Niestety, ta okazja już wygasła

Dni Ursynowa koncert Kult, Organek, Happysad, Płomień'81 i inni Warszawa

maj 16. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

ROZKŁAD JAZDY 25. DNI URSYNOWA:

Piątek, 10 czerwca:
17:30 - Limboski
Viki Gabor
Płomień 81
ok. 21:00 - KULT

Sobota, 11 czerwca:
16:00 - Dixon 37
Merry Spolsky
Happysad
Luxtorpeda
ok. 21:00 - Organek

Już za niespełna miesiąc, po dwuletniej przerwie, wracają Dni Ursynowa - największa imprza plenerowa w naszej dzielnicy. W tym roku zagra aż 9 gwiazd, dzielnica wyjawiła dziś całą listę. Poznajcie szczegóły!


To będą jubileuszowe 25. Dni Ursynowa. Jak już wcześniej informowaliśmy nieoficjalnie, największą gwiazdą czerwcowej imprezy będzie zespół Kult, który wystąpi w piątek, 10 czerwca około godz. 21.

Z kolei w sobotę, 11 czerwca na wielkim finale Dni Ursynowa zagra i zaśpiewa Organek. To również artysta, o którego pojawieniu się na święcie Ursynowa już pisaliśmy.

Dzisiaj dzielnica odkryła karty i wiadomo już co z pozostałymi artystami. Jak się okazuje będzie bardzo różnorodnie - zaśpiewają wykonawcy popowi, rockowi, jak i hip-hopowi.

Płomień 81 wraca na ursynowską scenęWielkim wydarzeniem będzie z pewnością piątkowy koncert zespołu - czyli Pezet i Onar - legendy polskiego rapu, związane z Ursynowem. Grupa zagrała ostatnio we wrześniu na niedużym koncercie z okazji otwarcia UCK "Alternatywy".

Drugą hiphopową gwiazdą Dni Ursynowa będzie Dixon 37, który rozpocznie sobotnie koncerty o godz. 16.

Na scenie pod Kopą Cwila wystąpi też Limboski. To jedna z ciekawszych postaci polskiej muzyki. W tekstach obserwator subtelności międzyludzkich relacji, na scenie zaś drapieżne zwierzę koncertowe z charyzmą i własnym, rozpoznawalnym stylem. Głosowo i nastrojowo nieco podobny do Maleńczuka.

Dla młodszej publiki w piątek zaśpiewa Viki Gabor, której nikomu przedstawiać nie trzeba. W sobotę zaś - po Dixonach - Merry Spolsky, mistrzowie nastroju zespół Happy Sad, a po nich ostra rockowa Luxtorpeda, która z pewnością da czasu na scenie i rozgrzeje publiczność przed Organkiem.

Muzyka to nie wszystko. W sobotę od 11 wokół Kopy Cwila tradycyjny piknik z atrakcjami wraz ze strefą rekreacyjną dla dzieci. Patronem medialnym Dni Ursynowa jest portal Haloursynow.pl.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
23 Komentarze
Prześlij Komentarz