Niestety, ta okazja już wygasła
Dishonored Games of the Year PL XBox 360 Nowa
142° Zakończono

Dishonored Games of the Year PL XBox 360 Nowa

18zł 6,99zł Allegro Okazje
142° Zakończono
Dishonored Games of the Year PL XBox 360 Nowa
lis 12. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Edycja Games of the Year jednej z najciekawszych produkcji 2012 roku zawiera podstawową wersję gry oraz cztery rozszerzenia:

  • Dunwall City TRials
  • Void Walker’s Arsenal
  • Knife of Sunwall
  • Brigmore Witches

Dishonored to wciągająca gra akcji FPP, która pozwala ci wcielić się w rolę motywowanego żądzą zemsty zabójcy o nadprzyrodzonych zdolnościach. Używając elastycznego system walki, kreatywnie eliminuj swoich wrogów łącząc nadnaturalne zdolności, bronie i niecodzienne gadżety, które masz do swojej dyspozycji. Ścigaj wrogów pod osłoną ciemności lub bezlitośnie atakuj ich twarzą w twarz. Rezultat każdej misji zmienia się zależnie od wyborów, jakich dokonujesz.

Akcja Dishonored rozgrywa się w Dunwall, industrialnym mieście wielorybniczym gdzie w mrocznych zaułkach dziwna, inspirowana steampunkiem technologia koegzystuje z mocami nie z tego świata. Byłeś najbardziej zaufanym strażnikiem cesarzowej. Zostałeś wrobiony w jej morderstwo i płoniesz żądzą zemsty – stajesz się niesławnym zabójcą znanym jedynie z przerażającej maski, która stała się twoją wizytówką. W czasach niepewności, gdy miasto nawiedza plaga a rządzący miastem uzbrojeni są w industrialne technologie, mroczne siły spiskują, by obdarzyć Cię zdolnościami wykraczającymi poza możliwości zwykłych ludzi – lecz jakim kosztem? Prawda kryjąca się za zdradą, która cię dotknęła, jest brudna jak wody otaczające miasto, a życie, które niegdyś miałeś zniknęło na zawsze.

Cechy charakterystyczne:

  • Po polsku (napisy)
  • Cztery różne sposoby prowadzenia rozgrywki – dostosuj poczynania bohatera do swojego stylu gry.
  • Fantastyczny styl i klimat, autorstwa dyrektora artystycznego Half Life 2.
  • Nadprzyrodzone moce dodają nowe możliwości rozwiązywania starych problemów. Teleportuj się, zatrzymuj czas, przejmuj kontrolę nad ludźmi i zwierzętami.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz