Do 30% rabatu na meble i kuchnie + 20 rat 0% @ Black Red White
149°Zakończono

Do 30% rabatu na meble i kuchnie + 20 rat 0% @ Black Red White

5
lut 22. 2018
W salonach BRW do 30% rabatu na meble i kuchnie.
Dodatkowo, promocja 20 rat 0% (łączy się z rabatem).

Aktualizacje społecznościowe

Grupy

5 Komentarzy
Pod każdą okazją z BRW będę pisał:
- fronty BRW ok,
- cała reszta OSTRZEGAM.
zgadza się, zamówiłem meblościankę, fronty ok, ale reszta tragedia. Teraz 2 tygodnie czekania na wymianę pękniętego boku i w jednym boku rogi zdarte. Inne części też nie byly w idealnym stanie, ale akurat w takich miejscach, że nie widać tego na pierwszy rzut oka.
maverick22lut 22. 2018

zgadza się, zamówiłem meblościankę, fronty ok, ale reszta tragedia. Teraz 2 …zgadza się, zamówiłem meblościankę, fronty ok, ale reszta tragedia. Teraz 2 tygodnie czekania na wymianę pękniętego boku i w jednym boku rogi zdarte. Inne części też nie byly w idealnym stanie, ale akurat w takich miejscach, że nie widać tego na pierwszy rzut oka.


zatem jakie sklepy polecacie
W Abra Meble zamawiałem szafę i łóżko do sypialni. Niestety do łóżka nie dali śrub od zawiasów, a po telefonie babka z abry kazała mi jechać do sklepu i sobie dokupić, bo oni mi mogą dowieźć, ale za dwa tygodnie. Także ani w Abrze ani w BRW nic już nie kupię.
Z Brw podobne przeboje miałem-zamowiłem dwie szafy nadir, 5 elementów do wymiany (najczęściej uszkodzone narożniki). Reklamacja przez maila, fotki, wszystko uznali. Wymiana z dostawą trwała ok. 3 tyg. Przywieźli nowe, stare zostawili. Mogę pół trzeciej szafy stawiać.
Wcześniej zamawiałem u nich łóżko do sypialni, też zagłówek wymieniali, bo był poharatany. Na plus, ze wszystko bez problemu wymieniają.
Teraz ćwiczyłem Jysk-wymiana uszkodzonych boków regału. Też bez problemu.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst