Niestety, ta okazja już wygasła
Disney Channel HD, Disney Jr. i Disney XD odkodowane w sieci Toya do 17.01.2021.
728° Zakończono

Disney Channel HD, Disney Jr. i Disney XD odkodowane w sieci Toya do 17.01.2021.

9
728° Zakończono
Disney Channel HD, Disney Jr. i Disney XD odkodowane w sieci Toya do 17.01.2021.
Zaktualizowano sty 16. (Opublikowano gru 21. 2020)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kanały Disney Channel HD, Disney Jr. i Disney będą dostępne w paśmie odkodowanym, aż do 17.01.2021 roku.

Disney Channel jest kanałem familijnym, adresowanym do dzieci i ich rodzin, gdzie można oglądać popularne seriale, jak: „BIA”, „Soy Luna”, „Raven na chacie” i inne. W Disney Channel nie brakuje również filmów. Propozycje programowe kanału Disney Channel koncentrują się wokół wartości, które pomagają dzieciom zmierzyć się z wyzwaniami okresu dorastania i zachęcają do uwierzenia w siebie, podążania za swoimi marzeniami i spędzania czasu z rodziną.

Disney Junior to mieszanka niebywałych opowieści! Tu fascynujący świat magii łączy się z edukacją i rozwojem. Disney Junior zachęca dzieci do śmiechu, śpiewu, tańca, a przede wszystkim do zabawy. Pojawiają się tu znane i lubiane przez dzieci seriale.

Disney jest kanałem skierowanym głównie do chłopców w wieku od 7-14 lat, poszukujących nowych doświadczeń, dążących do samorealizacji, lubiących wyzwania, zainteresowanych sportem, przygodami, humorem. Disney prezentuje fascynującą mieszankę seriali animowanych. Wśród propozycji programowych kanału znajdują się również filmy oraz krótsze formy telewizyjne przedstawiające programy z udziałem widzów kanału.

Disney Channel HD oraz Disney – będą dostępne od pakietu Oszczędnego. Disney Junior będzie dostępny od pakietu Naziemnego+

342522.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
9 Komentarzy
Prześlij Komentarz