djay 2 na Androida przeceniony z ok. 12zł
443°Zakończono

djay 2 na Androida przeceniony z ok. 12zł

8
paź 10. 2016paź 10. 2016
Do pobrania w sklepie Play Google.

8 Komentarzy

chyba się skuszę :-)

Jak tak bez odsłuchu. Z sound WAVE :P?

Na Oneplus 3 mi nie działa, więc zwróciłem

AnonHoracyPaź 10.

Jak tak bez odsłuchu. Z sound WAVE :P?


skorzystałem bo 50gr nie majątek :P ale faktycznie nie ma tego i niestety technicznie się tego nie ogarnie niezależnie od programu bo potrzebne by były dwie karty dźwiękowe. Chyba że to można jakoś ominąć to chętnie się dowiem.
Np: Czy byłoby możliwe, że podepnę się przez jack 3,5 do wieży a bluetooth będę miał odsłuch na słuchawkach? nawet jeśli byłby to inny program jeśli taki jest

MonciakPaź 12.

Chyba że to można jakoś ominąć to chętnie się dowiem.


można, zgodnie z informacją z ich strony trzeba mieć kabel w lekko absurdalnej cenie (zamiennika można poszukać)

k_kPaź 14.

można, zgodnie z informacją z ich strony trzeba mieć kabel w lekko absurdalnej cenie (zamiennika można poszukać)

​dla mnie to wygląda jak zwykły rozdzielacz by podpiąć dwie pary słuchawek chyba, że ma kartę dźwiękowa w środku bo tak to będzie słychać to samo na słuchawkach co w głośnikach więc nadal do bani.

Monciak19 min

​dla mnie to wygląda jak zwykły rozdzielacz by podpiąć dwie pary słuchawek chyba, że ma kartę dźwiękowa w środku bo tak to będzie słychać to samo na słuchawkach co w głośnikach więc nadal do bani.raczej nie bo wtedy nawet amerykanie by tego nie brali po 20usd (chyba były tam gdzieś też jakieś komentarze podobne do twojego i odpowiedzi).
pewnie to jest tak, że na jednym kanale masz jeden sygnał na drugim drugi i tyle. Czyli wyjście z urządzenia 2xmono (jeden kanał odsłuch drugi końcowy).
Jeżeli tak to spokojnie do zmontowania w domowym zaciszu, o ile nie ma czegoś po czym go urządzenie rozpoznaje (jak masz ten program to zobacz czy nie ma w nim opcji, że masz ten kabel-to by oznaczało żę nie ma żadnego sprzętowego rozpoznawania)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst