Niestety, ta okazja już wygasła
DJI Osmo Pocket 4K 60p Amazon.de
315° Zakończono

DJI Osmo Pocket 4K 60p Amazon.de

1.251zł Darmowa dostawa DarmowaAmazon Okazje
36
315° Zakończono
DJI Osmo Pocket 4K 60p Amazon.de
wrz 6. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dji osmo pocket, na niemieckim Amazonie pojawił się kupon obniżający cenę o 30,59€.
Aktualna cena to 318,85€ - rabat 30,59€ daje 288,26€ czyli około 1251zł razem z dostawą.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
36 Komentarzy
Przerabiał ktoś zwroty na Amazon.de?Amazon.es
Edytowane przez: "KaliKalinowski" wrz 6. 2019
nie macie jakiejś okaji na Ronina SC?
Wiem że nadaje się to na wycieczki ale. Am takie pytanie : czy nada się na nagrywanie rodzinnych spotkań wiecie święta itd. Bo miałem kupować kamerę cyfrowa ale może lepiej i taniej kupić coś takiego?
Tomi.06/09/2019 09:35

Tak, nie ma z tym problemu.


pokręciłem, chodziło o ES.
A czy doliczyłeś różnicę w VAT? Bo mi wychodzi, że przy kasie będzie 299e
Miodus06/09/2019 09:43

Wiem że nadaje się to na wycieczki ale. Am takie pytanie : czy nada się na …Wiem że nadaje się to na wycieczki ale. Am takie pytanie : czy nada się na nagrywanie rodzinnych spotkań wiecie święta itd. Bo miałem kupować kamerę cyfrowa ale może lepiej i taniej kupić coś takiego?


Myslę że jak dokupisz takiego Powerbanka to jak najbardziej
Edytowane przez: "Tomi." wrz 6. 2019
Miodus06/09/2019 09:43

Wiem że nadaje się to na wycieczki ale. Am takie pytanie : czy nada się na …Wiem że nadaje się to na wycieczki ale. Am takie pytanie : czy nada się na nagrywanie rodzinnych spotkań wiecie święta itd. Bo miałem kupować kamerę cyfrowa ale może lepiej i taniej kupić coś takiego?


Moim zdaniem się nada. Musisz jednak pamiętać, że jakość trochę spada, kiedy jest gorsze oświetlenie (impreza w domu wieczorem przy sztucznym świetle). Dodam, że w tym pułapie cenowym nie masz szans kupić aparatu, który poradzi sobie lepiej, nie wspomnę już o jakimś lustrzance albo kompakcie z kitowym obiektywem. Taki zestaw da Ci porównywalne rezultaty w słabym świetle. W aparacie będziesz mógł wymienić obiektyw, ale on sam (jasny, mała przysłona) zapłacisz więcej niż za to Osmo.

Już przy innej okazji podałem ten link jako piękny przykład tego, do można osiągnąć tym sprzętem
Edytowane przez: "B.Wildenhain" wrz 6. 2019
KaliKalinowski06/09/2019 09:44

pokręciłem, chodziło o ES.A czy doliczyłeś różnicę w VAT? Bo mi wychodzi, ż …pokręciłem, chodziło o ES.A czy doliczyłeś różnicę w VAT? Bo mi wychodzi, że przy kasie będzie 299e


U mnie wychodzi 288€ przy kasie.
Tomi.06/09/2019 09:49

U mnie wychodzi 288€ przy kasie.


Wysyłka do PL i konto prywatne?
Miodus06/09/2019 09:43

czy nada się na nagrywanie rodzinnych spotkań wiecie święta itd. Bo miałem …czy nada się na nagrywanie rodzinnych spotkań wiecie święta itd. Bo miałem kupować kamerę cyfrowa ale może lepiej i taniej kupić coś takiego?


Owszem, pod warunkiem, że chcesz kręcić krótkie kilkuminutowe filmy, a nie nagrywać non-stop. Przy dłuższych filmach Osmo Pocket tnie filmy na odcinki po 4 GB (jakieś 5 min. 26 sek. w 4K jeśli dobrze pamiętam). Później pojawia się mały problem przy łączeniu tych plików, bo większość programów do montażu gubi jakiś maleńki fragment dźwięku na styku dwóch plików. Podobno objawia się to malutkim trzaskiem. Ja osobiście nie zauważyłem, bo kręcę maks. 2-minutowe filmy. Robiłem jakąś próbę, potem użyłem do sklejania programu Avidemux i poradził sobie dobrze.

Weź też pod uwagę, że Osmo Pocket mocno podbija jasność w słabych warunkach oświetleniowych. Może pojawić się szum, ale filmy i tak wyjdą całkiem przyjemne.
Pany, ktoś ma obczajoną tanią przesyłkę do Hiszpanii?
@KaliKalinowski wyślij jaką chcesz, nawet Pocztą Polską. Oddadzą Ci sami z siebie 13 euro, a jeśli przesyłka kosztuje więcej to podsyłasz im fakturę/paragon i wyrównują
Lukas77706/09/2019 10:59

@KaliKalinowski wyślij jaką chcesz, nawet Pocztą Polską. Oddadzą Ci sami z …@KaliKalinowski wyślij jaką chcesz, nawet Pocztą Polską. Oddadzą Ci sami z siebie 13 euro, a jeśli przesyłka kosztuje więcej to podsyłasz im fakturę/paragon i wyrównują


Pisałem do supportu i mówią, że jeśli chce zwrócić sprawny towar w ciągu 30 dni to ja pokrywam koszty wysyłki. Za wysyłkę uszkodzonego produktu zwracają kase
Ktośtaki06/09/2019 10:21

Owszem, pod warunkiem, że chcesz kręcić krótkie kilkuminutowe filmy, a nie …Owszem, pod warunkiem, że chcesz kręcić krótkie kilkuminutowe filmy, a nie nagrywać non-stop. Przy dłuższych filmach Osmo Pocket tnie filmy na odcinki po 4 GB (jakieś 5 min. 26 sek. w 4K jeśli dobrze pamiętam). Później pojawia się mały problem przy łączeniu tych plików, bo większość programów do montażu gubi jakiś maleńki fragment dźwięku na styku dwóch plików. Podobno objawia się to malutkim trzaskiem. Ja osobiście nie zauważyłem, bo kręcę maks. 2-minutowe filmy. Robiłem jakąś próbę, potem użyłem do sklejania programu Avidemux i poradził sobie dobrze.Weź też pod uwagę, że Osmo Pocket mocno podbija jasność w słabych warunkach oświetleniowych. Może pojawić się szum, ale filmy i tak wyjdą całkiem przyjemne.


Z tego co widziałem można zablokować ekspozycję w trybie pro. Podpinasz telefon i zmieniasz w apce parametry, które zostają zapisane na stałe w tym trybie do czasu ich następnej zmiany.
Zastanawiałem się nad tym Osmo i GoPro 7. Po przeczytaniu recenzji i obejrzeniu porównań na YouTube zdecydowałem się na GoPro i nie jestem zawiedziony. Co do nagrywania w pomieszczeniu to potwierdzam. Nagrywa słabiej w pomieszczeniu lub ze słabym światłem, ale tragedii nie ma. Trzeba mieć tylko dobry laptop, żeby film w 4k odtworzyć.
Avatar
Usunięty187094
Michal_StfY06/09/2019 11:44

Zastanawiałem się nad tym Osmo i GoPro 7. Po przeczytaniu recenzji i o …Zastanawiałem się nad tym Osmo i GoPro 7. Po przeczytaniu recenzji i obejrzeniu porównań na YouTube zdecydowałem się na GoPro i nie jestem zawiedziony. Co do nagrywania w pomieszczeniu to potwierdzam. Nagrywa słabiej w pomieszczeniu lub ze słabym światłem, ale tragedii nie ma. Trzeba mieć tylko dobry laptop, żeby film w 4k odtworzyć.


+1, miałem osmo, zwróciłem i wziąłem GP7. Delikatna konstrukcja, byle kurz czy piach prawdopodobnie uszkodzi gimbala. Wymiana porysowanej soczewki w serwisie = 300 euro. Konieczność podłączania telefonu do trybu pro. Moduł za 250zł, żeby podłączyć bezprzewodowo. Wąski kąt - wolę szerszy w gopro i trafić w obiekt z nieco gorszą stabilizacją niż mieć świetnie ustabilizowany obraz i uciąć to co się nagrywa.
Usunięty18709406/09/2019 12:37

+1, miałem osmo, zwróciłem i wziąłem GP7. Delikatna konstrukcja, byle kurz …+1, miałem osmo, zwróciłem i wziąłem GP7. Delikatna konstrukcja, byle kurz czy piach prawdopodobnie uszkodzi gimbala. Wymiana porysowanej soczewki w serwisie = 300 euro. Konieczność podłączania telefonu do trybu pro. Moduł za 250zł, żeby podłączyć bezprzewodowo. Wąski kąt - wolę szerszy w gopro i trafić w obiekt z nieco gorszą stabilizacją niż mieć świetnie ustabilizowany obraz i uciąć to co się nagrywa.


Trochę popłynąłeś
Moduł kosztuje 160-200zl, akcesoria do GP też kosztują chore pieniądze. Ciekawe ile kosztuje w serwisie naprawa GP7...
Szeroki kąt w GP7 to zniekształcony obraz. Jeśli odpowiada Ci rybie oko to ok ale zapomnij, że nakręcisz tym takie ujęcia jak Osmo.
Jak Snajper napisał to są dwa zupełnie różne produkty, jak chcesz porównać z GP7 to raczej z Osmo Action.

Ta kamera nie ma konkurencji i jest idealna w miejskich warunkach

BTW, ja sobie wykupię OC za 30zl i jak kamera się zepsuje to TU kupi nową
Edytowane przez: "Michał_S" wrz 6. 2019
Avatar
Usunięty187094
Michał_S06/09/2019 16:10

Trochę popłynąłeś Moduł kosztuje 160-200zl


Na Aliexpress bez gwarancji

"Szeroki kąt w GP7 to zniekształcony obraz. Jeśli odpowiada Ci rybie oko to ok ale zapomnij, że nakręcisz tym takie ujęcia jak Osmo"
Masz do wyboru tryb Linear bez zniekształceń obrazu.

"Jak Snajper napisał to są dwa zupełnie różne produkty, jak chcesz porównać z GP7 to raczej z Osmo Action."
Oczywiście, że dwa inne. Najlepiej mieć obie kamerki, ale jak ktoś nie chce wozić tony sprzętu to na wakacje zdecydowanie bardziej się nada GP7.
Edytowane przez: "Usunięty187094" wrz 6. 2019
Usunięty18709406/09/2019 16:11

Na Aliexpress bez gwarancji"Szeroki kąt w GP7 to zniekształcony obraz. J …Na Aliexpress bez gwarancji"Szeroki kąt w GP7 to zniekształcony obraz. Jeśli odpowiada Ci rybie oko to ok ale zapomnij, że nakręcisz tym takie ujęcia jak Osmo"Masz do wyboru tryb Linear bez zniekształceń obrazu."Jak Snajper napisał to są dwa zupełnie różne produkty, jak chcesz porównać z GP7 to raczej z Osmo Action."Oczywiście, że dwa inne. Najlepiej mieć obie kamerki, ale jak ktoś nie chce wozić tony sprzętu to na wakacje zdecydowanie bardziej się nada GP7.


No właśnie ja nie chcę wozić klamotow i stwierdziłem, że zakup GP jest dla mnie bez sensu, nagram kilka minut w wodzie i to koniec. Wolę mieć lepszą stabilizację, dźwięk i jakość materiału kosztem kilku minut w wodzie. Zdaję sobie sprawę że wygodniej jest mieć go pro, które wrzucisz do torby bez namysłu niż za każdym razem ściągać i zakładać osłonę na główkę gimbala ale każdy ma inne priorytety

A gwarancja na takie akcesoria jest zupełnie niepotrzebnie, co ma się zepsuć w tym module?
Avatar
Usunięty187094
Michał_S06/09/2019 16:19

A gwarancja na takie akcesoria jest zupełnie niepotrzebnie, co ma się z …A gwarancja na takie akcesoria jest zupełnie niepotrzebnie, co ma się zepsuć w tym module?


Jak najbardziej potrzebna, moduł się lubi brickować i z dnia na dzień nie łączy z żadnym telefonem. Doczytaj temat, szczególnie jeżeli masz Androida, bo na liście kompatybilności jest może z 15 modeli.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst