Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
DIGITAL COMBAT SIMULATOR WORLD 2.5 za darmo
208°

DIGITAL COMBAT SIMULATOR WORLD 2.5 za darmo

ZA DARMO0,01zł
10
208°
DIGITAL COMBAT SIMULATOR WORLD 2.5 za darmo
gru 30. 2020
Opis: (tłumaczenie Google)

Digital Combat Simulator World (DCS World) 2.5 to darmowa cyfrowa gra bitewna.

Naszym marzeniem jest zaoferowanie najbardziej autentycznej i realistycznej symulacji wojskowych samolotów, czołgów, pojazdów naziemnych i statków. To bezpłatne pobranie obejmuje rozległy obszar misji w regionie Kaukazu i Morza Czarnego, który obejmuje znaczną część Gruzji. Zawiera również zdolny do latania rosyjski samolot szturmowy Suchoj Su-25T oraz słynny północnoamerykański myśliwiec TF-51D z II wojny światowej. Istnieje możliwość zakupu dodatkowych ponad dwóch tuzinów samolotów.

Do pobrania dołączony jest jeden z najpotężniejszych planistów misji, jaki kiedykolwiek zaprojektowano, pełna rozgrywka sieciowa i ponad 156 systemów broni AI, 105 pojazdów naziemnych i pociągów, 50 systemów obrony powietrznej, 19 statków i 84 samoloty AI, co pozwala na planowanie i granie w wysoce wyrafinowany sposób misje. DCS World można w ogromnym stopniu rozszerzyć dzięki dodatkowym modułom DCS, a także dodatkom i modom stworzonym przez użytkowników, które można kupić i pobrać z naszej strony.

DCS to prawdziwa symulacja „piaskownicy”, która jest również zaprojektowana do objęcia wielu interesujących okresów, takich jak II wojna światowa, wojna koreańska, Wietnam, wojna w Zatoce Perskiej i inne. Obecne regiony, w których toczą się walki, to Kaukaz, Nevada Test and Training Range oraz Normandia 1944. Nowe mapy w fazie rozwoju obejmują Zatokę Perską, Syrię i inne.

DCS World to zasadniczo głęboka, autentyczna i realistyczna symulacja, zaprojektowana również w celu zaoferowania bardziej swobodnej rozgrywki, dostosowanej do użytkownika i jego szczególnego poziomu doświadczenia i szkolenia. Ambicją jest trzymanie w ręku użytkowników, od początkującego pilota po najbardziej zaawansowanego i wyrafinowanego operatora tak złożonych systemów uzbrojenia, jak A-10C Warthog czy F / A-18C Hornet.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
10 Komentarzy
Prześlij Komentarz