Niestety, ta okazja już wygasła
DiRT 4
-85° Zakończono

DiRT 4

35,99zł53,99zł-33% Darmowa dostawa DarmowaCDkeys Okazje
4
-85° Zakończono
DiRT 4
sie 13. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kolejna odsłona popularnego cyklu gier samochodowych, nad którym pieczę sprawuje zespół Codemasters Software. Produkcja stanowi naturalne rozwinięcie pomysłów zapoczątkowanych w poprzedniczkach, jednak została wzbogacona o pokaźną ilość nowych elementów.
DiRT 4, opracowany przez studio Codemasters Software, jest kolejną odsłoną popularnego cyklu gier samochodowych, zapoczątkowanego w 2007 roku przez Colin McRae: DiRT. Tytuł stanowi naturalne rozwinięcie pomysłów znanych z poprzedników, jednak może się również pochwalić pokaźną liczbą nowych elementów, na czele z licencją FIA World Rallycross Championship oraz rozbudowanymi możliwościami zarządzania zespołem inżynierów, jakie czekają na sprawdzenie w trybie kariery. Omawiana tutaj produkcja trafiła między innymi na komputery osobiste; warto nadmienić, że reprezentowana przez nią marka jest duchowym spadkobiercą kultowego Colin McRae Rally.

Opis i wymagania sprzętowe.
Aktualizacje społecznościowe
CDkeys OkazjeCDkeys kody rabatowe
4 Komentarze
Gta nie ma VR, żenada
Oj już nie narzekaj.. PL też nie ma jako chyba jedyna z serii, bywa. Te gra rodziła się w wielkich bólach i zaprzestano nad nią pracy na rzecz DR gdy studio zaczęło bankrutować. Można strzelać że zaczęli prace gdzieś pomiędzy 2011 a 2014 wtedy nikt o VR nie myślał. Po premierze DR dokończyli czwórkę i tyle.

DR4 to porządny tytułu arcade, mi zostało dokończyć rajdy historyczne, 3 osiągnięcia i cześć.
9-/10
Jest split screen?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst