Niestety, ta okazja już wygasła

DJI MINI 3 PRO RC-N1

cze 1. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

DJI Mini 3 Pro jest wyjątkowo przenośny, a zarazem potężny. Waży mniej niż 249 g i oferuje udoskonalone funkcje bezpieczeństwa, co nie tylko czyni go najbezpieczniejszym dronem z serii 1, ale też pozwala uniknąć konieczności rejestracji w większości państw i regionów. Wyposażony w 1/1,3-calową matrycę i szereg zaawansowanych trybów - na nowo definiuje lot Mini.
DJI Mini 3 Pro wyróżnia się całkowicie nową konstrukcją - został zoptymalizowany w taki sposób, aby pozwolić Ci wydobyć jak najwięcej z każdej podniebnej podróży. Większe śmigła, aerodynamiczny kształt i potężny system wykrywania przeszkód - ulepszony design drona pozwolił zwiększyć bezpieczeństwo i wydłużyć czas lotu.
Odświeżony gimbal oferuje szerszy zakres obrotu, co daje więcej kreatywnych możliwości podczas nagrywania z żabiej perspektywy lub w trybie True Vertical Shooting. Każdy szczegół nowej konstrukcji został starannie przemyślany, co pozwoliło wznieść DJI Mini 3 Pro na niespotykane dotąd wyżyny.
Co jest kluczowe dla osób tworzących w ruchu? Bezproblemowe użytkowanie! DJI Mini 3 Pro waży mniej niż 249 g, co oznacza, że nie wymaga rejestracji w większości państw i regionów[1]. Składany i kompaktowy design sprawia, że jego transport jest niezwykle prosty. Bez trudu zabierzesz go ze sobą na kolejną wyprawę w góry, spontaniczny, weekendowy wypad lub dzień na plaży. Udało Ci się trafić na źródło inspiracji? Z DJI Mini 3 Pro zawsze jesteś gotowy do nagrywania spektakularnych ujęć!
Swobodnie eksploruj okolicę i nagrywaj zachwycające materiały. Czas lotu DJI Mini 3 Pro sięga nawet 34 minut! Inteligentny akumulator drona jest ultralekki i może zapewnić wystarczająco dużo energii, aby zaspokoić Twoje twórcze potrzeby[2].DJI Mini 3 Pro pozwala uzyskać doskonałe rezultaty w szerokim zakresie warunków oświetleniowych. Możesz więc zawsze być gotowy do nagrywania. 1/1,3-calowa matryca CMOS oferuje technologię Dual Native ISO i obsługuje HDR[3]. Każdy obraz jest wzbogacony wyższym zakresem dynamicznym, co zapewnia więcej szczegółów również w jasnych obszarach oraz cieniach. Ciesz się wysokimi standardami powietrznej fotografii dzięki większym pikselom 2,4 μm i przysłonie f/1.7. Więcej światła oznacza, że Twoje obrazy będą bardziej naturalne i lepiej odwzorowane - nawet w słabych warunkach oświetleniowych.Cena z wysyłką Priority Line: $894.99
Aktualizacje społecznościowe

17 Komentarzy