Divinity: Original Sin - Enhanced Edition
-124°Zakończono

Divinity: Original Sin - Enhanced Edition

119zł169zł-30%RTV Euro AGD Okazje
9
kwi 2. 2018
Divinity: Original Sin to najnowsza produkcja studia Larian, która rzuca gracza w wir wydarzeń w samym sercu fantastycznej krainy Rivellon.
Jako łowca przygód masz pełną swobodę działania: tylko od ciebie zależy, jaką ścieżkę obierzesz, jak wyekwipujesz swojego bohatera, jakimi obdarzysz go umiejętnościami i wreszcie, jak poprzez swoje decyzje zechcesz ukształtować i wpłynąć na otaczający Cię świat gry.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

9 Komentarzy
Z Divinity zrobili turówkę. Lipa.
Mega gra, na PS4 najlepsza w tym gatunku. Opis mylący bo to nie jest najnowsza i często była tańsza jako cyfrowa. Póki co czekamy na przeportowanie dwójki. Jak ktoś jest zainteresowany to radzę poczytać recenzję ta gra nie jest dla wszystkich, dosyć trudna na początku bo nie ma np. wskaźnika misji gdzie iść, jakie zadanie etc
takiereklamykwi 2. 2018

Mega gra, na PS4 najlepsza w tym gatunku. Opis mylący bo to nie jest …Mega gra, na PS4 najlepsza w tym gatunku. Opis mylący bo to nie jest najnowsza i często była tańsza jako cyfrowa. Póki co czekamy na przeportowanie dwójki. Jak ktoś jest zainteresowany to radzę poczytać recenzję ta gra nie jest dla wszystkich, dosyć trudna na początku bo nie ma np. wskaźnika misji gdzie iść, jakie zadanie etc


Grales chociaz w pierwsza czesc divine divinity?
Nie wiem jak cena, ake sama gra na ps4 świętna.
stonkaziemniaczanakwi 2. 2018

Grales chociaz w pierwsza czesc divine divinity?


Lata temu i tak to całkiem inne gry.
Fajne w edycji na konsole jest tryb splitscreen. Można grać w dwie osoby. Minusy lecą bo cena taka sobie. Na Xone szło już to kupić za 40-50pln. Ogólnie gra dla fanów gatunku obowiązkowa.
takiereklamykwi 2. 2018

Lata temu i tak to całkiem inne gry.


Cieszy mnie ten fakt. Jak dla mnie to był najlepszy rpg ever (spotkanie z pszczołami, czy misja wejscia do zamku).
Kupiłbym original sin, ale turówek nie lubie. Zabiło to mechanike gry.
Edytowane przez: "stonkaziemniaczana" kwi 2. 2018
Nie rozumiem minusów ..
W tamtym roku złapane za 60zł w tym samym sklepie. Potem były też w powerplay po 90zł. Ogólnie dla fanów gatunku bardzo fajna, jedyne co to po mału się rozkręca :-)
Edytowane przez: "animare" kwi 2. 2018
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst