Do 200 zł za konto w Credit Agricole
109°

Do 200 zł za konto w Credit Agricole

Credit Agricole Okazje
25
109°
Do 200 zł za konto w Credit Agricole
DZISIAJpaź 19. 2020
Gotowi na więcej..?
Po tempie w jakim mi minusują poprzednią wstawkę mniemam, że tak

AKT II

Do 200 zł za konto w Credit Agricole


Dla kogo? Dla Ciebie... jeżeli:
- nie korzystałeś nigdy z promocji Credit Agricole polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku ani
- nie miałeś żadnego konta w Credit Agricole od 1.04.2018.

Spełniasz warunki?
To składasz wniosek na dedykowanej stronie:
credit-agricole.pl/kon…ie/

Generalnie mamy do wyboru 3 nagrody ale skupię się na tej w moim mniemaniu najprostszej, najlepszej i najszybciej wypłacanej.

Należy zaznaczyć iż promocja polega na PRZENIESIENIU konta z innego banku. Tak więc jeśli macie jakieś niepotrzebne konto w banku to świetnie można je wykorzystać na poczet tej promocji.

O co kaman...?
Proste... podczas finalizowania umowy o Konto dla Ciebie, będziesz musiał złożyć wniosek o przeniesienie (zamknięcie) konta w poprzednim banku.

Zgodnie z regulaminem we wniosku tym mamy podać również nazwę i adres instytucji przekazującej nam wynagrodzenie lub podobne świadczenie. Credit Agricole powiadomi tę instytucję (w naszym imieniu) o nowym koncie do wpływu wynagrodzenia. Tyle, że to teoria, że się tak wyrażę - bo do spełnienia warunków zgarnięcia premii sam wpływ wynagrodzenia nie będzie koniecznie potrzebny.

Masz po prostu zapewnić wpływy na konto od innej osoby lub firmy. Najłatwiejszym sposobem jest ustawienie tego konta jako domyślne do przelewu wynagrodzeni przez pracodawcę... no chyba że żona będzie Ci robić ten przelew ze swojego konta a Ty potem jej zwrotny.


Dlaczego?
Mały cytat z regulaminu promocji:
"wpływ na konto – suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to także przelewów z innych kont, które prowadzimy lub rachunków w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika."

Premia za powyższe wynosi 100 lub 200 zł przy zapewnieniu wpływów przez 3 miesiące o odpowiedniej wysokości.

Bank bowiem wymaga od nas zapewnienia wpływów na konto przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe zaczynając najpóźniej od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto.

Zasada jest prosta:
3 przelewy na 1000zł do 2999zł = dostaniesz 100 premii
3 przelewy na 3000zł + = dostaniesz 200 zł premii

Dodatkowo można się załapać na promocję oprocentowania na koncie oszczędnościowym 3% na 3 miesiące do 20.000 zł.

Konto by było za free musi łyknąć wpływ na 1000 zł i jedną transakcję kartą.
Jak ktoś jest ciekaw, regulamin promocji:
static.credit-agricole.pl/ass…pdf

Prześmiewcom i szydercom - szepnę, że sam już dwukrotnie skorzystałem z tej promocji i wszystko było w porządku a i pieniążki dostałem terminowo.Raczej już niestety nie skorzystam bo zaostrzono warunki. niestety. Jedna z prostszych promocji.
Jak ktoś ma pytania - służę pomocą.
Pozdrawiam
Aktualizacje społecznościowe
Credit Agricole Okazje
Najlepsze komentarze
25 Komentarzy
Prześlij Komentarz