
Uwaga infolinia do nich jest mega płatna mimo że 801
Vargass11/10/2020 21:10

Jeszcze dziś zamieszczę 1-2 promocje. Chociaż prawdę powiedziawszy zas …Jeszcze dziś zamieszczę 1-2 promocje. Chociaż prawdę powiedziawszy zastanawiam się czy jest sens - skoro dajesz ludziom przepis jak bez wysiłku ZAROBIĆ 200- 400 zł a spora część minusuje...Nie przejmuj się minusowcami, bo istnieją tak Denni Ludzie, że jakby nawet dostali te 400zł na tacy do domu to i tak dadzą minusa, dlatego rób swoje. Ja jak widzę realną korzyść nawet jak nie zamierzam skorzystać to dam plusa
fabiax11/10/2020 21:06

Hej, akurat szukam jakiegoś konta zamiast MilleniumJakie polecacie? Jakieś …Hej, akurat szukam jakiegoś konta zamiast MilleniumJakie polecacie? Jakieś z bonusami tak jak tu


Jeszcze dziś zamieszczę 1-2 promocje. Chociaż prawdę powiedziawszy zastanawiam się czy jest sens - skoro dajesz ludziom przepis jak bez wysiłku ZAROBIĆ 200- 400 zł a spora część minusuje...
Korzystałem już i zawsze wypłacali o czasie premie, teraz też skorzystam.
117 Komentarzy
a jakie są potem realne opłaty ? za prowadzenie konta, za korzystanie z bankomatów, w tym obcych, za przelewy internetowe ? bo na papierze to na początku wszystko pięknie wygląda
Podrzuci ktoś kod polecający znajomego na priv? dzieki już mam
Edytowane przez: "I_anka" paź 11.
Nie polecam... Nagrodę przyznają oszusci z moneymania. Pl.... Czyli po kilku miesiącach nie przyznają nie odpisują na maile ani reklamację
Straciłem czas i nerwy nie polecam tej promocji bankowe
Polecam milenium Citi Pekao SA BNP Paribas... Santander jako jedyny oszukał.
Uwaga infolinia do nich jest mega płatna mimo że 801
Korzystałem już i zawsze wypłacali o czasie premie, teraz też skorzystam.
Marmar6011/10/2020 20:16

a jakie są potem realne opłaty ? za prowadzenie konta, za korzystanie z b …a jakie są potem realne opłaty ? za prowadzenie konta, za korzystanie z bankomatów, w tym obcych, za przelewy internetowe ? bo na papierze to na początku wszystko pięknie wygląda


direct.money.pl/art…tml
Ja polecam bank. Używam go jako swojego głównego konta i wg. mnie posiada bardzo dobrą ofertę jak i obsługę klienta.
Edytowane przez: "Tahoe" paź 11.
Yorker11/10/2020 20:28

Korzystałem już i zawsze wypłacali o czasie premie, teraz też skorzystam.


Kilka dni temu otrzymałem 200 zł z tytułu nagród w innej ich promocji odnośnie kart kredytowych. Nigdy u nich nie miałem problemu z wypłatą nagród.
Czyli do zgarnięcia 200, bo resztę trzeba z poleceń ukulać.
kris198011/10/2020 20:28

https://direct.money.pl/artykuly/porady/beda-wyzsze-oplaty-dla-klientow-indywidualnych-w-santander-bank-polska.htmlrozumię, że promują osoby młode, do 26 roku życia, ale nie widzę tam opłat za korzystanie z bankomatów, w tym obcych. Do października miałem w Getinie opłaty za wszystkie bankomaty za 0 zł, teraz tylko firmowe i chyba Planet, oraz blik tam gdzie taka opcja
Amigowiec11/10/2020 20:20

Nie polecam... Nagrodę przyznają oszusci z moneymania. Pl.... Czyli po k …Nie polecam... Nagrodę przyznają oszusci z moneymania. Pl.... Czyli po kilku miesiącach nie przyznają nie odpisują na maile ani reklamacjęStraciłem czas i nerwy nie polecam tej promocji bankowePolecam milenium Citi Pekao SA BNP Paribas... Santander jako jedyny oszukał.Uwaga infolinia do nich jest mega płatna mimo że 801


801? Oni mają infolinię 1 9999
mam konto w Santanderze, bezpłatne nielimitowane przelewy natychmiastowe - karta za 0zł po wykonaniu 5 transakcji
czolo711/10/2020 20:33

Czyli do zgarnięcia 200, bo resztę trzeba z poleceń ukulać.


100 zł masz z bezcennych chwil w formie 6800 pkt - a poleceniem bym tego nie nazwał. Zorganizowanie kodu to też nie jest problem...
Vargass11/10/2020 20:43

100 zł masz z bezcennych chwil w formie 6800 pkt - a poleceniem bym tego …100 zł masz z bezcennych chwil w formie 6800 pkt - a poleceniem bym tego nie nazwał. Zorganizowanie kodu to też nie jest problem...


Ale nie można zbierać punktów wcześniej, więc też ciężko o to :P Chyba że ktoś się jeszcze nie zapisał do tego
Wtedy premia fajna
Paradygmat11/10/2020 20:41

801? Oni mają infolinię 1 9999


Potwierdzam
Tahoe11/10/2020 20:29

Ja polecam bank. Używam go jako swojego głównego konta i wg. mnie posiada b …Ja polecam bank. Używam go jako swojego głównego konta i wg. mnie posiada bardzo dobrą ofertę jak i obsługę klienta.


Mi pasuje interfejs bankowości elektronicznej. Mają również powracające promocje kart kredytowych i kont. Dużym uproszczeniem są również bezpłatne przelewy natychmiastowe jak już ktoś wspomniał.
lepsza ofertę ma teraz milenium bank z 300zl bonusem
Paradygmat11/10/2020 20:41

801? Oni mają infolinię 1 9999


stacjonarna infolinia też jest dostepna w tym banku
Zapomniany11/10/2020 20:46

Ale nie można zbierać punktów wcześniej, więc też ciężko o to :P Chyba że k …Ale nie można zbierać punktów wcześniej, więc też ciężko o to :P Chyba że ktoś się jeszcze nie zapisał do tego :)Wtedy premia fajna


Masz rację. Ale wbrew pozorom sporo ludzi z tego nie korzysta.
Ja osobiście odradzam korzystania z tych programów dopóki nie ma fajnej gratyfikacji za zapisanie się.
Vargass11/10/2020 20:52

Masz rację. Ale wbrew pozorom sporo ludzi z tego nie korzysta. Ja …Masz rację. Ale wbrew pozorom sporo ludzi z tego nie korzysta. Ja osobiście odradzam korzystania z tych programów dopóki nie ma fajnej gratyfikacji za zapisanie się.Ja nie korzystałem jeszcze z tego, więc gdzie zapisuje się do programu?
Hej, akurat szukam jakiegoś konta zamiast Millenium

Jakie polecacie? Jakieś z bonusami tak jak tu
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst