Niestety, ta okazja już wygasła
Disgaea PC -70% @Steam - najniższa historycznie cena
163° Zakończono

Disgaea PC -70% @Steam - najniższa historycznie cena

16,19zł53,99zł-70% Darmowa dostawa DarmowaSteam Okazje
9
lip 28.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Najniższa historycznie cena Steam na całkiem niezłe taktyczne RPG. Normalna cena to ponad 50zł - często bywają promocje, ale ta jest największa.

Myślę, że warto.

176011.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Steam OkazjeSteam steam gifts

Grupy

9 Komentarzy
Odgrywałem dwójkę na PSP - bardzo fajny JRPG. No i jest to seria znana z nawiązań do popkultury i ogólnego komediowego podejścia do fabuły. Jak najbardziej plusik.
Edytowane przez: "Adiqeee" lip 28.
Crap
Myślałeś, że wiesz co to grind? Jeżeli nie grałeś w żadną Disgaeę, to nie wiesz. Tutaj grind jest wręcz posunięty do poziomu jakiegoś chorego fetyszu.

Wbiłeś postacią max level? To teraz użyj opcji downgrade'u do 1 z nieco wyższymi statystykami bazowymi i zaczynasz zabawę od nowa. I tak kilkanaście razy, żeby móc mierzyć się z najpotężniejszymi bossami. A są jeszcze inne postacie w drużynie...
Edytowane przez: "Herned" lip 28.
_Master28/07/2019 20:15

Crap


Dlaczego tak uważasz? Grales?

Ja przeszedłem 1 część na nds i zachęciła mnie ona do kupna kolejnych na ps2 i ps 3. Jak ktos lubi tactical jrpg z dobra dawka humoru to cos dla niego.
lunareth29/07/2019 00:18

Dlaczego tak uważasz? Grales? Ja przeszedłem 1 część na nds i zachęciła mni …Dlaczego tak uważasz? Grales? Ja przeszedłem 1 część na nds i zachęciła mnie ona do kupna kolejnych na ps2 i ps 3. Jak ktos lubi tactical jrpg z dobra dawka humoru to cos dla niego.


JRPG
Nie grałem pozostałych części, ale przy tej bawiłem się wybornie! Dobry taktyczny jrpg z jeszcze lepszym humorem.
Pierwsza część imo była bardzo dobra, tylko w przypadku disgaei im starszą weźmiecie, tym więcej grindu was czeka - jeśli nie jesteście na to gotowi lepiej zacznijcie od jakieś nowszej. Osobiście grałem tylko w 1, 2 i 5 (czyli te, które są na steam aktualnie) i już chociażby w D2 jest o tyle łatwiej, że healer dostaje exp za rzucanie czarów, w D1 trzeba kombinować z dawaniem mu broni lub stworzeniem mu pupila-maga, od którego nauczy się czarów ofensywnych, bo w disgaei jest taki mechanizm, że tylko postać (lub postacie, bo są możliwe ataki grupowe), która zadała ostateczny cios dostaje exp. Jak ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem, bo choć nie jestem hardcoreowym graczem, grindującym w nieskończoność to serię bardzo lubię.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst