Niestety, ta okazja już wygasła
Dni Mózgu - nakarm swój umysł! Książki dla mózgu -30%

Helion.pl
121° Zakończono

Dni Mózgu - nakarm swój umysł! Książki dla mózgu -30% Helion.pl

4
mar 16.
Do końca weekendu -30% na wybrane książki, eBooki, audiobooki, videokursy.

146264-QkjvK.jpg
146264-sGdXc.jpg146264-1d3Ka.jpg
Regulamin

Promocja trwa od 16.03.2019r. do 17.03.2019r.
Promocja obejmuje tytuły znajdujące się na stronie helion.pl/promocja/6477/
Promocja nie łączy się ze zniżką w postaci kuponu rabatowego i Wirtualną Kasą.
Aktualizacje społecznościowe
Helion OkazjeHelion kupony rabatowe

Grupy

4 Komentarze
Drogo. Karierę programisty - przykładowo książkę taniej można kupić w księgarni z allegro. Przyjdzie za 2 dni przez kiosk w ruchu (za darmo przesyłka) tak na marginesie. Jak zwykle Helion nie popisał się, opłacają się jedynie jeszcze jak są 2 książki za 1. Wtedy 2 drogie i dobre się jeszcze opłaci. Ogólnie brak szacunku dla czytelników niestety Jak już to lepsze ceny znajdzie się codziennie w ebookpoint.pl (notabene też helion :D) w promocji dnia, oczywiście jak spasuje komuś książka. Zdarzyło się już kilka razy że wylosowali książkę dnia wartą 100zł, a w promocji tej była za 9zł ( no i to wtedy jest promocja!:) ) Dzięki za info o promo, ale cenowo średnio Jak komu pasuje to może kupić, ale przykładowy ebook w "SUPER CENIE PROMOCYJNEJ" za 69.30zł! można kupić już jako książkę w twardej okładce (816stron) w cenie około 58zł z przesyłką! (sekunda szukania na allegro: allegro.pl/ofe…649) Podsumowując raczej średnia promocja
30% to bardzo słabo, szczególnie jak na ebooki - wszystkie dotychczasowe promocje były lepsze poza promocją na 20%. Oni testują za ile można nas kupić-przekonać i patrzą czy da się wziąć więcej, a i tak się sprzeda.
7-8 tytułów wrzuciłem na allegro wszystkie taniej dodatkowo ze smartem. Plus za pomysł na książkę.
Ktoś kupuje ebooki skoro w tej cenie ma papier?
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Jose_Arcadio_Morales. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst