Niestety, ta okazja już wygasła
Dimo HD Video Converter 4.6.0 m.in. do pobrania filmów z @youtube, konwersji, cięcia itp. (klucz licencyjny) @Giveaway of the day za darmo
127° Zakończono

Dimo HD Video Converter 4.6.0 m.in. do pobrania filmów z @youtube, konwersji, cięcia itp. (klucz licencyjny) @Giveaway of the day za darmo

ZA DARMO177,43złGiveaway of the day Okazje
17
127° Zakończono
Dimo HD Video Converter 4.6.0 m.in. do pobrania filmów z @youtube, konwersji, cięcia itp. (klucz licencyjny) @Giveaway of the day za darmo
sie 11. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Klucz licencyjny o wartości 45,95$ do pobrania za darmo (no free upgrades/bez aktualizacji).

"Download online movies, Converting HD Video files, Make ISO from HD video folder, Editing movies, Casting HD media among devices/TV"

Wprowadzenie (10-second guide before getting start): mediadimo.com/hd-…ome
Pełny opis HD Video Converter (User Guide): mediadimo.com/hd-…ide

Instalator: mediadimo.com/dow…xe/
Kluczlicencyjny: mediadimo.com/sum…way

Rejestracja klucza do 31.08.2019r.
Aktualizacje społecznościowe
Giveaway of the day Okazje
17 Komentarzy
A MP3 z YouTube?
Zastanawia mnie tylko jedno, co to jest za okrojona wersja !!!, Ten program podobno kosztuje 45,95 $, a z tego co widzę nie jest to pełna wersja dostępna za darmo. Skoro jest za darmo !!!, to dlaczego pobierając ten program wyświetla się tablica z komunikatem: ZAOSZCZĘDŹ 30$ i zapłać 15,95$ !!!

Jak zapłacisz 15,95$ to wtedy uzyskasz:
- Uzyskaj licencjonowaną kopię (zaoszczędź 30 USD)
- Pełne funkcje bez ograniczeń !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Dożywotnia bezpłatna aktualizacja i wsparcie
- 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Przegapiłem... i mam teraz w MP4
Edytowane przez: "Jimmies" sie 12. 2019
miki8812/08/2019 00:46

Zastanawia mnie tylko jedno, co to jest za okrojona wersja !!!, Ten …Zastanawia mnie tylko jedno, co to jest za okrojona wersja !!!, Ten program podobno kosztuje 45,95 $, a z tego co widzę nie jest to pełna wersja dostępna za darmo. Skoro jest za darmo !!!, to dlaczego pobierając ten program wyświetla się tablica z komunikatem: ZAOSZCZĘDŹ 30$ i zapłać 15,95$ !!! Jak zapłacisz 15,95$ to wtedy uzyskasz:- Uzyskaj licencjonowaną kopię (zaoszczędź 30 USD) - Pełne funkcje bez ograniczeń !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Dożywotnia bezpłatna aktualizacja i wsparcie - 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy


Po pobraniu i instalacji, proszę dokonać aktywacji poniższym kodem (na stronie):
BzpTSlYyC1B7Ek1hCTVHInROUw==
Edytowane przez: "Jimmies" sie 12. 2019
Kto chce, to może sobie ściągnąć rozszerzenie Skyload do przeglądarki Opera, albo Chrome. I też możecie filmiki z youtube i innych serwisów ściągać.
Jimmies12/08/2019 01:11

Po pobraniu i instalacji, proszę dokonać aktywacji poniższym kodem (na st …Po pobraniu i instalacji, proszę dokonać aktywacji poniższym kodem (na stronie):BzpTSlYyC1B7Ek1hCTVHInROUw==


Kod rejestracyjny (przed 31 sierpnia)
BzpTSlYyC1B7Ek1hCTVHInROUw ==

Lub uzyskaj licencjonowaną kopię (zaoszczędź 30 USD)
Pełne funkcje bez ograniczeń
Dożywotnia bezpłatna aktualizacja i wsparcie
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
UWAGA: Nie wiem jak dla Was ale dla mnie ten program jest bezużyteczny !!!. Pobiera filmy jedynie w rozdzielczości HD 720p i to nie wszystkie, na 4 filmy pobrał jedynie 2. Sprawdziłem i porównałem z innym programem który jest dostępny za darmo, ten pobrał wszystkie 4 filmy i to w Full HD 1080p.

Strasznie okrojona wersja, nie dość że pobieram film jedynie w rozdzielczości HD 720, to na dodatek pobrany film nie da się przekonwertować na większość formatów dostępnych w tym programie ???.
Edytowane przez: "miki88" sie 12. 2019
miki8812/08/2019 01:35

UWAGA: Nie wiem jak dla Was ale dla mnie ten program jest bezużyteczny …UWAGA: Nie wiem jak dla Was ale dla mnie ten program jest bezużyteczny !!!. Pobiera filmy jedynie w rozdzielczości HD 720p i to nie wszystkie, na 4 filmy pobrał jedynie 2. Sprawdziłem i porównałem z innym programem który jest dostępny za darmo, ten pobrał wszystkie 4 filmy i to w Full HD 1080p.Strasznie okrojona wersja, nie dość że pobieram film jedynie w rozdzielczości HD 720, to na dodatek pobrany film nie da się przekonwertować na większość formatów dostępnych w tym programie ???.


to pochwal się jakim programem pobrałeś w fhd ...
Marioawf12/08/2019 03:32

to pochwal się jakim programem pobrałeś w fhd ...


A czy JDownload 2 tego nie robi za darmo ?
Marioawf12/08/2019 03:32

to pochwal się jakim programem pobrałeś w fhd ...


Wszystko zależy od upodobań. Wymienię 2 programy: 1. - YTD Video Downloader, aby pobrać jakikolwiek film w FullHD 1080p nie potrzebujesz wersji PRO. 2. - 4K Video Downloader tym programem możesz pobrać film nawet w rozdzielczości 4K 60fps.
Wojtek_2312/08/2019 05:55

A czy JDownload 2 tego nie robi za darmo ?


Robi. I robi to o wiele lepiej
miki8812/08/2019 16:41

Wszystko zależy od upodobań. Wymienię 2 programy: 1. - …Wszystko zależy od upodobań. Wymienię 2 programy: 1. - YTD Video Downloader, aby pobrać jakikolwiek film w FullHD 1080p nie potrzebujesz wersji PRO. 2. - 4K Video Downloader tym programem możesz pobrać film nawet w rozdzielczości 4K 60fps.


Ytd mam od 2015r i jakoś od 2017 przestał pobierać, znaczy nie pobiera większości tego co bym chciał, poza tym ma trojana ale jak masz dobry antywirus to on go zablokuje a downloader śmiga dalej. Używam go głównie do konwertowania filmów.
Edytowane przez: "Albert_Bukowski" sie 18. 2019
Albert_Bukowski18/08/2019 17:27

Ytd mam od 2015r i jakoś od 2017 przestał pobierać, znaczy nie pobiera wi …Ytd mam od 2015r i jakoś od 2017 przestał pobierać, znaczy nie pobiera większości tego co bym chciał, poza tym ma trojana ale jak masz dobry antywirus to on go zablokuje a downloader śmiga dalej. Używam go głównie do konwertowania filmów.Odnośnie tego rzekomego trojana o którym piszesz. Po1. Programy zawsze pobieramy ze strony producenta. Po2. Jeżeli pobierasz program ze strony producenta a antywirus sygnalizuje trojana to natychmiast usuń ten program antywirusowy z dysku.
miki8818/08/2019 20:16

Odnośnie tego rzekomego trojana o którym piszesz. Po1. Programy zawsze p …Odnośnie tego rzekomego trojana o którym piszesz. Po1. Programy zawsze pobieramy ze strony producenta. Po2. Jeżeli pobierasz program ze strony producenta a antywirus sygnalizuje trojana to natychmiast usuń ten program antywirusowy z dysku.


Jest jescze jedno wytłumaczenie oprócz tego że faktycznie jest tam trojan co jest uzasadnione bo ktoś chce sobie zarobić na swoim "darmowym" programie to może być też tak, że zachowanie programu jest podobne do trojana ale tak na prawdę np łączy się z serwerami w celu pobrania. Trojana pokazuje windowsowy, avast i avg innych nie sprawdzałem.
Albert_Bukowski18/08/2019 20:30

Jest jescze jedno wytłumaczenie oprócz tego że faktycznie jest tam trojan c …Jest jescze jedno wytłumaczenie oprócz tego że faktycznie jest tam trojan co jest uzasadnione bo ktoś chce sobie zarobić na swoim "darmowym" programie to może być też tak, że zachowanie programu jest podobne do trojana ale tak na prawdę np łączy się z serwerami w celu pobrania. Trojana pokazuje windowsowy, avast i avg innych nie sprawdzałem.Po1. Tam nie ma żadnych trojanów, zmień program antywirusowy. Po2. To nie jest darmowy program, pełna wersja PRO jest płatną wersją. Po3. Zawsze się zakładam i zawsze wygrywam, w Twoim przypadku chyba znowu wygram. Masz darmowy program antywirusowy ???. Jeżeli tak to jaki sens ma ta dyskusja ?. Darmowy avast to shit dla dzieci, zastanów się skoro jest płatny avast to niby co jest wart ten darmowy ?. AVG to największa porażka, ten program nie powinien nazywać się programem antywirusowym. Od dnia kiedy AVG wykupił jeden z lepszych programów na świecie jakim był TuneUP, niszcząc ten program, dla mnie AVG przestał istnieć. Dodatkowo AVG w pełnej wersji PRO jest od kilku już lat dostępny za darmo, tylko dlatego że nic nie jest wart. Ps. Rozumiem że nie używasz naraz 2-óch programów antywirusowych ???. Rozumiem również że nie używasz darmowego avasta lub tego czegoś co się zowie AVG ???.
miki8818/08/2019 20:56

Po1. Tam nie ma żadnych trojanów, zmień program antywirusowy. Po2. To nie …Po1. Tam nie ma żadnych trojanów, zmień program antywirusowy. Po2. To nie jest darmowy program, pełna wersja PRO jest płatną wersją. Po3. Zawsze się zakładam i zawsze wygrywam, w Twoim przypadku chyba znowu wygram. Masz darmowy program antywirusowy ???. Jeżeli tak to jaki sens ma ta dyskusja ?. Darmowy avast to shit dla dzieci, zastanów się skoro jest płatny avast to niby co jest wart ten darmowy ?. AVG to największa porażka, ten program nie powinien nazywać się programem antywirusowym. Od dnia kiedy AVG wykupił jeden z lepszych programów na świecie jakim był TuneUP, niszcząc ten program, dla mnie AVG przestał istnieć. Dodatkowo AVG w pełnej wersji PRO jest od kilku już lat dostępny za darmo, tylko dlatego że nic nie jest wart. Ps. Rozumiem że nie używasz naraz 2-óch programów antywirusowych ???. Rozumiem również że nie używasz darmowego avasta lub tego czegoś co się zowie AVG ???.


To dzięki że mnie uspokajasz, ja nie wiem czy jest czy nie ma tam trojana, jak mówisz że nie ma to dobrze, teraz używam płatnej wersji Norton deluxe ale nie instalowałem Ytd od jakiegoś czasu więc nie wiem. 2 na raz nie używam bo wiem że tak nie powinno być. Jeśli wiesz, to daj znać dlaczego antywirusy widzą trojana skoro go tam nie ma. Mam jescze parę innych programów które widzi mi jakoby zawierały wyrusa więc na razie bawię się tak, że jak potrzeba to instalacja, robię co trzeba, usuwam i robię pełne skanowanie systemu. To że Ytd ma pro to też wiem ale darmowa wersja też jest.
Edytowane przez: "Albert_Bukowski" sie 18. 2019
To jest pełna płatna wersja, oczywiście można z niej korzystać za free ale w wersji bardzo okrojonej.
Niektóre antywirusy na wyrost ostrzegają o trojanie, np: jeżeli nie pobierasz bezpośrednio ze strony producenta lub pobierasz za pomocą asystenta pobierania. Niektóre pliki mają np: dziwne rozszerzenia itd. itp. nie oznacza to wcale że masz np: trojana. Od lat korzystam z w pełni darmowego programu do kompresji danych o nazwie HaoZip. Jest to świetny program, niestety dla antywirusów stworzony przez chińczyków. Nie jest zawirusowany na 100% ale niestety programy antywirusowe nie pozwalają na jego instalację, aby go zainstalować musisz wyłączyć antywirusa. Dodatkowo program pobierasz w paczce, po jakimś czasie Malware nakazuje usunąć paczkę ostrzegając o grożnym wirusie hahahahaha.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst