Niestety, ta okazja już wygasła
DiRT Rally 2.0 Game of the Year Edition na PC
662° Zakończono

DiRT Rally 2.0 Game of the Year Edition na PC

19,95złFanatical Okazje
27
662° Zakończono
DiRT Rally 2.0 Game of the Year Edition na PC
sty 4. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

DiRT Rally 2.0 Game of the Year Edition – 4.38 € (19.95 zł) – Steam

Promocja obowiązuje 48 godzin lub do wyczerpania zapasów.

Game of The Year edition zawiera w sobie wszystkie wydane dotychczas wydarzenia z sezonów 1-4, dodatkowe trasy, auta i malowania do nich. Zdecydowanie najważniejszym elementem jest zupełnie nowy dodatek zwany Flat Out.

To osobny tryb przypominający karierę, w którym będziemy mieli okazję wcielić się w legendę rajdów – Colina McRae. Dziś mało kto pamięta, że cała seria zaczęła się wraz z pierwszą odsłoną serii zatytułowaną Colin McRaeRally w 1998 roku. Potem, wraz z tragiczną śmiercią “latającego szkota” – gra przeszła rebranding do znanego dziś Dirta.

Colin McRae Flat Out to możliwość rozegrania najważniejszych odcinków w karierze słynnego szkota. To szereg 40 wyzwań, które sprawiają, że cała kampania jest szalenie ciekawa i trudna. Czasem trzeba po prostu ukończyć odcinek, innym razem dojechać na drugim miejscu, a kolejnym – zmierzyć się z trasą jadąc uszkodzonym autem, czy mając naliczoną karę czasową. W ramach kampanii korzystamy z dziewięciu aut, którymi ścigał się Colin McRae (w tym słynne Subaru Impreza S4 Rally, Subaru Legacy RS czy Mini Cooper S). Wśród tras, na które z pewnością każdy czekał – to wielki powrót śnieżnej Szwecji, z której słynęły oryginalne odsłony Colina McRae, a które zawsze potrafiły wywrócić całą tabelę z “czasówkami” do góry nogami. Nie inaczej jest tym razem. To też doskonale znane z poprzednich odsłon odcinki specjalne, ulokowane na terenie Nowej Zelandii czy Australii.

Kolejną nowością jest dodanie oficjalnych, licencjonowanych tras Rallycross mistrzostw FIA World Rallycross, na których startujemy z innymi graczami. To znane już z podstawowego wydania wyzwania, w którym należy przejechać określoną liczbę pętli. W trakcie tych zmagań przynajmniej raz trzeba zaliczyć tzw. Jokera, czyli odcinek wydłużony o dodatkowy zakręt. To od naszej strategii zależy, czy zrobimy to już na początku wyścigu (w pierwszym okrążeniu), czy zostawimy go sobie na koniec, gdy mamy już zbudowaną bezpieczną przewagę. Mając jednak w pamięci, że trzeba dotrzeć do mety w jednym kawałku (a najlepiej jeszcze na podium) – wyścig nie jest taki oczywisty.

Źródło: Łowcy Gier

347126.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Launch Trailer | DiRT Rally 2.0 [UK]

Sold out - Sorry, this product is temporarily unavailable.
27 Komentarzy
Prześlij Komentarz