Niestety, ta okazja już wygasła
Dni Białołęki | Koncert - Albo Inaczej - Krystyna Prońko, Mrozu, Ten Typ Mes, Natalia Nykiel, Emil Blef, Paulina Przybysz
410° Zakończono

Dni Białołęki | Koncert - Albo Inaczej - Krystyna Prońko, Mrozu, Ten Typ Mes, Natalia Nykiel, Emil Blef, Paulina Przybysz

410° Zakończono
Dni Białołęki | Koncert - Albo Inaczej - Krystyna Prońko, Mrozu, Ten Typ Mes, Natalia Nykiel, Emil Blef, Paulina Przybysz
sie 31. 2021Dostępność Mazowieckie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kulturalno – Artystyczna Białołęka Pożyteczna – 4 września W kolejny weekend obchody Dni Białołęki przeniosą się do Parku Henrykowskiego. Od godziny 12.00 białołęckie organizacje pozarządowe będą prezentować swoje działania. Zabawy muzyczne z najmłodszymi poprowadzi DJ MIKI. Będą również pokazy cyrkowe.

Na 15 stoiskach będziecie mogli Państwo nie tylko zapoznać się z misją i projektami poszczególnych organizacji, ale skorzystać z rozmaitych animacji, warsztatów, gier i zabaw dla wszystkich, niezależnie od wieku! Kilkanaście fundacji i stowarzyszeń będzie czekało z arcyciekawą ofertą: pokazami naukowymi, animacjami sportowymi, warsztatami plastycznymi i etnograficznymi, wycieczkami historycznymi, poradami zdrowotnymi i różnego rodzaju pokazami!

O godz. 17.00 zagra Grzegorz Wilk, znany m.in. z występów w programie "Jaka to melodia?"

Kabaret Paranienormalni - 5 września W pierwszą sobotę września zapraszamy do Białołęckiego Ośrodka Kultury przy ul. Głębockiej 66 na występ kabaretu Paranienormalni, który w tym roku obchodzi jubileusz 15 – lecia. A 15 lat to trudny wiek. W programie „Bez znieczulenia” zobaczymy nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkamy się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina? Bezpłatne wejściówki na spektakl będzie można otrzymać w kasie BOK. O terminie odbioru wejściówek poinformujemy wkrótce.

11 urodziny CH MARYWILSKA 44 - 5 września Swoje 11 urodziny obchodzić będzie Centrum Handlowe Marywilska 44, które z tej okazji organizuje koncerty Disco Polo. Dla fanów tego gatunku wystąpią Zenon Martyniuk, Sławomir, Weekend, Classic, MIG.

Koncert "Albo Inaczej" - 5 września Na zakończenie Dni Białołęki kolejna petarda! Do tworzenia muzyki można podchodzić w sposób tradycyjny, albo inaczej. „Albo inaczej” to niezwykłe połączenie klasyki polskiej estrady, współczesnej muzyki rozrywkowej i hip-hopu. Międzygatunkowe spotkanie kilku pokoleń artystów, w trakcie którego legendarne rapowe nagrania zyskują zupełnie nowe interpretacje. Zapraszamy na godz. 20.00 do Parku Picassa. Wystąpią: Krystyna Prońko, Mrozu, Ten Typ Mes, Natalia Nykiel, Emil Blef, Paulina Przybysz, Piotr Zioła, Eldo, Rosalie., Te-Tris.

bialoleka.um.warszawa.pl/-/d…021
pik.warszawa.pl/muz…wa/
facebook.com/Dzi…76/
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz