Niestety, ta okazja już wygasła
[Steam] Disgaea PC -80% - najniższa cena w historii
339° Zakończono

[Steam] Disgaea PC -80% - najniższa cena w historii

10,79zł53,99zł-80% Darmowa dostawa DarmowaSteam Okazje
3
339° Zakończono
[Steam] Disgaea PC -80% - najniższa cena w historii
lis 16. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Okazja bezpośrednio ze Steam | aktualna do 23 listopada.Disgaea
to pierwsza odsłona popularnej serii strategiczno-taktycznych gier RPG, które stworzone zostały przez japońskie studio Nippon Ichi Software. Cykl Disgaea wypracował sobie charakterystyczną formułę, która zdobyła serca fanów na całym świecie. Wchodzące w jego skład tytuły podlane są ogromnymi ilościami specyficznego poczucia humoru, bardzo często przełamującego tzw. czwartą ścianę. Posiadają one dziesiątki odniesień do popkultury, wykpiwając przy tym schematy i klisze wykorzystywane przez filmy, książki, komiksy i anime z gatunku fantasy. Posiadają również wyjątkowo kolorową i interesującą galerię postaci niezależnych oraz głównych bohaterów. Przez lata seria doczekała się kilku głównych odsłon oraz spin-offów.

Fabuła

Historia oraz postacie przedstawione w Disgaea uważane są za jedne z najlepszych w gatunku strategii RPG. Gracze wcielają się w księcia podziemi o imieniu Laharl, który po przebudzeniu z dwuletniego snu dowiedział się o śmierci swojego ojca, króla Krichevskoya. Młody władca postanawia odzyskać tron i lojalność demonicznych poddanych. W trakcie długiej i niebezpiecznej przygody poznaje wielu sojuszników, a także nowych wrogów. Cała kampania została podzielona na epizody przypominające typowe anime. Na końcu każdego z nich jesteśmy raczeni zabawnym podsumowaniem i zapowiedzią kolejnego odcinka. Twórcy przygotowali kilka alternatywnych zakończeń fabuły, które zależą od naszych decyzji i postępów w bitwach.

Mechanika

Podobnie jak we wszystkich grach z serii, większość czasu spędzamy na trójwymiarowych polach walki. Potyczki rozgrywają się na planszach przedzielonych siatką kwadratowych pól, po których poruszają się zarówno jednostki znajdujące się pod naszymi rozkazami, jak i wszyscy przeciwnicy. Każda z postaci w danej turze może poruszyć się i zaatakować znajdującego się w jej zasięgu wroga. Możemy używać rożnych kombinacji ataków, czarów i specjalnych zdolności, a także zadających ogromne obrażenia kombosów. Podkomendni posiadają własne zestawy umiejętności, ruchów i ekwipunku, które modyfikujemy w trakcie zabawy. Ciekawą opcją jest możliwość wprowadzania nowego prawa w parlamencie demonów (Dark Assembly). Gracze wybierają ustawę, pozwalającą np. na kupno lepszego ekwipunku, i czekają na decyzje posłów. Parlamentarzystów do naszego zdania możemy przekonać za pomocą siły lub łapówek.
Źródło: gry-online.pl/gry…13cRecenzja Video (Hed; TVGry.pl):
Screeny:


322250.jpg322250.jpg322250.jpg322250.jpg322250.jpg322250.jpg


Poza częścią pierwszą można dorwać, również w najniższych historycznie cenach, części 2. i 5. (poniżej linki do Fanatical - aktualne do godziny 9.00 17.11.2020)
Disgaea 2 PC -80% PLN 17.86
Disgaea 5 Complete -60%
PLN 71.48
Aktualizacje społecznościowe
Steam OkazjeSteam steam gifts
3 Komentarze
Prześlij Komentarz