Niestety, ta okazja już wygasła
Discovery: Diesel Brothers PC
127° Zakończono

Discovery: Diesel Brothers PC

29zł64,90zł-55%RTV Euro AGD Okazje
3
Zaktualizowano paź 3. 2019 (Opublikowano wrz 27. 2019)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wersja językowa: polska (napisy).

Dołącz do słynnej ekipy Diesel Brothers. Weź na warsztat największe czterokołowce, przerób je na napędzane dieslem monstra, a następnie przetestuj na torze, aby zdobyć trofeum! Graj sam lub zaproś do zabawy w mechanika swoich przyjaciół. Współpracujcie by wyremontować, stuningować, pomalować, okleić, a następnie sprzedać z zyskiem swoje legendarne fury. DIESEL BROTHERS to gra na licencji przebojowego programu Discovery Channel.

• NA PODSTAWIE SERII TV DISCOVERY: Gra oparta jest na telewizyjnej serii Discovery.
• MULTIPLAYER: Zaproś do garażu trzech przyjaciół. Każdy z was wybierze niepowtarzalnego bohatera i zanurzy się w świat Diesel Brothers.
• PRZETESTUJ POJAZD: Dopasuj osiągi swojej ciężarówki, aby wykręcić najlepsze wyniki i zdominować przeciwników podczas wyścigów online.
• WSPARCIE DLA MODÓW: Pokaż nam swoje umiejętności i pomóż zbudować największy w historii symulator tuningu samochodów.
• TONY CZĘŚCI DO PRZERÓBEK: Wybierz dowolną część w samochodzie terenowym i wymień na inną, jaką tylko zechcesz. Zbuduj swojego unikalnego pick-upa i podziel się nim z resztą świata.
• POLOWANIE NA ZŁOMOWISKU: Jeśli części w sklepie są zbyt drogie, idź na złomowisko i spróbuj znaleźć kilka używanych. Jeśli masz szczęście, znajdziesz również wrak, który warto odbudować.
• SZCZEGÓŁOWE MODELE: Każdy pojazd i każda część jest tak realistyczna, jak to tylko możliwe. Dzięki grze opartej na Unreal Engine 4 osiągnięto znacznie lepsze efekty wizualne niż w poprzednich grach studia.
• ZNAKOWANIE: Wybierz swoje ulubione kolory i pokaż nam swój talent. Jeśli malowanie ci nie wystarczy, użyj systemu naklejek. Umieść kilka warstw, aby stworzyć niepowtarzalne wzory.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

3 Komentarze
Oceny na parze w większości negatywne, kto by się spowodował
@Pepper podbij oferta aktualna.
@Pepper podbij nowa cena.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst