"Dla niej wszystko", Mariusz Zielke ebook za darmo
389°Zakończono

"Dla niej wszystko", Mariusz Zielke ebook za darmo

4
wrz 5. 2016
"Dla niej wszystko"
Mariusz Zielke

Ebook za darmo.


Dostępne mobi, epub, pdf.

Opis ze strony autora:
"Drodzy czytelnicy!
Prawnicy próbują zablokować wydanie mojej najlepszej powieści, którą pisałem przez 11 miesięcy. Dlaczego? Mogę tylko podejrzewać, że zbierając do niej dokumentację, natrafiłem na coś, na co nie miałem trafić (pełen opis sprawy obok). Nie mogę pozwolić na takie bezprawie, choćbym miał postawić na szali swoje życie. Dlatego publikuję tekst samodzielnie i udostępniam bezpłatnie w Internecie. Proszę, przeczytajcie tę powieść, opiszcie ją i całą sprawę, skrytykujcie albo pochwalcie, ale nie pozostańcie obojętni. Będę wdzięczny za każde poparcie. Pokażcie, że WOLNOŚĆ SŁOWA jest ważną wartością, że nie można niszczyć lub zamykać w więzieniu dzieł twórców. Szczególnie proszę o poparcie środowiska twórcze. Pokażcie, że twórców nie wolno traktować jak niewolników. Że nasze dzieła mają prawo poznać czytelnicy. To nie jest żadna ściema, żadna akcja marketingowa. Zadarłem z niebezpiecznymi ludźmi, dotykam groźnych tematów. Ale tego się nie boję. Taka moja praca."
Aktualizacje społecznościowe
Rozrywka
4 Komentarze
Zbanowany
to jeszcze audiobook za Free
Zbanowany
pelikany łykają, sumlińskiemu kampania reklamowa na uciśnionego przez służby wyszła, to wymyślił coś podobnego i podbił darmowym udostępnieniem
Edytowane przez: "nie_znam_sie" wrz 5. 2016
Przeczytałem opis i automatycznie usta wypowiedziała 'ja prd'
Zielke przypominasz mi Leppera,Palikota i innych małych ludzi którzy wierzą,że są kimś wyjątkowym a prawda jest taka,że są ZEREM.
Ten twój jazgot w necie jest niedostrzegalny.Twoje """"afery""" i mega sensację są żałosne.
Próbowałam przeczytać tą książkę lecz nie dałam rady.
To zwykła chała.
Nie polecam tego "dzieła" hahahaPrześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy